Skocz do zawartości

[Zabawa] Chwalipięta 2.0


Moonlight

Recommended Posts

22 minuty temu, Starlight Sparkle napisał:

Tak, ale one działają dzięki pluszowej Fluttershy, która posiada urządzenie do zmiany pracy mózgu i stąd się wzięły Twoje zdolności.

 

Czułem, że jest w niej coś wyjątkowego... :fswhat:

 

<>

 

Dusze do Ciebie trafią, bo zapewne przeczytałeś tłumaczenie starożytnego poradnika o przechwytywaniu dusz mojego autorstwa, który odkopałem w starożytnych katakumbach. 

 

To ja dałem cynk scenarzystom MLP, żeby styknęli ze sobą Starlight i Trixie :starlight::trixie:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem możesz to zrobić, ale zdajesz sobie sprawę, że to ode mnie zależy czy Twoje pstryknięcie wyda to charakterystyczne, pełne mocy pstryk. :MJTQO:

 

Ludzie zastanawiają się, jak pradawne cywilizacje tworzyły takie niezwykłe konstrukcje i takie precyzyjne, a prawda jest taka, że miałem dość fuszerki więc wziąłem narzędzia i cofnąłem się w czasie, by pokazać im jak to się robi. :hBB25:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola, hola! Gdyby nie mój patent na wehikuł czasu, to nigdzie byś się nie wybrał :tempt:

 

A tak a propos: podczas jednej z podróży w czasie WEHIKUŁEM ZAPROJEKTOWANYM PRZEZE MNIE m. in. podsunąłem starożytnym pomysł, że konie mogą mieć róg albo skrzydła i tak powstały mity o jednorożcach oraz pegazach, które to dały podwaliny dla scenariusza do pewnej wszystkich nam znanej i lubianej kreskówki :trixie:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę nie musiałeś im podsuwać tego pomysłu, bo mój przodek z czasów starożytnych odkrył ich istnienie, a miejsce ich przebywania jest strzeżone przez moją rodzinę przez pokolenia! Ty mogłeś stworzyć mity, ale to nasz ród strzeże prawdy! 

Wynalazłam przepis na naleśniki, które opiekają się z obu stron na raz, bez żadnego specjalnego sprzętu! Dzięki temu, można ich usmażyć dwa razy więcej, w tym samym czasie! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziałaś, że wynalazłaś ten przepis, a nie napisałaś :ming: Autorem przepisu jestem oczywiście ja - miałem wtedy 6 lat jak go stworzyłem :pinkieawesome:  Wtedy jeszcze skombinowałem gofry, zapiekanki i grzanki opiekające się same z obydwu stron :pinkie4:

 

Mówiłem, że podróżuję po wszechświecie, po innych galaktykach? Z prędkością wielokrotnie większą niż prędkość światła? Po prostu myślę, gdzie się przenieść i tam jestem! :trixie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Nie piję w ogóle, więc nie muszę błagać o twój wynalazek, gdyż go nie potrzebuję! :lunaderp:

Byłam pierwszym człowiekiem na księżycu! Po ujawnieniu amerykańskiej mistyfikacji, sporządziłam w swoim garażu małą, niewykrywalną rakietę i poleciałam na naszego naturalnego satelitę, by odwiedzić Lunę z ciasteczkami i herbatką. 
 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafię okiełznać tych co potrafią okiełznać wirusa :twilight7:

 

Wygrałem ostatnio w totka trzy razy pod rząd... z początku ta gra wydała mi się kompletnie losowa, ale po rozpracowaniu jej systemu dałem sobie spokój z wysyłaniem kuponów... nie chciałem odbierać innym radości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phi! :D Ta gra została już dawno rozgryziona przeze mnie! Po tym jak to zrobiłem Totalizator Sportowy zaproponował mi sprawowanie pieczy nad grami losowymi i to ja Ci pomogłem wygrać trzy razy z rzędu, żeby dać Ci złudzenie, że Twój system rzekomo działa :pinkiesmile:

 

Kontroluję pogodę - dzisiaj macie śnieżek. Na weekend będzie słoneczko :rd9:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałeś kto podsunął ci pomysł z doprowadzeniem tu internetu? Tak, to ja. Poza tym pierwotnie ja byłem właścicielem całej materii ale mi się znudziło zarządzanie tym wszystkim i rzuciłem akt własności do jakiegoś kosza:wow:

A tak w ogóle, co sądzicie o moim wynalazku? Nazywa się powietrze i według mnie jest całkiem przydatne.

Edytowano przez Suchar
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...