Skocz do zawartości

Dlaczego nie biorę udziału w evencie?


PervKapitan

Dlaczego nie wziąłem/am udziału w evencie?  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dlaczego nie wziąłem/am udziału w evencie?

    • Biorę udział/nie dotyczy.
      9
    • Nie mam czasu.
      3
    • Nie mam chęci.
      8
    • Dowiedziałem/am się o evencie za późno. (koniecznie więc przeczytaj post!)
      1
    • Nie podoba mi się pomysł/mogłoby być lepiej zrobione. (napisz więc co dokładnie jest nie tak, co byś zmienił/a)
      2
    • Inne (wyjaśnij w poście)
      5


Recommended Posts

Dobra. Skończ zadawać głupie pytania i zadaj mi je na PW, (jeśli serio już musisz...) chociaż radzę zwyczajnie obczaić zasady i jak grają inni. Zasad NIE DAŁO się zrobić prostszych i też zwracam się do innych by skończyć mu odpowiadać każdy po kolei, bo to już offtop (w dodatku bezsensowny) jest.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, GlaceCordis napisał:

Ja nie uczestniczę, bo nie mam czasu oraz chęci, a po za tym nie mam talentu do pisania długich twórczych tekstów.

Brak czasu i chęci jest jak najbardziej zrozumiały.

Ale jak już chyba z 5 razy wcześniej zaznaczałam i ja i organizatorzy jak i inni gracze, że talent można mieć zerowy do pisania (byle pisać po polsku), by brać udział w zabawie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zabawa bardzo fajna; zarówno tematycznie, jak i organizacyjnie (w sensie, że nie stawia żadnych wymagań co do dołączenia), ale udziału nie biorę bo jestem leniwą bułą i mnie się nie chce bo czasu zwyczajnie nie mam FeelsBadMan

A tak poważnie, to biorąc pod uwagę, iż sporadycznie odwiedzam forum, to wyglądałoby to mniej więcej tak:

- ja coś do kogoś piszę,

- ten ktoś mi odpisuje,

...

- ten ktoś stwierdza, że chyba umarłem, bo przez tydzień nie odpisuje,

- ponownie ja, nieświadomy wydarzeń: "Co przegapiłem?... KOGO SPALILIŚCIE?! :whyy:"

Tak więc miłej zabawy wszystkim inkwizytorom i samozwańczym łowcom czarownic. No i powodzenia :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...