Orsiro

Gablota, czyli o sprawach ważnych z życia działu.

Recommended Posts

Cześć Wam, zapewne tęskniliście :aj5:.

Jak sama nazwa mówi, o czym tutaj będzie.

No to jedziemy, czas na kilka słów wyjaśnień z mojej strony.

Zacznę od najważniejszej sprawy. Forumowy event trwa i jestem skłonny Was poinformować, że nie biorę w nim udziału. (Nie trudno zauważyć :bemused:.) Jakby co, to macie możliwość schronienia się na farmie, przed tymi podejrzanymi zjawiskami paranormalnymi. Z miłą chęcią się Wami zaopiekujemy ;). Dobrze, teraz już na poważnie. Na pewno zauważyliście, jak dział trochę stracił na świetności. No cóż rok szkolny trwa w najlepsze, powróciły stare obowiązki, znów trzeba się uczyć i zdobywać pozytywne oceny.

Do czego zmierzam? Chodzi o to, że jak na razie nie mam za dużo wolnego czasu. Do domu wracam późno, zmęczenie daje trochę o sobie znać. Na prawdę chciałbym tu częściej przebywać, ale to trochę koliduje z moim życiem codziennym. Zrozumcie moją sytuację, po prostu nie lubię robić sobie zaległości i zaprzepaszczać moich umiejętności. Pierwszą klasę technikum skończyłem ze średnią 5,05. W tym momencie nie mam najmniejszego zamiaru chwalić się swoim osiągnięciem, nie o to chodzi, tylko chcę Was uświadomić, o rzeczach dla mnie ważnych i ważniejszych.

Mam przeczucie, że Was trochę nastraszyłem bądź rozgniewałem, ale bądźcie dobrej myśli, przynajmniej raz w tygodniu będę tu zaglądał.

No to do następnego...

Pozdrawiam

~Orsiro

• Upvote 1
  • Like 1
  • Thanks 1

Kurcza, co to się stanęło? Czyżby obrazek działowy się zmienił? Mnie tylko dzień nie było i takie coś się zadziało? A tak już na serio, ten oto ładny i uroczy twór powstał z inicjatywy nikogo innego jak @Moonlight. Jeszcze raz bardzo Tobie dziękuję za jego wykonanie :ajawesome:. To by było na tyle, możecie wrócić do swojego życia codziennego :aj5:.

Pozdrawiam

~Orsiro

Edited by Orsiro
  • Upvote 2
  • Like 1

Cześć Wam :v6Jdq:.

Chyba przydałoby się dać jakiś znak życia, więc jestem. Co tu dużo mówić, pierwsze półrocze za nami, ocenek się nazbierało, to można sobie chwilę odsapnąć. Jak widać święta już tuż tuż, zatem czym prędzej śpieszę z życzeniami. Na pewno: zdrowia; miło spędzonego czasu w gronie najbliższych; dobrego jedzenia; bogatego i szczodrego Mikołaja, abyście dostali w prezencie to czego pragniecie :aj5:. A co tam, jeszcze z rozpędu Wam na sylwestra zapodam. No to: świetnej zabawy; żeby po dwunastej strasznie tłukło :D(, tak aby nie było problemu przywitania nowego roku, z wielkim hukiem :)); oczywiście abyśmy wszyscy wyszli cało z tej nocy.

To tyle z mojej strony.

Pozdrawiam

~Orsiro

Edited by Orsiro
  • Upvote 1
  • Like 1

Cześć. Witajcie. Już za niedługo minie rok, jak jestem opiekunem naszej Applejack :aj5:. Z tego powodu postanowię utworzyć pewną ,,zapytajkę'', w której będziecie mogli zadawać pytania mojej osobie.

Jak na razie, to tyle.

Pozdrawiam.

~Orsiro

Edited by Orsiro

Guest
This topic is now closed to further replies.