Skocz do zawartości

[Zabawa] Chwalipięta 2.0


Moonlight

Recommended Posts

Mówisz o tej królowej Chrysalis, której regularnie podsyłam komentarze spod moich prac, by mogła wysysać z nich miłość? Ja nie muszę się jej bać, ale nie wiem jak inni...

Potrafię jeść spaghetti tak ładnie, że nie brudzę niczego wokół siebie, a tym bardziej siebie! Taka jestem zdolna. 

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne Pinkie mówi tak, bo spróbowała moich potrójnie czekoladowych ciasteczek z polewą miętową. Kilka ciekawych osobistości mówiło, że tak jak nie jadają ciastek, to moje ciastka mogłyby jeść bez końca :begone:

 

 

Moja armia kotów opanowała świat już pięć razy z rzędu i teraz przymierza się do podbicia galaktyki! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa nekromancja i tak się składa, że jestem redaktorem w gazetce prowadzonej przez najlepszą nekromantkę, jaką zna to forum! Nie jeden trupek ożywa, ale całe armie! Chwała Wielkiej @Cahan!
 

 

Potrafię być tak urocza, że małe kotki przychodzą do mnie prosić o korepetycje :3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje sugestie strategiczne dla księżniczek sprawiły tak wielką różnicę i wsławiły się tak bardzo, że teraz studenci uczą się o nich z książek. Nie dało się tego zataić. 

 

Potrafię wyczuć zapach kwiatów wśród smogowej zasłony :begone:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...