Skocz do zawartości

[Zapytaj] Herbatka z Fluttershy


Cozy Glass

Recommended Posts

Witam! (Ciutkę mnie tu nie było, ale nie ważne) Wy zadajecie pytania fluttershy, a fluttershy i ja wam odpowiadamy. Proste? Proste! Zaczynamy! W sumie jedyną zasadą jest to, że macie zachowywać się jakbyście byli na herbatce u Fluttershy(Nie każdy na raz tylko tak jakby każdy pisał oddzielne pytanie). Taki trochę roleplay nie?

 

1858775.thumb.jpg.3c44b04579e0ac4f722e1a4b585197cc.jpg

Art: >>klik<<

P.S. W przyszłości pojawi się tutaj bardziej rozbudowana historia. ^_^

Edytowano przez Anoax
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakaś zapytajka do Fluttershy! :fshug:

 

Będę pierwszym, który zadaje pytania! :yay:

 

1) Czy Angel Cię czasem nie drażni z tego powodu, że strzela fochy, rzadko kiedy jest zadowolony i stroi te swoje miny? :pun:

2) Dobrze Ci się układa współpraca z Anoaxem? Nie masz co do niego zastrzeżeń? :efWiK:

3) Masz bajeczną grzywę! :soawesome: Często musisz ją rozczesywać, żeby była taka jedwabista? :fluttershy5:

 

Przytulam ciepło <3 

 

 

Edytowano przez Grzegorz_Nikodem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Fluttershy. 

Jak tam w szkole Ci idzie z uczniami? 

1 - Co sądzisz o opiekunie swojego działu? :boredstarlight:

2 - W odcinku "Fluttershy wchodzi w rolę" wcielałaś się w różne wersje siebie samej. Która najbardziej CI się podobała?:twilight3:

3 - Jakim cudem jesteś w stanie zapanować nad Discordem?:priesthug:


Pozdrawiam i zapraszam Twojego opiekuna do działu Glimglam :boredstarlight:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojeju... nie było mnie chwilkę i od razu dużo pytań. :) 

 

Dnia 21.10.2018 o 18:15, Grzegorz_Nikodem napisał:

W końcu jakaś zapytajka do Fluttershy! :fshug:

 

Będę pierwszym, który zadaje pytania! :yay:

 

1) Czy Angel Cię czasem nie drażni z tego powodu, że strzela fochy, rzadko kiedy jest zadowolony i stroi te swoje miny? :pun:

2) Dobrze Ci się układa współpraca z Anoaxem? Nie masz co do niego zastrzeżeń? :efWiK:

3) Masz bajeczną grzywę! :soawesome: Często musisz ją rozczesywać, żeby była taka jedwabista? :fluttershy5:

 

Przytulam ciepło <3 

 

 

 

1. Angel ma swoje humorki, ale wystarczy go nakarmić i jest przytulny. Chyba, że akurat coś przeskrobałam.

2. Nie nazywamy tego współpracą, jesteśmy współlokatorami w mojej chatce i razem się sobą opiekujemy.. Taa... Nasz Anoś wymaga opieki... Nie wiem jak o dożył wprowadzenia sie do mnie.W sumie to samo pytanie można zadać mnie.. 


3. Tu akurat odpowiem ja. Często czeszę jej grzywę. Jest taka mięciutka i milusia, że można by w nich zasnąć... Ale jesli chodzi o to... Flutterka jest dość zaborcza i mimo iż pozwala się czesać... i to w sumie nie zawsze... to jeśli chodzi o sen, ma swoje zasady których nie pozwala przekraczać. 

 

Dnia 21.10.2018 o 23:39, Starlight Sparkle napisał:

Cześć Fluttershy. 

Jak tam w szkole Ci idzie z uczniami? 

1 - Co sądzisz o opiekunie swojego działu? :boredstarlight:

2 - W odcinku "Fluttershy wchodzi w rolę" wcielałaś się w różne wersje siebie samej. Która najbardziej CI się podobała?:twilight3:

3 - Jakim cudem jesteś w stanie zapanować nad Discordem?:priesthug:


Pozdrawiam i zapraszam Twojego opiekuna do działu Glimglam :boredstarlight:

 

1. Jest niezdarny, ma kopyta z gliny a w dodatku mało wie o zwierzętach... Ale i tak go lubię. Jako jedyny potrafi siedzieć ze mną i porozmawiać o wszystkim. Rozumie mnie i znam go przecież od źrebaka. Wiemy o sobie wszystko. 

2. Odpowiem w jej imieniu. Wydaje mi się, że najbardziej woli być sobą. Nie lubi udawać kogoś kim nie jest, szczególnie że może zranić tym przyjaciół. I proszę nie zadawać pytań "w odcinku" tylko inaczej ułożyć zdanie. Ponieważ skoro rozmawiamy z postacią uznajemy że jej przygody też miały miejsce, więc można po prostu zadać pytanie o tą przygodę, a nie o odcinek. 

3. Ja nad nim nie panuje. To on przy mnie jest spokojniejszy. Jestem po prostu najlepszą przyjaciółką jaką mogę być i on to chyba szanuje. 

 

Dnia 24.10.2018 o 15:35, Akouu napisał:

Cześć Fluttershy

 

Czy Angel i Discord dogadują się ze sobą?

 

Ile zwierzaków masz pod swoją opieką?

 

Twój brat radzi sobie w pracy? A dobrze mu płacą?:pinkieawesome:

 

Pozdrawiam

 

1. Przy mnie tak. Nie chcą urazić moich uczuć, ale jak mnie nie ma to od razu się gryzą. Skąd to wiem? Zwierzaki mi mówią. 

2. Ojej... dużo, bardzo dużo. Nie jest to stała liczba bo zwierzaki przychodzą i odchodzą. Choć je pilnuje to nie zabraniam im odchodzić... czasem nawet im każę... dla ich dobra.... P-przepraszam na chwilkę... *wybiega i zalewa się płaczem*


3. Nah... będę musiał się zaraz nią zająć. Odpowiadając szybko, bardzo dobrze mu idzie. A o zarobkach nie chce rozmawiać. Przynajmniej ze mną. Okej ja lecę ją uspakajać. Zw.

 

 

 

Tak przy okazji, moglibyście zadawać pytania trochę jak w Role Play'u? Tak jakbyście byli na herbatce u Fluttershy. Nie bez powodu nadałem taki tytuł temu tematu. :3

Edytowano przez Anoax
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2018 o 21:21, misterspauls napisał:

Cześć Fluttershy jak tam zdrówko?

1. Jak radzisz sobie w szkole?

2. Czy Twilight zasłuszyła na skrzydła?

3. Czy lubisz swoje przyjaciółki?

Pozdrawiam ciebie i twoje przyjaciółki :rwink:

 

0. A dziękuje, zdrówko mi dopisuje. 
1. Jest w porządku. Uczniowie czasem są nie do wytrzymania.
2. A czemu miałaby nie zasłużyć? 
3. Oczywiście! Wszystkie! Dlaczego miałoby być inaczej? 

Edytowano przez Anoax
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Fluttershy... jak tam Ci się wiedzie? Masz tutaj uroczy kącik do picia herbatki i zajadanie się ciasteczkami... a właśnie. Kupujesz te ciasteczka u Pinkie czy też sama je pieczesz?

 

Mogę zadać kilka pytań? Otóż... pewne kwestie nie dają mi spokoju, a Starlight nie wie o tym za wiele.

Pamiętasz swoją przygodę z Iron WIllem... Jestem ciekaw czy rozważałaś kiedykolwiek powrót tamtej Fluttershy? Byłaś wtedy taka pewna siebie i stanowcza, że mogłabyś nieźle zmobilizować Ano do działania.

No i interesuje mnie też to, co się działo aktualnie w Equestrii. Cozy nieźle wam namieszała prawda? Ten wyczyn z odebraniem światu magii mógł naprawdę źle się skończyć. Fajne, że udało się ją powstrzymać, ale co o niej myślisz? Jest dla Cozy jakaś nadzieja?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 9 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...