Skocz do zawartości

WORLD WAR 3


BiP

Recommended Posts

Siema, na Steam pojawiła się wczesna wersja gry za 100 zł.

Jeśli ktoś już ją kupił, lub zamierza, to w tym temacie można poszukać kompana do wspólnej gry, lub podzielić się wrażeniami, screenami, wynikami,itp.

Poniżej udostępniam filmik z recenzją, jeśli ktoś nie wie co to za gra, albo ma wątpliwości czy warto kupić ją.

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki:

Strona gry na steamie

Oficjalne forum gry

Profil ww3thegame na twitter

 

Dobry, posiadam grę już od dnia premiery. Dlaczego kupiłem? Podobało mi się strzelanie, na przykład full auto w cel z całkiem dużej odległości i dobra możliwość kontrolowania recoil'u. Chociaż to gra stworzona przez polaków, a my na świecie cieszymy się dobrą renomą jeśli chodzi o gry komputerowe, to devsi WW3 są co najmniej marni jak na mój gust. Wydali NIEDZIAŁAJĄCĄ grę w dniu premiery, a potem ją przez 3 dni naprawiali. To nie jedyne problemy tej gry na chwilę obecną, bo można do nich dodać: słabą optymalizację, brak autobalansu, spawnkille jak i wypadanie za mapę.

 

Ogólnie na chwilę obecną to odradzam kupno, ale zachęcam do obserwowania gry na steamie, forum czy twitterze.

 

Będę moją "recenzję" aktualizował co pewien czas, więc możecie też obserwować ten temat :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż pograłem już nieco i stwierdzam, że gra faktycznie nie jest w pełni grywalna, spadki płynności, to jest tu norma, bo raz wywaliło mnie do menu, a innym razem musiałem skasować grę i zainstalować ponownie, bo wyskakiwał mi błąd uniemożliwiający uruchomienie gry. Nie mniej gra ma spory potencjał, multum elementów do personalizacji, a gdy nic nie zamula gry, to gra się świetnie. Jak na mój gust, to zapowiada się gra lepsza od BFV , który jest taki jakiś "cukierkowy" i pewnie zostanę przy WW3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...