Skocz do zawartości

Dyskusja i sugestie na temat pamiętnika Sztukmistrzyni


Moonlight

Recommended Posts

large_by_moonlight_ki-dcqb6im.png

 

Dzień dobry!
Tym razem bez role play'u, bo tak będzie mi ciutek łatwiej.
Jestem na forum już kilka lat i zauważyłam, że praktyka prowadzenia pamiętnika postaci nie jest zbyt popularna.
Moim zdaniem zapisywanie przechwałek i wspaniałych przygód Wielkiej i Potężnej Trixie bardzo pasuje do tej postaci, więc postanowiłam ruszyć z takim projektem. Stwierdziłam, że może on dać wiele frajdy zarówno mi, jak i Wam. 
Chciałabym wiedzieć, czy to zainteresowanie jest obustronne. W końcu dział postaci nie służy tylko, jako rozrywka dla opiekuna.
Dlatego, niech ten temat będzie miejscem wyrażania swoich opinii o już istniejących wpisach, ale też sugestii odnośnie prowadzenia tego poddziału.
Jeśli zamiast pamiętników wolelibyście, bym więcej uwagi poświęcała na inne elementy działu, śmiało napiszcie tutaj o tym.
I pamiętajcie, że moc uroku Trixie jest wielka!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Moonlight napisał:

Jeśli zamiast pamiętników wolelibyście, bym więcej uwagi poświęcała na inne elementy działu (...)

 

Szczerze mówiąc, to przydałoby się, bo od tygodnia nie odpisujesz fanom w zapytajce :ming:

 

A tak poważnie: według mnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby istniał również pamiętnik Trisi - dla niej i z nią wszystko jest dobre :*, ale weź pod uwagę, że generalnie coś podobnego już było jak np. "Początki w Wonderbolts" w dziale RD, forumowicze wypisywali swoje zmyślone, wesołe historie, lecz po kilku wpisach temat umarł naturalną śmiercią. To tak tylko wspominam ku przestrodze :awesomeface:

 

Reasumując: powstanie coś nowego związanego z Wielką i ... no wiadomo :D, to ja będę za i na pewno się udzielę :salut: Nie wiem jak inni... Niech się wypowiedzą może :pinkieawesome: 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grzegorz_Nikodem napisał:

Szczerze mówiąc, to przydałoby się, bo od tygodnia nie odpisujesz fanom w zapytajce :ming:


Muszę po prostu wyplenić u siebie stare przyzwyczajenia z lat, jak jeszcze byłam avatarem AJ. Tam odpisywało się na pytania, gdy uzbierało się ich przynajmniej pół strony. Aktualnie fandom jest w nieco innej kondycji, niż kilka lat temu i te „pół strony" zbierałoby się miesiącami, co nie miałoby sensu. Postaram się odpowiadać częściej. Mam to na uwadze! 

Ja ten pamiętnik traktuję trochę jako miejsce do ćwiczeń kreatywności i pisania + chciałabym wam trochę poprawić humor wpisami Wielkiej i Potężnej Trixie. Myślę, że w dużej mierze będą miały charakter humorystyczny. Chyba, że dostanę sugestie, by to trochę bardziej urozmaicić. Skoro już istnieje taki poddział, to szkoda go nie wykorzystać!

@Grzegorz_Nikodem Dziękuję za opinię! 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. 

No więc  tak... kilka wpisów już jest w tym poddziale i powiem szczerze, że niektóre są lepsze inne tak troszkę mniej. Najbardziej mi się podobał ten o 

-Ciasteczkach! 

Cia... ehh ciastkach. Fajny i zakończenie super o tym, by zapomnieć o rodzynkach. :MJTQO:

-Wstaw mnie... 

:boredstarlight:

- :3

:dunno:Kontynuując, to od pewnego czasu czekam na wpis o... ekhm Wielkich i Potężnych Przygodach Wielkiej i Potężnej Trixie. Kolejnym wpis, który mi się spodobał to "Wielka Scena" naprawdę fajnie napisany z pomysłem i w stylu Trixie... a przynajmniej tak mi się wydaje. Jeśli chodzi o wierszyk to z uwagi na to, że nie przepadam za wierszami, to nie oceniam... fajnie, że jest.

Jeśli chodzi o prowadzenie pamiętników, to niestety nie tylko, to jest aktualnie na forum mało popularne. Niestety ruch jest niewielki i musimy się cieszyć tym, co mamy. Użytkownicy, nawet jeśli są zalogowani, to zazwyczaj swoją obecnością idealnie mogliby zagrać ducha w dobrym filmie przyrodniczym... tak samo obecni. Nie mówię oczywiście o wszystkich, bo są tacy co naprawdę, są aktywni i babeczkę od Pinkie im za to.

W każdym razie... chciałbym zobaczyć wpis do pamiętnika o jak już wspomniałem przygodach naszej Trixie i wtedy zapewne będę mógł powiedzieć coś więcej o tym poddziale. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...