Skocz do zawartości

Hej hej :)


Invali

Recommended Posts

Witam,... No, ponownie w sumie, ale bardzo dawno i nieprawda, więc powiedzmy, że rozpoczynam nową, kucykową kartę ;)

Brony od 2012 roku, z przerwą na sezonie 5, z niewiadomego powodu... :rarity5:

W każdym razie, na ponowne obejrzenie serialu zbierałem się sporo czasu, a gdy to już nastąpiło po mocnym zacisnieciu poslada i oczywiście jednym długim posiedzeniu (niech cię, magio przyjaźni!) postanowiłem założyć tutaj konto - macie tu świetna, przyjazna atmosferę i wiele tematow/dyskusji na godziny czytania, co na pewno przyda się w moim aktualnym nadmiarem czasu :rarity3:

Jak macie, yyy, pytania, pytajcie? Lepiej mi to wychodzi niż same pisanie o sobie :lunalaugh:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priwiet. Witamy na forum.

Zacny Varian w avatarze. :sunburst7:

Więc mam parę pytanek, które mam nadzieję, że ucieszą Cię. :P

 

1. Czym się zajmujesz? (w sensie do szkoły chodzisz, na studia, pracujesz)

2. Skąd taki nick? Mogę Ci mówić - Wania? :3

3. Jakie seriale jeszcze oglądasz oprócz MLP i Zaplątanych?

4. Jaką pizzę najbardziej lubisz?

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Po pierwsze :starcute: 

Witaj na forum i baw się dobrze. 

 

Po drugie...:hBB25:

1 - Jaki jest Twój ulubiony kucyk?

2 - Kogo najbardziej nie lubisz?

3 - Rysujesz, a może komponujesz?

4 - Czym się interesujesz?

5 - Grasz w coś?

Po pierwsze - witam :MJTQO:

Po drugie, 

1. Obawiałem się tego pytania, bo nie umiem na nie odpowiedzieć :dry:

Ale na czołówce są Twilight i Pinkie, co dziwne, bo kiedyś to były moje mniej Lubiane postacie. 

2. Czy ja kogoś nie lubię? :9rovb:

3. Niby lubię rysować, niby robię to może z dwa razy w miesiącu. Ale próbuję się zagonic, bo muszę wreszcie skończyć swojego OC. 

4. Zazwyczaj pozostawiam to pytanie bez odpowiedzi (poor, poor me) teraz odpowiadam: terrarystyka. Węże, owady, jaszczurki, pająki... Chodź teraz mam ograniczenie w postaci... Rodziny. :rarity5:

5. Nie gram. Poza tym mam zepsuty laptop, więc aktualnie popylam na telefonie. Ta, utrudnia mi to trochę korzystanie z forum. 

8 godzin temu, Grzegorz_Nikodem napisał:

Witaj w stadzie :bronies:

 

Baw się tu dobrze :cadancetwi2:

 

A JEST SIĘ W CO BAWIĆ! :evilshy:

 

Drobna uwaga: jesteś już którymś Broniakiem z rzędu, który wraca do serialu i/lub do forum MLP. Niesamowite są te WIELKIE POWROTY! :fsscream: Coś jest z tych kucach przyciągającego... :twilight3:

Dzięki! 

Cóż, na pewno, ale to, co jest najbardziej w tym wyjątkowe, to fandom. Nie wiem czy bym wrócił do kucow bez myśli żeby móc sobie o nich później podyskutować z jakimś broniaczem. 

7 godzin temu, PervKapitan napisał:

Priwiet. Witamy na forum.

Zacny Varian w avatarze. :sunburst7:

Więc mam parę pytanek, które mam nadzieję, że ucieszą Cię. :P

 

1. Czym się zajmujesz? (w sensie do szkoły chodzisz, na studia, pracujesz)

2. Skąd taki nick? Mogę Ci mówić - Wania? :3

3. Jakie seriale jeszcze oglądasz oprócz MLP i Zaplątanych?

4. Jaką pizzę najbardziej lubisz?

Cześć :rwink:

1. Chodzę do szkoły zaocznej. Dlatego mam aktualnie tak dużo czasu. 

2. Zabawne, bo zamierzam sobie kiedyś zmienić na takie imię w papierach, a aktualnie nie mam pomysłu na lepszy nick, więc zostaje to. Proszę bardzo. 

3. Kacze opowieści! :enjoy:ogólnie kocham kaczuchy, kaczora Donalda, zbieram i czytam komiksy i NIE ROZUMIEM, czemu nie ma swojego własnego fandomu w Polsce! :  /

4. Domową (:

7 godzin temu, Pshemo napisał:

No witam :bronies:
Niech łaska Adanosa będzie z Tobą! (czy jakoś tak...)
W każdym razie- Have fun :pinkie:

 

7 godzin temu, GlaceCordis napisał:

Witaj na forum :fluttershy5:

Niech łaska Adanosa będzie z wami :flutterblush:

Edytowano przez Ivan
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam~ Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :pinkieawesome: Zacny avek z Varianem :3 Aż mam ochotę zmienić swój, bo przez dłuższy czas też miałam najfajniejszego alchemika w awku. 

6 godzin temu, Ivan napisał:

Niby lubię rysować, niby robię to może z dwa razy w miesiącu.

 

Ja niby też lubię rysować i niby nawet coś tam potrafię, od kilku lat mam taką blokadę...ciężko mi ją przełamać więc...I know this feel bro :wow: 

 

6 godzin temu, Ivan napisał:

terrarystyka. Węże, owady, jaszczurki, pająki...

 

Terrarystyka <3 Dobry wybór, dobry. Sama mam węża zbożowego. Ty też masz jakieś terrarystyczne stworzonko czy rodzinka na nic kompletnie nie pozwala? 

 

Kacze Opowieści i ogólnie Kaczor Donald na pewno ma jakiś fandom w Polsce tylko podejrzewam, że w przeciwieństwie do MLP nie ma żadnego forum i takich tam :C Ja szukałam niedawno polskiego fandomu Zaplątanych. Niby fani się znaleźli, ale forumy nie bardzo. To samo z Gravity Falls D: Znasz Gravity Falls? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MagiMemNon napisał:

Witam cię bardzo serdecznie na forum. Niechaj nasza wspaniała władczyni Celestia cię błogosławi:celgiggle:

 

Witam, ależ to zaszczyt :interesting:

1 godzinę temu, Uszatka napisał:

Witam, witam~ Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :pinkieawesome: Zacny avek z Varianem :3 Aż mam ochotę zmienić swój, bo przez dłuższy czas też miałam najfajniejszego alchemika w awku. 

Ja za to chwale za Once-lera. Dzięki niemu błąd pierwsza osoba, która szczególnie zauważyłem na tym forum :rarityexcited:

1 godzinę temu, Uszatka napisał:

 

Terrarystyka <3 Dobry wybór, dobry. Sama mam węża zbożowego. Ty też masz jakieś terrarystyczne stworzonko czy rodzinka na nic kompletnie nie pozwala? 

 

Aktualnie z takich zwierząt terrarystycznych mam zbożówke i heterodona (:

1 godzinę temu, Uszatka napisał:

 

Kacze Opowieści i ogólnie Kaczor Donald na pewno ma jakiś fandom w Polsce tylko podejrzewam, że w przeciwieństwie do MLP nie ma żadnego forum i takich tam :C Ja szukałam niedawno polskiego fandomu Zaplątanych. Niby fani się znaleźli, ale forumy nie bardzo. To samo z Gravity Falls D: Znasz Gravity Falls? 

Tak, o tym mówię! Znaczy, fajnie że są ludzie, którym to się naprawdę podoba (chodź sam jeszcze nie trafiłem na fana z prawdziwego zdarzenia, przynajmniej nie takiego co by komiksy czytał), ale szkoda że nie ma takiego ogólnego miejsca jak to żeby móc podyskutować o tym. Ale trudno. 

Ofc znam, chodź nie mogę się zabrać i obejrzeć :"D

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Ivan napisał:

Znaczy, fajnie że są ludzie, którym to się naprawdę podoba (chodź sam jeszcze nie trafiłem na fana z prawdziwego zdarzenia, przynajmniej nie takiego co by komiksy czytał), ale szkoda że nie ma takiego ogólnego miejsca jak to żeby móc podyskutować o tym. Ale trudno. 

Teraz fandomy nie mają własnych for. Ogólnie fora są już dość przestarzałą metodą takiego zbierania grup. Teraz najpopularniejsze są grupy na fejsbuku. A ja widziałam i polski fandom Villanous, więc o ile masz fejsa i na nim siedzisz to może właśnie tam znajdziesz grupy, które Cię interesują. (niestety fejsbuk ma wiele wad, ale te grupy są na pewno jakimiś zaletami, jednymi z nielicznych)

 

A co do avka, to pewnie przez to, że Uszatka miała tak długo też Variana to będzie mi się mylić. :spike: 

Edytowano przez PervKapitan
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ivan napisał:

Ja za to chwale za Once-lera

 

Ktoś tutaj poza Pervi zna Oncelera. I to jeszcze osoba, która naraz lubi Variana i węże. Jestem zachwycona :lunaderp: 

Też bym chciała mieć heterodona :3 Nawet sobie planuję kupić o ile rodzice pozwolą. Tata ma wywalone, ale mama niezbyt chętnie przyjmie do domu trzecie zwierzę i to jeszcze znowu gada XD 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...