Skocz do zawartości

Gusła Czary oraz Mary niechaj odbędą się Dziady czyli konkurs na utwór Hellowenowy w słowańskim klimacie


Paladyn Zanderson

Recommended Posts

*Okna w pokoju otwierają się nagle z z łoskotem budząc mnie i Starlight*

AH co się dzieje z tym oknem *wstaje i i zamyka, ale po chwili okno otwiera się znowu*

Argh na brodę Starswila to jest irytujące

Chyba to oznacza że nie jesteśmy tu sami w końcu zbliżasię  ten dzień

Ile razy mam ci powtarzać że w Equestrii nie ma... * słyszy wycie i jakieś dziwne odgłosy* Co to to było Zandi ? * trzęsie się i tuli mocno*

Coś o czym nie śniło się kucykom

*pojawia się przezroczysty kucyk bije z niego chłód

Pomocy szukam guślarza dobrego co mnie wybawi z losu nieszczęsnego 

bowiem  Dziady są już blisko , a gdy przeminą na nic modły czy dla przodków ognisko

i będę błądzić kolejny rok Luny

Wijąc między nocne wichury

Ale Guślarzy w Equestrii nie ma !!

A kto to taki ?

Bajarz- mag przywołujący duchy, zwykle przywołuje duchy za pomocą różnych przedmiotów lub opowiadając historie o duchach które wyczuwa

Ej wiesz co może wśród forumowiczów jest ktoś taki ?

Możesz mieć rację zatem ogłaszam mały konkursik na utwór grozy w klimatach słowiańskich

Limit  od 1000 słów do 7 000 słów

czas od teraz do 2 listopada godziny 24

Nagrody :(ustalano specjalną odznakę strachodyni

) Cóż to jeszcze musimy ustalić z @Starlight Sparkle

pumpkin_cutie_mark_by_user15432-dbh9yg3.png

Edytowano przez Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dobra, wreszcie wrzucam swoją pracę. Trochę mi to zajęło, a i z efektu nie jestem specjalnie zadowolony, ale jest :)
Nie przedłużając:
"Coś o bieli z pasiakami i kontakcie z zaświatami" [Poetry], [Dark]
 

Spoiler

już za samą nazwę będzie 1/10...

 
Link:
 

Wkrótce się pojawi...


Link został usunięty? Serio? Rany, a gdybym wszedł na forum dopiero za kilka dni, już po terminie oddania prac i dopiero wówczas zobaczył, że go wcięło?
Naprawdę nie rozumiem, dlaczego muszę wstawić hiperłącze po raz kolejny.  Link ma prowadzić do google docs. Tyle. Co więc w tym złego, że używam "skracacza linków", skoro link zawsze  prowadzi do pracy w google docs? Wstawiam linki przez bit.ly, bo tak jest mi szybciej, wygodniej, a całość jest krótsza od potężnego, długiego hiperłącza google, więc zajmuje mniej miejsca i estetyczniej wygląda. Wiele już prac oddałem, czy to na konkursy, czy też własnych, i linki do prawie wszystkich to "bit./ly coś tam coś tam". (i co, teraz wszystkie znikną?) I jakoś nikt mi nigdy nie zwrócił uwagi, abym jepozmieniał, ani autor konkursu, moderator, ani admin. Nikomu to nie przeszkadzało. Skoro regulamin głosi, że link ma prowadzić do google docs, a prowadzi(ł), to uważam, że wywalenie go to zwykła złośliwość. No ale, dobra -wstawiam jeszcze raz, tym razem paskudny, długi link bezpośredni 

https://docs.google.com/document/d/1BGtCH7fznSaucH2e8ujntcvT8GSOyrQP_62ziqZfgJc/edit?usp=sharing

Edytowano przez Youkai20
link
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że powyższy tekst ma formę wiersza, Podobnie uczyniłem ja podając napisany tekst na forum bodajże od ponad roku. Co ciekawe to też jest czar (klątwa), ale raczej nie będę go dawać na konkurs.  Pomijając fakt, że jest  on tutaj od dużego czasu i wątpliwość do statusu gatunkowego moim zamiarem nie było branie (tzn nie myślałem) o wzięciu udziału w konkursie. Moje chęci urywają się z reguły nagłą nie mocą twórczą mimo początkowego bezproblemowego pisania tzn pisanie idzie ci dobrze masz  plan), a tu nagle blokada i nie możesz dokończyć. Widocznie u mnie wszystko działa z opóźnieniem.

 

Nie miej wracając do tekstu (ów) użytkownika Youkai20 a właściwie jego wierszy, bo wygląda, że jest ich kilka w jednym dokumencie, myślę, że są w porządku. Stylistyka prawidłowa. Rzadko kiedy chyba na forum unserzy piszą teksty liryczne nawiązujące do MLP. Głównie za cel wybierając sobie dramat, albo epikę, ale mogę się mylić w tej kwestii.

 

No cóż. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć powodzenia tym, którzy zdecydują się napisać tekst na konkurs. A jury życzę wytrwałości w ocenie nadesłanych pracach.

 

PS. Nie jestem członkiem jury, Moja opinia ma charakter czysto dopingujący i mobilizujący. Może wydawać się też dziwna i niedorzeczna.

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zandi napisał:

Cóż Youkai za wszelkie niedogodnści przepraszam,

Nie masz za co przepraszać, po prostu wstawiłem link, który bezceremonialnie usunął jeden z moderatorów (bo jak mi napisał - takich "nie toleruje"), co mnie nieco... wpieniło. Wszystko dlatego, że użyłem "skracacza linków" więc całość była mniej-więcej taka bit.ly/cośtamcośtam, a nie docs.google.pl/cośtamcośtam, co powodem usunięcia linku jest cokolwiek kontrowersyjnym. Wstawiałem takie "skrócone" linki na różne konkursy i nie było o nie pretensji (np. na niedawny konkurs @Dolar84  ten o "twarzach" Celestii). Skoro on (bądź co bądź - admin) nie ma z nimi problemu - uważam, że usuwanie linków z takich "powodów" jest przejawem co najmniej... nadgorliwości. Ale dość o tym, skoro moderator wymaga "długich" linków, to trudno.
Z innej beczki - mam nadzieję, że ktoś jeszcze wstawi jakąś pracę, bo wygrać, z nikim się nawet nie mierząc, to tak jakby... nie wygrać.

 

Spoiler
4 godziny temu, Król Etirenus napisał:

Moja opinia ma charakter czysto dopingujący i mobilizujący. Może wydawać się też dziwna i niedorzeczna.

Prorok, czy co?  :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2018 o 01:25, Youkai20 napisał:

Link został usunięty? Serio? Rany, a gdybym wszedł na forum dopiero za kilka dni, już po terminie oddania prac i dopiero wówczas zobaczył, że go wcięło?

Więc wyjaśniłabym organizatorowi eventu dlaczego właśnie się tak stało. 

21 godzin temu, Youkai20 napisał:

Nie masz za co przepraszać, po prostu wstawiłem link, który bezceremonialnie usunął jeden z moderatorów (bo jak mi napisał - takich "nie toleruje"), co mnie nieco... wpieniło. Wszystko dlatego, że użyłem "skracacza linków" więc całość była mniej-więcej taka bit.ly/cośtamcośtam, a nie docs.google.pl/cośtamcośtam, co powodem usunięcia linku jest cokolwiek kontrowersyjnym. Wstawiałem takie "skrócone" linki na różne konkursy i nie było o nie pretensji (np. na niedawny konkurs @Dolar84  ten o "twarzach" Celestii). Skoro on (bądź co bądź - admin) nie ma z nimi problemu - uważam, że usuwanie linków z takich "powodów" jest przejawem co najmniej... nadgorliwości. Ale dość o tym, skoro moderator wymaga "długich" linków, to trudno.
Z innej beczki - mam nadzieję, że ktoś jeszcze wstawi jakąś pracę, bo wygrać, z nikim się nawet nie mierząc, to tak jakby... nie wygrać.

Link do google docs nie jest długim linkiem, więc nie widzę sensu skracania. Nie zrobiło się nawet hiperłącze i właściwie ten link mógł prowadzić gdziekolwiek. Zwyczajnie nie jest bezpieczny.

Ja natomiast nie rozumiem dlaczego zupełnie zignorowałeś moją wiadomość prywatną i zamiast rozwiązać sytuację ze mną - bądź z innym członkiem ekipy - wolałeś wylać swoje żale tutaj, robiąc całkowity offtop. 

 

Jeśli masz jeszcze jakieś zastrzeżenia to zapraszam na PW. Kolejne posty odnośnie Twojego oburzenia będą uznane za spam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cóż moi mili Dziady dobiegły końca

czy Duch wyzwolon

czy znaleźliśmy Guśla  ?

Tak choć łatwo nie było

przez to ze Zecorcia robiła Grilo

lecz mogę ogłosić uroczyście

że @Youkai20 wygrałeś bez apelacyjne

Nagrodę postramy się ci dać

ale musisz cierpliwie czekać

 

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...