Skocz do zawartości

Dlaczego nie biorę udziału w evencie?


PervKapitan

Dlaczego nie wziąłem/am udziału w evencie?  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dlaczego nie wziąłem/am udziału w evencie?

    • Biorę udział/nie dotyczy.
      9
    • Nie mam czasu.
      3
    • Nie mam chęci.
      8
    • Dowiedziałem/am się o evencie za późno. (koniecznie więc przeczytaj post!)
      1
    • Nie podoba mi się pomysł/mogłoby być lepiej zrobione. (napisz więc co dokładnie jest nie tak, co byś zmienił/a)
      2
    • Inne (wyjaśnij w poście)
      5


Recommended Posts

Na forum ruszył pierwszy, od czterech lat, event. Obecnie jesteśmy w jego połowie. Był reklamowany na całym forum jak i poza nim. 

Nie powiem, że nie ma zainteresowania nim, bo jest, ale zauważyłam inną rzecz.

Głównie biorą udział userzy, których na forum widać nieco mniej (nie licząc ekipy), chociaż z eventem zaczęli się udzielać i więcej, co bardzo mnie cieszy i tak trzymać. :sunburst7:

Zastanawia mnie natomiast co z resztą użytkowników? Oczywiście event nie jest obowiązkowy, to zabawa, a ja nie chcę nikogo zmuszać, ale...

Jaki jest powód, że nie bierzecie udziału w przygotowanym wydarzeniu? Nie jest to ostatni event, więc krytyka, mówienie co się podoba, a co nie, jest wskazane. Będzie można na przyszłość poprawić te rzeczy, które mogły być dla Was niewygodne. :sunburst5:

Co do opcji numer cztery... mam nadzieję, że nikt tego nie zaznaczy, bo event został specjalnie zrobiony tak, że można do niego dołączyć w każdej chwili. Zachęcam do tego, bo przydadzą się naszym obecnym graczom kopytka do pomocy. I nie tylko do pomocy, ale i do towarzystwa, bez znaczenia czy w połowie czy pod koniec. W końcu to zabawa dla nas wszystkich. :D 

Edytowano przez PervKapitan
  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym w ankiecie rozdzielić opcję "Nie podoba mi się pomysł/mogłoby być lepiej zrobione" na dwie, bo teraz może to Wam dać niemiarodajne efekty. O ile nie mam zarzutów, co do wykonania eventu, o tyle po prostu mi się on zwyczajnie, po ludzku nie podoba. Przeczytałem założenia i zamknąłem kartę, tyle było mojego "udziału". Nie mój typ zabawy, parafrazując poprzednika powyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lemi napisał:

Zwyczajnie nie potrafię i też trochę nie chcę into roleplay tekstowy. Obserwuję sobie i zaangażowanie jest spore, co się oczywiście szanuje, aczkolwiek to nie jest typ zabawy dla mnie.

 

To jest dokładnie to, co chciałem powiedzieć :squee:

Ja szanuję zabawy forumowe np.

Spoiler

Administratorzy vs Użytkownicy :fshug:

 

Ale najzwyczajniej w świecie tak jak napisali moi przedmówcy po prostu nie jara mnie (nie wiem czy to najszczęśliwsze określenie :fswhat:) jakieś polowanie na czarownice :ming:

Przeglądam te wszystkie twórcze teksty pisane w "Tawernach" i jest spoko, forum żyje, niektórzy się angażują, ale ja wyjątkowo nie mam ani grama motywacji, żeby w tym uczestniczyć. 

 

Ponadto spalenie Fluterki na wstępie tym bardziej mnie nie zachęciło do dalszej zabawy, a wyobrażenie sobie jej w płomieniach było dla mnie wystarczającą traumą :dunno:

 

Póki co: PASS :fsscream:

Edytowano przez Grzegorz_Nikodem
Edycje to delicje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam od siebie, że jak ktoś się czuje dobrze w roleplayu to też nie ma co się obawiać. Nie ma ustalonego poziomu i każdy pisze jak potrafi, bez spiny. :D

 

Dla tych co nie przepadają za taką formą rp to czy gdyby forma byłaby nieco inna to bylibyście zainteresowani czy raczej całokształt niezbyt podchodzi?

 

Biorąc udział byś mógł niedopuścić do spalenia Flutterki :P

@Grzegorz_Nikodem

Edytowano przez PervKapitan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to uczestnicze w evencie, ale też się wypowiem. Ja sam też, jakoś nie mam talentu do pisania jakiś twórczych tekstów, ale ja naprawdę lubię rolerplay. Rozumiem, że ktoś może tego nie lubić albo zwyczajnie nie jest w tym dobry, ale tu wcale nie chodzi o to by być najlepszym, tylko o dobrą zabawę.(Co nie oznacza, że uważam palenie kucyków za dobrą zabawę.:D) Ale sam event jest dosyć ciekawy. Jak dotąd spaliliśmy moje dwa ulubione kucyki z mane6, co nie oznacza, że innych nie lubie.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, rzecz w tym, że wiele osób założyło sobie jakiś poziom roleplay. A prawda jest taka, że grać nie musisz wcale, o ile będziesz się tylko trzymał zasad. Na przykład, na początku napiszesz "wchodzę tu czy tam" i to już jest wystarczające żeby dało się to czytać i wiedzieć o co chodzi. A reszta przyjdzie sama. Siedzę w RPG już naście lat - nie byłem mistrzem od pierwszego rzutu kością ;)

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bleflar Ja wiedziałem, że jesteś nie tego, ale, że aż tak :v

A do wszystkich co nie zauważyli, bądź też nie widzą: BANER (czy jak kto woli, ogłoszenia) jest na głównej stronie forum są na nim PRZESUWAJĄCE SIĘ obrazki i jeśli go nie widzicie WYŁĄCZCIE ADBLOKI, UBLOKI I JAKIE-TAM-JESZCZE-BLOKI.

 

Dla jeszcze bardziej ślepych: prosimy o zaglądanie w panel boczny, po prawej stronie forum!

 

2 minuty temu, Bleflar napisał:

Dzięki, czy ciągle można dołączyć?

Mamy kandydata na spalenie :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...