Skocz do zawartości

[Zabawa] Chwalipięta 2.0


Moonlight

Recommended Posts

Na mojej bazie nie tylko hodujemy rośliny i mamy piękne widoki, ale hodujemy rośliny i piękne widoki jednocześnie

 

Osobiścię doglądałem prac przy budowie zamku Dwóch Sióstr. Tak w ogóle to był mój pomysł by go tam zbudować.

Edytowano przez Akouu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości! :ming:Własnoręcznie zaprojektowane projekty zamków wysyłałem do Equestrii jak Ty jeszcze się chodzić uczyłeś :trixie2:

 

Byłem w Equestrii, rozmawiałem z kucykami, potem wróciłem do świata ludzi, założyłem Hasbro i oto macie opisane historie na bazie mojego doświadczenia. Podziękowania możecie wysyłać listownie :trixie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś w Equestrii, bo wcześniej skonstruowałem portal, który u mnie zamówiłeś... nie pomijaj takich szczegółów. :hBB25:

 

Nadzorowałem prace nad stworzeniem nadistot w Equestrii które odciążą jednorożce i tak powstały Luna i Celestia.

Edytowano przez Starlight Sparkle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

 

Jak tak dalej pójdzie, to się okaże, że każdy Broniak miał swój wkład w stworzenie Equestrii :D 

 

 

 

 

Spuszczę zasłonę milczenia na to, co napisałeś :ming: Przecież Luna i Celestia mają wspólnych rodziców! Musiałbyś być ogierem, który... :fswhat:

 

Widzieliście kiedyś tęczę na niebie? TO MOJA ZASŁUGA. JA WYNALAZŁEM TECZĘ!!! Nauczyłem ją malować się na niebie, gdy świeci słońce i pada deszcz jednocześnie. Później rozdam autografy... :begone:

Edytowano przez Grzegorz_Nikodem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich nie zamazałeś - wiele z nich wyciekło (dzięki mnie), ale niestety... Rząd USA zatuszował sprawę... :grumpyscoot:

 

Ja z tymi "OBCYMI" już od dawna się komunikuję i zachęcam, aby poznawali naszą fascynującą planetę. To, że Ty jesteś ich przydupasem od najgłupszej roboty jakoś mnie nie dziwi... :lolface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że słowo na "d" w tym kontekście nie miało być obraźliwe, ponieważ Twoi tak zwani "OBCY" to tak naprawdę sztucznie stworzony gatunek, który zaprojektowałam z moją drużyną w laboratorium. Wysłaliśmy go potem na podbój kosmosu. Skoro pochodzą z ziemi, to nie muszą już jej odkrywać. 


Wcale nie boję się burzy! Taka jestem odważna :trixie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie wyczyn... :facehoof:

 

Ja nie boję się burzy, gradu, wichury, a nawet mgły! :enjoy:

 

Dokonałem incepcji, w sensie: wkradłem się do snów administracji tego forum i podsunąłem im pomysł, żeby zaistniało. Tak więc jestem inicjatorem istnienia tego forum, na którym raczycie się teraz przechwalać. Taki spryciarz ze mnie :trixie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się bawiłem w chowanego z kolegami, to tak dobrze dzięki mnie się schowali, że później nazwano to zniknięciem cywilizacji Majów.

 

Czarnobyl tak naprawdę zamknięto, ponieważ pokazałem światu mój fanfik z gatunku horroru i świat zdecydował, że jeszcze nie czas na apokalipsę. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem obecny przy zamykaniu Czarnobyla i wiesz co... Jakoś nikt nie wspominał o jakimś czyimś fanfiku... :O Za to wszyscy mówili o tym jak to dobrze, że zdecydowałem o zamknięciu elektrowni jądrowej! :trixie:

 

Pamiętacie Tsunami z 2004 r.? To ja się wtedy zapędziłem nieco z eksperymentem w stylu "efektu motyla" i mi się ciutkę wymknął spod kontroli... :fswhat:

Edytowano przez Grzegorz_Nikodem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałem koty do wypełniania Twoich rozkazów, by ostatecznie wprowadziły w życie mój plan kaczej dominacji. (Wiecie, że jest choroba psychiczna polegająca na tym, że boisz się, iż ciągle obserwuje Cię kaczka?)

 


Doradziłem Trixie by znalazła sobie opiekunkę działu i wskazałem na Moon... przykro mi Moon, że przeze mnie masz tyle pracy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje Ci rację, ale to ja stworzyłam porcelanę, która dodaje twojej kawie szlachetności. Dzięki niej jest to trunek godny rodziny królewskiej!

 

 

To ja oswoiłam smoka wawelskiego i poprosiłam, by znalazł inne leże. Strażnicy miasta ze wstydu wymyślili potem historyjkę o Szewczyku, bo sami nie mieli odwagi zmierzyć się ze smokiem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to ja przygotowałem leże smoka i podsunąłem ludziom historię o Szewczyku, żebyś Ty mogła zrobić swoje. Nie było jakoś okazji o tym powiedzieć, to Ci mówię teraz :)

 

Mam paranormalne zdolności, aby myślą inspirować innych ludzi, więc zainspirowałem rysowników do tworzenia pięknych artów. Dzięki mnie możecie podziwiać ich dzieła :trixie:

Edytowano przez Grzegorz_Nikodem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...