Skocz do zawartości

[Apple Bloom] Pytania i odpowiedzi


Cipher 618

Recommended Posts

Witajcie! Za zgodą opiekuna działu zakładam "zapytajkę" dla Apple Bloom. Zasady są takie same jak w przypadku Sweetie Belle, czyli:

 

1. Nie pytamy o religie czy święta z poza serialu.

2. Maksymalnie 3 pytania na post.

3. Staramy się nie powtarzać pytań.

4. Pytania muszą być skierowane tylko i wyłącznie do :grumpybloom:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zacznę! :rdhug:

 

Cześć Apple Bloom! :pinkiesmile:

Witam Cię uprzejmie :rainhug:

 

Uwielbiam Twoją kokardkę i Twój uroczy ton głosu <3

 

Mam kilka pytań:

 

1) Czy czujesz się już traktowana jak dorosła? Czy Twoja siostra nadal postrzega Cię jako dziecko i nieporadną, młodszą siostrzyczkę? :twilight3:

2) Czy poza przypadkiem z Gabby miałaś jeszcze jakiś znaczkowy przypadek, który wydawał się nie do rozwiązania, a jednak z grupką przyjaciółek udało się go rozwiązać? :RPHVO:

3) Piłaś już cydr? :efWiK:

 

Pozdrawiam gorąco! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Grzegorz_Nikodem napisał:

To ja zacznę! :rdhug:

Nie widzę nikogo innego dlatego nie mam nic przeciwko :angelbloom:

 

Cytat

Cześć Apple Bloom! :pinkiesmile:

Cześć! Miło ciebie "widzieć"... W sensie widzieć twoje pytania. 

 

Cytat

Witam Cię uprzejmie :rainhug:

Ja również witam ciebie uprzejmie, a nawet serdecznie :ihaabloom:

Cytat

Uwielbiam Twoją kokardkę i Twój uroczy ton głosu <3

Uroczy?  Umm... dziękuję :rd2: [rumieni się] 

 

Cytat

Mam kilka pytań:

1) Czy czujesz się już traktowana jak dorosła? Czy Twoja siostra nadal postrzega Cię jako dziecko i nieporadną, młodszą siostrzyczkę? :twilight3:

Nic, a nic :grumpybloom:Big Mac zaczyna mnie traktować jak nastolatkę, ale Applejack... Ech. Szkoda gadać. Ostatnio przy jabłkozbijaniu nałożyła mi na głowę kask, żeby jakieś jabłko nie nabiło mi guza. Swego czasu grałyśmy z przyjaciółmi w chowanego na farmie. Oczywiście w nocy, bo tak jest fajniej. A co zrobiła Applejack? Zapaliła WSZYSTKIE światła, żebym nie zrobiła sobie krzywdy po ciemku. 

 

Cytat

2) Czy poza przypadkiem z Gabby miałaś jeszcze jakiś znaczkowy przypadek, który wydawał się nie do rozwiązania, a jednak z grupką przyjaciółek udało się go rozwiązać? :RPHVO:

Tak. Pewien pegaz uparł się, że chciałby grać na skrzypcach. Tak... pegaz... na skrzypcach. :scootshock: Okazało się, że ma talent do pisania, ale nie potrafiłam mu tego wytłumaczyć. Po kilku dniach łażenia w tę i na zad, rozmawiania z kucykami oraz szukania informacji w bibliotece, Sweetie Belle wpadła na pomysł żeby zorganizować konkurs literacki w Fanklubie Rainbow Dash. Oczywiście pegaz zmiażdżył konkurencję i wprawił w osłupienie samą księżniczkę Twilight. Dopiero po czymś takim dotarło do niego, co tak naprawdę uwielbia robić. 

 

Cytat

3) Piłaś już cydr? :efWiK:

Niestety, ale tak. To całkiem ciekawa historia. Rok temu, latem, siedziałyśmy z dziewczynami w sadzie. Leżałyśmy na trawie i opalałyśmy zadki, zajadałyśmy się owocami, i takie tam... Nagle usłyszeliśmy jakiś huk. Okazało się, że zbliża się burza, a nie muszę chyba mówić, że siedzenie pod drzewem w trakcie burzy to wyjątkowo głupi pomysł? Zaczęłyśmy biec jak opętane, tak szybko jak tylko się da. Gdy wparowałam do domu chwyciłam pierwszy lepszy wielgachny kubek, który stał na stole i wypiłam do dna. Nie wiem co tam było, ale smakowało dziwnie. Po chwili do kuchni wszedł Big Mac i zszokowany zapytał czy ja właśnie wypiłam dwa litry cydru? :whyy: Nie pamiętam za bardzo co robiłam, ale do końca życia zapamiętam następny poranek. Nie wiedziałam, że głowa może boleć aż tak bardzo.

 

Big Mac zrobił mi zdjęcie (to inny kubek, tego z którego piłam nie ma na fotografii)

Spoiler

large.png

 

 

Cytat

Pozdrawiam gorąco! 

Ja również! :ihaabloom:

 

Dziękuję za pytania i zachęcam do zadawania kolejnych. 

Edytowano przez Triste Cordis
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem dzisiaj z myślą, że muszę zadać kilka pytań mojej ulubionej Apple Bloom! :trixie:

1) Apple Bloom to oczywiście śliczne imię ;) Ale zastanawiam się czy miałaś może jakieś przezwisko, które wymyśliły Ci koleżanki? :twilight3: Czy Ci odpowiadało?

2) Lubisz jak Cię ktoś czochra po grzywie? :starcute:

3) Z tego, co wiem masz liczną rodzinę - czy pamiętasz wszystkich swoich krewnych, czy któreś z nich ucieka Ci z pamięci? :fswhat:

 

Kopycio kochana :bronies:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2018 o 22:46, Grzegorz_Nikodem napisał:

Wstałem dzisiaj z myślą, że muszę zadać kilka pytań mojej ulubionej Apple Bloom! :trixie:

Chwilka... To był jedyny powód dla którego ruszyłeś cztery litery? :fswhat: Myślałam, że dorośli ludzie są wiecznie zajęci. 

 

Cytat

1) Apple Bloom to oczywiście śliczne imię ;) Ale zastanawiam się czy miałaś może jakieś przezwisko, które wymyśliły Ci koleżanki? :twilight3: Czy Ci odpowiadało?

E tam, imię jak imię. A co do pytania, to pamiętam jedynie "pusty bok". Oczywiście nie byłam nim zachwycona, ale teraz mam swój znaczek i przezwisko jest nieaktualne :angelbloom:

 

Cytat

2) Lubisz jak Cię ktoś czochra po grzywie? :starcute:

Nie cierpię. To jest upokarzające :burned: Za każdym razem muszę poprawiać grzywę i kokardę. Poza tym nie jestem już małym źrebakiem, ani tym bardziej psem, który merda ogonem gdy drapiesz go za uchem. 

 

Cytat

3) Z tego, co wiem masz liczną rodzinę - czy pamiętasz wszystkich swoich krewnych, czy któreś z nich ucieka Ci z pamięci? :fswhat:

Pamiętam wszystkich! Chyba... :grumpybloom: Chwila, to będzie tak (głęboki wdech):

 

Spoiler

Babs, Apple Fritter, Apple Bumpkin, Red Gala, Red Delicious, Golden Delicious, Caramel Apple, Apple Strudel, Apple Tart, Baked Apples, Apple Brioche, Apple Cinnamon Crisp, Big McIntosh, Apple Bloom, and Granny Smith. Apple Cider, Apple Cobbler, Apple Honey, Apple Munchies, Gala Appleby, Jonagold, Lavender Fritter, Peachy Sweet, Perfect Pie, Apple Bumpkin, Apple Cobbler, Apple Fritter, Apple Honey, Apple Munchies, Gala Appleby, Peachy Sweet, Perfect Pie... 

Hmm... Mam wrażenie, że o kimś zapomniałam... No ale tak to jest gdy twoja rodzina mogłaby założyć własne miasteczko. 

 

Cytat

Kopycio kochana :bronies:

Umm... Kopycio? :rd2:

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Apple Bloom :rdblink: Fajnie, że się pojawiła Twoja zapytajka... mogę zadać kilka pytań? 

1 - Jak się czułaś po misji przyjaźni i czy chciałabyś otrzymać kolejną? 

2 - Co sądzisz o kucykach morskich i ich krainie? 

3 - Co sądzisz o szkolnej pedagog? 

 

Pozdrawiam i masz tu pączka... ktoś zostawił u Glimglam paczkę. :rdblink:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2018 o 21:25, misterspauls napisał:

Cześć ApleeBloom jak tam zdrówko?

Przyszła jesień i trochę mnie zawiało, ale jakoś się trzymam. 

 

Cytat

1. Co sądzisz o szkole Twilight?

Jest super! Duża, ekskluzywna z super klasami :angelbloom: Szkoda, że nie możemy się w niej uczyć, tak jak reszta. No bo kurcze, uczyłaby mnie księżniczka Twilight, Pinkie Pie, Applejack, a na "dywanik" chodziłabym do Starlight! Chwila... :wtf: Przecież Applejack uczy mnie w domu.  To w sumie tak, jakbym miała na farmie 1/6 szkoły księżniczki Twilight. Tyle, że ściany są drewniane, ale to nawet lepiej, bo zimą od nich "nie goni". No dobra, rozgadałam się. Przejdźmy dalej. 

 

Cytat

2. Jak było w górach Eris?

Suuuupeeeer!!! :applebloom: Tyle fajnych widoków, można nurkować godzinami i w ogóle. Szkoda tylko, że Sweetie i Scootaloo darły koty o coś naprawdę głupiego. Dobra, rozumiem że Scoot mogła sobie "polatać", ale mogła uszanować to, że Sweetie lubi powierzchnię. 

 

Cytat

3. Co sądzisz o Crozy Clow?

Na początku była naprawdę fajna, ale prawdę mówiąc podejrzanie zbyt fajna :twilight3:  Silver Spoon była wredna, ale przynajmniej szczera. Swoją drogą, tak się zastanawiam. Księżniczka i jej ferajna na serio zamknęły źrebię w Tartarze? Dobrze, że jej w kamień nie zamieniły. 

 

Cytat

Pozdrów od te mnie swoje przyjaciółki :twihug: I przytulanie na pożegnanie

Wiesz, że nie da się przytulić kogoś przez szybę? :fswhat: No ale ja też przytulam, tak w przenośni. Aha, i jeśli nie zapomnę, to je pozdrowię.

 

###

 

Dnia 17.10.2018 o 22:53, Starlight Sparkle napisał:

Cześć Apple Bloom :rdblink: Fajnie, że się pojawiła Twoja zapytajka... mogę zadać kilka pytań? 

Nie! Idź stąd:rd: A tak na serio, to pewnie, że możesz! Zobaczmy, co tam masz. 

 

Cytat

1 - Jak się czułaś po misji przyjaźni i czy chciałabyś otrzymać kolejną? 

Jak się czułam? Jak po maratonie - zmęczona, ale bardzo, bardzo szczęśliwa. No pewnie, że chciałabym pojechać na kolejną, i kolejną, i kolejną... Mam nadzieję, że następnym razem mapa wyśle nas... umm... [patrzy na mapę Equestrii] do Las Pegasus. Z tego co wiem, to jest jakieś tam zaklęcie, które pozwala chodzić po chmurach. 

 

Cytat

2 - Co sądzisz o kucykach morskich i ich krainie? 

Są śliczne, mogą nurkować non stop, mogą żyć na powierzchni jeśli chcą, ale jest pewien problem... Jeśli masz gazy, to nie ukryjesz, że to ty :grumpybloom: No co... Jestem realistką! 

 

Cytat

3 - Co sądzisz o szkolnej pedagog? 

Jest bardzo miła, ale czasami trochę za bardzo przypomina księżniczkę Twilight. Teraz jest już lepiej, ale tuż po przejściu na jasną stronę magii była trochę  irytująca. Swoją drogą szkoda, że nie uczymy się w Szkole Przyjaźni. Już my byśmy zadbały o to, żeby się nie nudziła :determined:

 

Cytat

Pozdrawiam i masz tu pączka... ktoś zostawił u Glimglam paczkę. :rdblink:

To miłe, ale muszę odmówić. Applejack mówi: "nie jedz jabłka, które spadło z nieznajomego drzewa". Czyli takie "nie bierz cukierków od obcych" 

 

Ja również pozdrawiam! :ihaabloom:

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2018 o 21:32, Grzegorz_Nikodem napisał:

Cześć Apple Bloom! :bronies:

 

Tak się zastanawiam: Ty masz na tyle krzepy co Twoja siostra czy brat, żeby strącać jabłka z drzew, a potem układać gotowe z nich przetwory? To mi się wydaje ciężką pracą i rozmyślam jak to jest w ogóle możliwe, żeby mały kucyk dawał z tym radę... :twilight3:

 

 

Cześć! :angelbloom:

To bardzo proste... Chyba... Postaram się jakoś wytłumaczyć. Żeby zbić jabłka trzeba wiedzieć gdzie i jak uderzyć. Podstawa to postawa, jak to mawia Big Mac. Aby zbić wszystkie owoce należy unieść ciało pod kątem około 45 stopni, przechylić trochę do przodu i wyprostować się tak, żeby "zadać cios" drzewu. Tylne nogi muszą być idealnie wyprostowane i trafić w ten sam punkt. Znajduje się on mniej więcej w połowie wysokości od ziemi do pierwszej gałęzi. Uderzenie w ten punkt wywoła rytmiczne drgania rezonansowe, które przeniosą się po wszystkich gałęziach i doprowadzą do odczepienia się dojrzałych jabłek. Jeśli walniesz kopytami zbyt nisko, nic się nie stanie. Jeśli zbyt wysoko, to drgania nie rozejdą się po całym drzewie. Warto pamiętać aby brać zamach całym ciałem, a nie tylko nogami, znaczy się mięśniami tylnych nóg. No to w sumie chyba wszystko :grumpybloom:  Łatwizna, prawda? 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Hej apple bloom! miałabym do ciebie kilka pytań
1.Cieszysz się ze znaczka?
2.jak się odnosisz do związku swojego brata z Sugar Belle?
3.Kiedy po raz ostatni widziałaś się z Babs Seed? Pokazałaś jej swój znaczek?
Za odpowiedzi z góry dziękuję,kopytko :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 14.02.2019 o 14:40, Patix napisał:

Hej apple bloom! miałabym do ciebie kilka pytań

O witaj, dawno nikt do mnie nie pisał :ihaabloom:

 

Dnia 14.02.2019 o 14:40, Patix napisał:

1.Cieszysz się ze znaczka?

No oczywiście, że tak, pasuje do mnie, a w dodatku reszta paczki ma podobny. Dzięki niemu jesteśmy nadal grupą.

 

Dnia 14.02.2019 o 14:40, Patix napisał:

2.jak się odnosisz do związku swojego brata z Sugar Belle?

Jestem jak najbardziej na "tak", oboje do siebie pasują, a mój brat, przestał już być taki nieśmiały.

 

Dnia 14.02.2019 o 14:40, Patix napisał:

3.Kiedy po raz ostatni widziałaś się z Babs Seed? Pokazałaś jej swój znaczek?

Jakiś czas temu, a i owszem znaczek był jedną z pierwszych rzeczy jakie omawiałyśmy. I zdecydowanie jej się on podobał :spin:

 

Dnia 14.02.2019 o 14:40, Patix napisał:

Za odpowiedzi z góry dziękuję,kopytko

A ja dziękuję za twoje pytania i zapraszam do Domku na Drzewie częściej :angelbloom:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...