Skocz do zawartości

[Konkurs] Magiczny wzór zwycięstwa czyli konkurs na zaklęcia!


Victoria Luna

Recommended Posts

Z wielką przyjemnością podzielę się zaklęciem... w imię nauki rzecz jasna... ^^ Jutro postaram się coś znaleźć w księgach i tak dla pewności przetestować je, aby nie było, że jakąś szmirę zapodaję. ^^

EDIT: Właśnie zobaczyłem jakie cuda robicie... Wasze portrety wyglądają niesamowicie i każdy ma swój oddzielny styl i urok.

Edytowano przez Kamikun
Niechęć pisania posta pod postem
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Pomyślmy... Dobra, wiem, że nie można dawać "boskiego czary-mary", ale za bardzo kusi :v

 

Spoiler

 

Nazwa: Redigamente

Działanie: Zaklęcie powoduje stopniowe i nieodwracalne zmniejszenie ilorazu inteligencji ofiary. Powstało ono w czasach, w których rodzice Celestii chodzili w pieluchach, czyli bardzo , ale to bardzo dawno temu. Zostało napisane w pradawnym, zapomnianym języku. Na szczęście nieco ponad tysiąc lat temu wpisano je na "Listę Czarów Zakazanych". 

Efekty uboczne: wyrzuty sumienia, suchość w gardle

Przeciwwskazania i wymagane przedmioty/stworzenia: NIE rzucać w pobliżu luster. NIE patrzeć w lustro w trakcie rzucania. Spojrzenie na samego siebie w trakcie rzucania zaklęcia może ogłupić rzucającego. 

Sposób rzucania: wystarczy głośno i wyraźnie wypowiedzieć te słowa:

 

Stupore Mentem! 

Ti guardis altum inteligentio! Audi me, Saab di Lambo!

Alla me vocatio! 

Na mea comandi reducto! 

Lostum rozume, stopus thinkus!

Bikame cretino! Bikame cretino... 

 

Każde wypowiedzenie: "bikame cretino" zmniejsza iloraz inteligencji o 5 pkt. 

 

 

  • +1 2
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Triste Cordis

Zaklęci w moim odczuciu jest nawet ciekawe :3

Niestety, problem polega na tym, iż w kategori efekty uboczne nie ma trzech zdań... Jednak na szczęście rozpisałeś się nieco lepiej w wymaganiach oraz dodałeś coś od siebie, dzięki czemu twoje zaklęcie zostało zatwierdzonego do dalszego etapu :D

Edytowano przez Victoria Luna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ciekawe zaklęcie, ale zastanawia mnie, czy było by ono dobre dla takich jednych ze znanego nam wszystkim cyrku. I nie mam na myśli administracji, ani unserów :P:D.

 

Spoiler

A to ciekawe.  Tak sobie rozmyślam słuchając utworu  Equinoxe (part 3) i jeszcze taki jeden tego samego artysty (chodź trochę za szybki) i dochodzę do wniosku, że  nawet by pasował do nadesłanego na konkurs tekstu (sytuacji).

 

Mam co prawda (wiersz) klątwę skończoną od roku, (taki skromny prezencik dla Celestii), ale on się nie liczy chyba, zwłaszcza, że jest dość długi czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Król Etirenus napisał:

Tak. Ciekawe zaklęcie, ale zastanawia mnie, czy było by ono dobre dla takich jednych ze znanego nam wszystkim cyrku. I nie mam na myśli administracji, ani unserów :P:D.

 

  Odkryj ukrytą treść

A to ciekawe.  Tak sobie rozmyślam słuchając utworu  Equinoxe (part 3) i jeszcze taki jeden tego samego artysty (chodź trochę za szybki) i dochodzę do wniosku, że  nawet by pasował do nadesłanego na konkurs tekstu (sytuacji).

 

Mam co prawda (wiersz) klątwę skończoną od roku, (taki skromny prezencik dla Celestii), ale on się nie liczy chyba, zwłaszcza, że jest dość długi czas.

Bardzo proszę o nie offtopowanie tematu :)

(Offtopem nie jest zgłaszanie udziału)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czemu by nie, bo przecież co złego może się stać, nie?


 

Spoiler

 

Nazwa: Pieśń MoIRe

Działanie: Ważne jest przygotowanie. Czymże byśmy byli bez niego? Zatem przygotuj się, albowiem niewielu przeżywa to zaklęcie. Pieśń Mo - IR - e ma proste acz skuteczne zastosowanie. Wyobraźnie. Ale początek. Potrzebujesz 4 mocne kryształy kierunkujące oraz 8 równie mocnych, przekaźnikowych. Pierwszą częścią jest umieszczenie 4 na swoim ciele. Najlepiej na dłoniach(obu), na czole i na piersi(niezależnie czy wybierzesz mostek czy serce). Potem wystawiasz dłoń w górę, trzymając na niej pozostałe 8 kryształów. Uważaj, bowiem teraz ta bardzo ważna część. Kryształy trzymasz na otwartej dłoni. Zaraz ci powiem dlaczego. Ale najpierw inkantacja. I miej na uwadze, że niezależnie od możliwości tego zaklęcia, stworzyłem je do walki na regularnym polu bitwy, zatem zanim zaczniesz inkantować, upewnij się że jesteś kryty, bowiem nikt nie da ci na to czasu od tak.

Me kości żelazem, Me serce otchłanią

oznaczam cierpieniem, oznaczam strachem

Iluzja rozmytą, Iluzją konieczną

Rozrywam tą ciągłość, Rozgniatam wasz opór.

Edyktem najwyższym, Śpiewam wam Pieśń przodków moich.

 

W tym momencie kryształy które trzymałeś wystrzelą w powietrze. Gdybyś je ściskał, stracił byś albo palce, albo dłoń. Tak, wiem. Ale słuchaj dalej. Bo to tylko pieśń aktywacji. A trzeba to wykorzystać. Zatem lecisz dalej.

 

Ku krańcom świata, ku wieczności bezkresu,

Na me rozkazy, na słowo me gniewne,

Odliczam żywota.

Na pierwsze me słowo, zapłoną niebiosa.

Na drugie me słowo, rozstąpi się ziemia.

Trzecim niech będzie rozkaz wymarszu!

 

To spowoduje zamknięcie ciebie i praktycznie całej okolicy wokół ciebie w sześcianie, którego nie da się spenetrować. Bez twojej wiedzy nikt nie wejdzie i nikt nie wyjdzie. Zależnie od tego jak silny jesteś, tak duży będzie sześcian. Mój rekord to 130 kilometrów. Panika przeciwnika kiedy coś takiego nagle wyrasta na polu bitwy to przyjemny bonus, uwierz mi na słowo. Zatem masz pole bitwy przygotowane pod siebie, dla siebie i przez siebie. Pozostaje już tylko je wykorzystać. Zaznaczam, że osobiście używam zwykle pistoletów, ale z karabinami też możesz tego użyć, nie ma problemu.

 

Żelazna dziewica, o Lufo ze stali,

Błogosławiona patronko nas umierających,

Daję ci mą siłę, wesprzyj mnie w potrzebie.

Krew moja ogniem, serce me szklane.

O deszczu żelazny, grzmij!

 

Poczujesz ich, mimo że nie będziesz ich widział. Małe ogniki, wszędzie wokół ciebie. Niektóre błękitne, inne czerwone, a niektóre nawet brązowe lub czarne. To esencja życiowa. Nie ważne czy się ukrywają czy nie, będziesz ich widział. Pamiętaj. Niebieskie to osoby które nie chcą ci nic zrobić. I nie chodzi o klepanie po plecach czy wybicie zębów. Nie będzie w nich chęci zamordowania cię. Zatem domyślasz się co oznaczają czerwone, nie? Zamknij oczy i wyobraź sobie deszcz spadający na te czerwone punkciki. A potem podnieś broń i strzel raz w powietrze. Zaklęcie wymiesza twój pocisk z twoją maną, wykorzysta ich manę jako sygnaturę namierzania I zacznie kopiować twój wystrzał. Tysiące, potem miliony razy. Zwykle nie da się po tym zbytnio rozpoznać ciał, dlatego osobiście wolę używać coś mało kalibrowego. Choć raz użyłem tego ze stanowiska artylerii. Dość powiedzieć, że przebudowałem tym trochę kontynent i trzeba było przepłynąć powstałe w ten sposób jeziora żeby dostać się na nowy front. Ale zanim zaczniesz robić z siebie chodzący projekt oblężniczy, słuchaj uważnie.

 

Efekty uboczne: A myślałeś że co? Że przepuścisz przez siebie ponad 40 tysięcy jednostek many i nic ci się nie stanie? Ha, to dobre. Dlatego na początku powiedziałem, że trzeba się przygotować. Zawsze przed odpaleniem upewnij się, że masz medyka pod ręką. Inaczej umrzesz. Zaklęcie wysysa twoją energię życiową i konwertuję ją na manę. Oczywiście najpierw żywi się maną, to logiczne, ale jeśli celi jest więcej niż masz manę, zaklęcie nie przestanie cię wysysać aż nie skończy się twoje życie, albo cele, jedno z dwóch. To raz. Dwa, jeśli nie przygotujesz odpowiednio silnych kryształów jako przekaźników, to jest ryzyko, że pękną i spopielą ci część ciała, do której są przymocowane. Nie trzeba nadmieniać, że w przypadku głowy to też bolesna śmierć. Dalej, nadwyrężenie kanałów many może spowodować odrętwienie cało-cielesne, przepalenie nerwów, liczne oparzenia. W najgorszym przypadku nie będziesz mógł już nigdy więcej używać magii. Ale da się to przeżyć. Nie patrz tak, to zaklęcie którego używa się w określonych warunkach, praktycznie jako ostatnią deskę ratunku, albo osłonę wycofujących się oddziałów w przegranej walce.

 

Przeciwwskazania i wymagane przedmioty/stworzenia: No dobra, notuj sobie. 4 kryształy kierunkujące, najlepiej średnicy 7 centymetrów. 8 kryształów przekaźnikowych,  jadeit dobrze się sprawdza, ale możesz też użyć ametystu. Potrzebujesz jakiejś broni, czy to palnej czy miotanej(tak, można to też użyć ze zwykłym łukiem), oczywiście przydał by się medyk, ewentualnie ze 2 osoby które potrafią przekazywać manę, będą mogły się wspomóc żebyś się nie przepalił. Co do przeciwwskazań to jak wspomniałem wcześniej, upewnij się, że nie stracisz palców od przekaźników. No i miej na uwadze zniszczenia uboczne - nie chcesz popełniać mojego błędu z artylerią, serio.

 

 

  • +1 1
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem, że napiszę już jakiś czas temu... więc proszę bardzo. Miało być krótko i zwięźle i w sumie tak właśnie wyszło. (blisko 2200 słów)

Buck 'a Bookacjo [one-shoot] [random]
 

Miłego czytania

*Dywizy to magia... nawet nie sądziłem, że tak bardzo odmieniają wizualnie odbiór tekstu. Od dzisiaj tylko one i koniec z myślnikami!*

Edytowano przez Kamikun
Brak tagów
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że poszukujecie zaklęć do księgi magicznej. Pozwólcie zatem, iż podzielę się moimi własnymi dociekaniami na temat pewnego mało znanego zaklęcia. Mam nadzieję, iż długość notatek Was nie odstraszy. W każdym razie, notatki te dalekie są od wyczerpujących, mimo to, mam nadzieję, iż się Wam przydadzą.

 

Somniculosus Animus

 

Życzę również owocnych poszukiwań kolejnych zaklęć. Mam nadzieję, iż uzyskacie bogaty spis czarów wszelakich :) 

  • +1 1
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

- Bloody Herb! - zawołała Antilia, machcając kopytkiem, by zwrócić uwagę jednorożca. Klacz kłusem podbiegła do pegazicy.

- I jak? - zapytała An.

- Ja mam kilka ciekawych zaklęć. Porcelanka również znalazła coś ciekawego... - odpowiedziała. - A ty?

- Też coś mam. Musimy się spieszyć, musimy znaleźć jeszcze kilka formuł a mamy jedynie półtorej tygodnia.

- Zatem bierzmy się do roboty! - Bloody pognała galopem w kierunku miasta a Antilia poleciała przekazać wyniki swoich poszukiwań.

 


 

Moje drogie kucyki! Macie jeszcze półtorej tygodnia (10 dni) na zaprezentowanie swoich zaklęć!

Gorąco zachęcamy do udziału :NjdaT:

Ekipa Sędziowska

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na początku chciałem zrobić dwa opisy tego samego zaklęcia. Typowo pucykowy oraz czysto naukowy. Ale z tego drugiego zrezygnowałem na koniec z czystego lenistwa.

Teleport stały

Nie widzę sensu wymyślania niestworzonych nazw jak w jakiejś "Epickiej powieści fantasy". Zresztą nie mam pojęcia jak inaczej nazwać zaklęcie warunkujący na danym przedmiocie (metalowym o masie nie większej niż 1kg i zajmującym przestrzeń nie większą niż 10 cm3) transfer ciała białkowego (teleportację użytkownika) do wcześniej ustalonego miejsca. Łącznie ze wcześniejszym przygotowaniem tego miejsca, ustalenia że tylko teleportowane będą istoty spełniające takie a nie inne warunki itp. To jest jedno zaklęcie rozłożone na 3 segmenty. (Przedmiot, miejsce, warunek).

Spoiler

Nazwa: Teleport Stały

Na sam początek przestroga mój drogi czytelniku. Zaklinanie i warunkowanie przedmiotów wymaga niezwykle olbrzymich nakładów energicznych, niesamowitej precyzji i nadzwyczajnej cierpliwości. Źle zaklęty przedmiot może po prostu nie działać lub działać źle co może skończyć się okaleczeniem lub nawet śmiercią użytkownika.

 

Zaklęcie jest podzielone na trzy segmenty i wymaga kilku przedmiotów. Zacznijmy od nakładów rzeczowych i ich ścisłej specyfikacji.

Nakłady:

- Przedmiot zaklinany

* Pokierujmy się prostą zasadą, im większa masa i powierzchnia przedmiotu tym większych trzeba nakładów energetycznych. Najlepiej jak jest wykonany z metalu i płaski. Metale najlepiej magazynują energię. Dzięki temu taki przedmiot może dłużej posłużyć przed rozładowaniem. Pod żadnym pozorem nie powinien to być przedmiot już wcześniej zaklęty ani przechowujący lub wytwarzający inne energie magiczne. Ponieważ to może zakłócić jego działanie. Najlepiej jakby on sam oraz materiał z którego jest wykonany był obojętny magicznie. Dlatego właśnie najlepiej nadają się do tego Metale szlachetne i nieszlachetne.

 

-Kamień kierunkowy

* Kamień kierunkowy to przedmiot końcowy do którego ma zostać prze teleportowany nasz delikwent. A dokładnie to zaklęcie z nadaną mu mocą sprawczą wyryty alfabetem staropucykowym na ścianie, kamieniu czy cegle w może. Zniszczenie lub zatarcie pierwotnej frazy spowoduje ulecenie zaklęcia z jej rowków. Przez co teleport po prosu nie będzie działać. Przedmiot ten może być nawet zakopany.

Spoiler

Rulaj Run Runaj

Najważniejsza jest właśnie ta fraza dlatego powinna mieć najgłębsze rowki. Zaklęcie osadza się na brzegach żłobień co daje nam możliwość zaklejenia (np zaprawą) frazy dla zabezpieczenia.

Tutaj drogi czytelniku się zatrzymamy ponieważ ta część jest szczególnie ważna. W domyśle nasz delikwent pojawia się 3 metry od frazy skierowany nogami do niej. Co oznacza że jak napis ma być zakopany to nie głębiej niż 1 metr i napisem do góry. Oczywiście tą odległość można zwiększyć co wymaga większych nakładów energetycznych ale p tym w części rzucania zaklęcia. I tutaj taki mały dodatek. Otóż "Kamień kierunkowy nie jest przedmiotem stałym, co oznacza że możemy go przenosić i używać jako mobilnego środka transportu. Dlatego takim "Kamieniem kierunkowym" może być inny przedmiot o masie nie mniejszej niż cegłówka.

 

-Oprócz tych 2 rzeczy praktycznie nic innego nie jest nam potrzebne oprócz kostnej "narośli" na czole i moczy porównywalnej młodemu alikornowi. Dlatego lepiej wyposażyć się w kamienie energetycznie czy inne dodatkowe źródła mocy. Jakiś stół czy piedestał na którym postawimy nasze przedmioty do zaklinania. Wiadro wody czy jakaś inna gaśnica (tak na wszelki wypadek) oraz asystenta czy inna istota towarzysząca  z pewnymi kwalifikacjami. Rzucanie takich zaklęć samemu jest trochę nieodpowiedzialne. Najlepiej robić to na wolnym powietrzu w bezwietrzną i bezdeszczową pogodę lub na jakiejś hali.

Rzucanie zaklęcia

No i tutaj pojawiają się schodki ponieważ samo zaklęcie jest stosunkowo proste tak samo nic nie da. Najpierw trzeba naładować przedmiot magią co właśnie wymaga olbrzymich nakładów energii.

Przedmiot musi być na energetyzowany jednolicie i do końca. Przerwanie zaklęcia podczas nabijania spowoduje natychmiastowe uwolnienie energii co jest szczególnie niebezpieczne.

Przedmiot powinien znajdować się na wysokości naszej głowy oraz około 5-6 metrów od nas samych. My sami powinniśmy stać na równej stałej powierzchni z dobrą łącznością z ziemią. Ewentualne przeskoki energetyczne mogą być nie bezpieczne dlatego najlepiej jakbyśmy mieli możliwość odprowadzenia napięcia zwrotnego. Nabijanie można przeprowadzać w kilku naraz. Wtedy między istotami powinna być zachowana odległość 3-4 metrów. Nabijanie przedmiotu trwa około godziny. Jest to najbardziej wyczerpujący i niebezpieczny proces. Jeżeli podczas procesu będziemy wspomagać się kryształami energetycznymi to powinniśmy je rozstawić po bokach oraz z tyłu za sobą na jedno metrowych tyczkach w odległości 1m od nas samych. Zaleca się wykorzystanie kryształów na początku procesu nabijania.

Pozycja z jakiej rzucamy zaklęcie zależy od naszej własnej wygody. Mam nadzieję że ty drogi czytelniku, który to czytasz z zamiarem rzucenia tego zaklęcia jesteś pa przynajmniej "magicznej podstawówce" i skupienie energii oraz podstawowa postawa podczas rzucania zaklęć nie jest ci obca. Przypominam, że zaklęcie to jest  kategorii 5e, to znaczy. Dla szczególnie zaawansowanych.

Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

Dla informatyków. Co to znaczy, że skrętka ma kategorie 5e i wo gule co to są kategorie skrętki, po co na co i dlaczego?  Jeżeli nie potrafisz odpowiedzieć na to pytanie... to może przestań nazywać siebie informatykiem.

 

 

 

 Zaklęcie przekazywania i "nabijania" energią nikomu chyba nie jest obce na tym stopniu edukacji, ale przypomnę, że działa na paśmie "alaganinowym".

Teraz prawdopodobnie zadajesz sobie pytanie. Przecież zaklęcie przekazywania i "nabijania" energią jest kategorii 4a to dlaczego dla tego przedmiotu jest potrzebna tak wielka moc?

Otóż już tłumaczę, to jest zaklęty przedmiot (teleportacyjnym) Jeżeli mocy będzie za mało zaklęcie po prostu nie zadziała a wykorzysta całą moc zaklętą w przedmiocie co sprawi, że się rozpłynie i warunkowanie, nabijanie i zaklinanie będziemy musieli wykonać od nowa. Dlatego stosuje się specjalna zabezpieczenia chroniące przed nadmiernym rozładowaniem przedmiotu. Ale o tym kiedy indziej.

 

Nakładanie zaklęcia

Zaklęcie w samo w sobie jest proste. Praktycznie to jest połączenie zwykłego zaklęcia teleportacyjnego z warunkiem wykonania i narzucenie go na przedmiot. Dla niewtajemniczonych, "warunek wykonania" to na przykład słowo czy inny sposób aktywacji przedmiotu. Dodatkowe warunki, jak na przykład wielkość, waga czy nawet Tożsamość naszego delikwenta Jest dołączana w osobnej części ze względu na skomplikowanie. Frazy poszczególnych warunków są dołączone w osobnej książeczce.

która swoją drogą gdzieś się zapodziała

Więc zaklęcie wygląda tak

Spoiler

यदि आप इसे समझाते हैं,

तो इसका मतलब है कि

आप वास्तव में ऊब जाते हैं

Miejsce na warunek wykonania

 

ज्ञान
यह स्वतंत्रता है
और पीड़ा

 

 Krótkie prawda. Ale jednak jak pewnie zauważyłeś, wymówienie jakiegokolwiek słowa w tym prastarym języku nie jest takie proste. Nie trzeba go nawet wypowiadać na głos. Wystarczą myśli.

Już przy pierwszej zwrotce powinno nastąpić złocisto fioletowe połączenie. Jakakolwiek pomyła w wymowie lub nawet zająknięcie się. Przerywa wykonanie zaklęcia. I trzeba rozpocząć je od nowa. Co jest wyczerpujące.

Po poprawnym wykonaniu zaklęcia. Przedmiot powinien rozbłysnąć fioletową poświatą i po chwili zagasnąć.

I gotowe pierwsz część na nami. Oczywiście przedmiot jeszcze nie działa. Czeka na nas jeszcze postawienie i zaczarowanie "kamienia kierunkowego"  Połączenia go z przedmiotem i narzucenia paru warunków. To już można zrobić w ciągu jednego wieczora.

 

Spoiler

Wiem... ten opis rozbija się na zbyt dużą ilość części

Spoiler

Swoją drogą umiejętność rozbijania materiału na atomy zyskałem w technikum kiedy to profesor od "Ogólnie wszystkiego z zakresu IT" wymagał od mnie notatki ze stawiania serwerów DHCP i DNS na serwerach Windows. Co moim zdaniem jest równoważne z robieniem szczegółowych notatek z lekcji "Jak poprawnie używać szczotki toaletowej" Któregoś dnia jak dostałem 4+ a nie 5 za brak tego lania wody w zeszycie, (posiadam zeszyt A4) zrobiłem notatkę na 4 kartki stosując się do jego wytycznych "Masz to zrobić tak jak byś tłumaczył to Amebie" Natka wyglądała w skrócie tak: A teraz naciśnij przycisk "Dalej" w prawym dolnym rogu okienka "Zarządzanie użytkownikami" za pomocą prawego przycisku myszy... itp. 

Od tamtej pory nie wymaga od mnie notatek. 

Wo gule

 

 

Zaklinanie "Kamienia kierunkowego" i parowanie go z przedmiotem

A więc na początek przypomnę, że zaklęcie osadza się w rowkach żłobień A Fraza ma być napisana w staropucykowym.

रूलाज रन रुजनाज

A samo zaklęcie ma taką składnie

Spoiler

मुझे लिखें
निजी संदेश
पासवर्ड के साथ
टी ई एच एन ओ एम ए जी ओ डब्ल्यू और ई

 

Proste i stosunkowo krótkie. Teraz ten napis nie robi nic, trzeba go najpierw połączyć z naszym przedmiotem.

Żeby tego dokonać przydałoby się położyć nasz przedmiot teleportacyjny obok napisu i gestem przesuwnym od napisu do przedmiotu wypowiedzieć to zaklęcie:

Spoiler

मैं गड़बड़ करना चाहता हूँ, बहुत ज्यादा,
सामान्य लोग तुच्छ मानते हैं।
मैं इंटरपोल फ़ाइल पर अपनी तस्वीर लेना चाहता हूं,
महानतम मनोविज्ञान के बीच।

लेकिन हर बार जब मैं एक वाक्यांश लिखता हूं,
एक कमबख्त जेस्टर मुझसे बाहर आता है,
लेकिन मैं कसम खाता हूँ कि मैं वास्तव में किसी को मार दूंगा,
यह पूरी, कमबख्त दुनिया
उसने अंततः मुझे गंभीरता से लेना शुरू कर दिया।

मैं एक कमबख्त गुदा के माध्यम से मेस्कलाइन फिसल रहा हूँ,
मैं इन सूअरों के लिए नरक माली की तरह नरक बनाउंगा।
मैं किम जोंग इल जैसे बम रखना चाहता हूं,
ताकि वे हर कुछ क्षणों में चेहरे पर थूक सकें।
मैं हिटलर और स्टालिन जैसे purges बनाना चाहता हूँ,
ताकि गुलाबी पिज्जा मेरे सामने बकवास कर सकें,
मैं श्रेब्रेनिका में चाफ की इच्छा प्राप्त कर रहा हूं,
हेग कोर्ट अब एक पीला स्निफ्टर हो रहा है।
मैं अपना खुद का हाउंड लेटर चाहता हूं, और मेरा चेहरा
और एक अल्पकालिक नारीवादी नहीं, मैं अपने उपनाम की आवाज़ से परेशान हूं,
जस्टिन Bieber जैसे हर किसी से नफरत है,
लेकिन मैं नहीं कर सकता, मैं सिर्फ एक कमबख्त जोकर हूँ।

हर बार जब मैं एक वाक्यांश लिखता हूं,
एक कमबख्त जेस्टर मुझसे बाहर आता है,
लेकिन मैं कसम खाता हूँ कि मैं वास्तव में किसी को मार दूंगा,
कि यह पूरी, कमबख्त दुनिया,
उसने अंततः मुझे गंभीरता से लेना शुरू कर दिया ...
मुझे गंभीरता से ले लो।

मेरे पास अपना खुद का शो है, जैसे क्यूबा वोजवेडज्की,
जहां बालों वाले वसा वाले आदमी निप्पल में सभी मेहमानों को काटते हैं,
परिवार के बाद उन्हें सवारी करें, इंग्रिड बर्गमैन जैसी फिल्में बनाएं।
पेंगुइन एड़ी और शुक्राणु मक्खियों काटता है।
इस तथ्य के लिए कि टस्क, नॉन-स्टॉप, ने स्सेप्टर लाए,
क्रेमलिन से कमबख्त दान करने के लिए।
एक निजी अकेले कमरे में रात का खाना तोड़ो
और एक व्यक्तिगत मनोचिकित्सक है।
मुझे स्ट्रेटजैकेट का गुलाबी संग्रह चाहिए,
मेरी खुशी के लिए बहुत कम जरूरत है,
इस कमबख्त के इतने सारे,
मैं सबकुछ खराब कर दूंगा और अपने सपनों को पूरा करना शुरू कर दूंगा।
 
मैं गड़बड़ करना चाहता हूँ, बहुत ज्यादा,
सामान्य लोग तुच्छ मानते हैं।
मैं इंटरपोल फ़ाइल पर अपनी तस्वीर लेना चाहता हूं,
महानतम मनोविज्ञान के बीच।

लेकिन हर बार जब मैं एक वाक्यांश लिखता हूं,
एक कमबख्त जेस्टर मुझसे बाहर आता है,
लेकिन मैं कसम खाता हूँ कि मैं वास्तव में किसी को मार दूंगा,
यह पूरी, कमबख्त दुनिया
उसने अंततः मुझे गंभीरता से लेना शुरू कर दिया ...
मुझे गंभीरता से ले लो।
मैं गड़बड़ करना चाहूंगा, बहुत ज्यादा।

Po wykonaniu tych wszystkich czynności zaklęty przedmiot jest gotowy.

Nakładanie warunków na zaklęcie jest dołączone w załączniku.

Spoiler

A załącznik zjadły mole i go nie ma.

Nie chce mi się już tego pisać.

 

Spoiler

Dodam tylko, że piszę to lekko schorowany, kaszląc przy tym jak 60 letni gruźlik.

 

Spoiler

Na koniec chciałem wrzucić tutaj jakiś morał czy coś innego w tym guście, ale się rozmyśliłem.

 

 

 

Edytowano przez Asaznanie
Poprawiłem tylko błędy ortograficzne. Serjo Nie dyskwalifikujcie mi tej pracy z tego powodu... Proszę
  • +1 4
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam :NjdaT:

Jak zwykle jak coś robię, to na ostatnią chwilę, więc i tym razem tak się to ułożyło, ale na szczęście zdążyłam. 

Zaklęcie które wysyłam przez kucykowego posłańca do Twillight to:

Krąg Światła

W konkursie była dozwolona forma opowiadania, więc z niej skorzystałam. Z jaką skutecznością? No zobaczymy.. Bardzo bardzo dawno nie pisałam czegoś dłuższego, można powiedzieć że już mam jeden sukcesik - udało mi się to skończyć i oddać na czas. :pinkieawesome:

Z niecierpliwością czekam na wyniki i teraz nareszcie (!) będę mogła sobie przeczytać poprzednie zaklęcia - bo wcześniej tego nie robiłam żeby to jakoś nie wpłynęło na moje. 

 

  • +1 3
  • Lubię to! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc bardzo spodobała mi się idea tego konkursu. Miałem wstawić tu okraszony w naukową i historyczną otoczkę wycinek z księgi magicznej, ale skończyło się jak zwykle. I tak dużo dobrych graczy z fajnymi pomysłami się tu pojawiło, więc konkurs się pozytywnie wysycił.

Wykorzystując ostatnią godzinę przed końcem zostawię tu tylko coś takiego.

Spoiler

Ogłoszenia drobne

Zostań hackerem! Dzięki staraniom naszych inżynierów byliśmy w stanie wytworzyć sieć Eternet, czyli całkowicie nową formę magii która roznosi się w eterze. Eter jest dla każdego; teraz już nie łączysz się za pomocą rogu, wystarczy sztachnąć się związkiem z grupy eterów (zalecamy eter dietylowy) a efekt sam przyjdzie! Aby zaprezentować jego możliwości przygotowaliśmy dla Ciebie jedno z opracowanych już zaklęć: καλοκἀγαθία - Kalokagatia. Polecamy za obiekt doświadczalny wybrać jakiegoś parszywego jednorożca, zobaczysz jeszcze jego minę!

 

W preparacji do wywołania czaru wydrukuj na ciele ofiary następującą formułę:

 

#include <stdio.h>

int main(void)
{
    int i;
    for(i=0; i>=0; i++)
        printf("%d", i);
    return(0);
}

 

Następnie podłącz się pod jej znaczek za pomocą technologii USB - Ułomna Siła Bramki

Efekt jaki powinien się wyświetlić przed oczami przeklętego:

 

5c046014ab85b_Beztytuu.png.48e00b46e7fc1eabd06511e7c04e777f.png

 

Przy pomyślnym scenariuszu skończy mu się pamięć operacyjna i jego mózg się zwyczajnie wyłączy. Głupi z niego program. Przy negatywnym... Ech.

UWAGA! W niektórych przypadkach jakie stwierdziliśmy w naszych badaniach, wybrane podmioty doznawały olśnienia i twierdziły że odkryły naturę i tajniki Rzeczywistości. Potem wszystkie nie mogły zdzierżyć ani chwili bez ubrań, które koniecznie musieli nosić. Gwoli innych objawów nieporządanych, również w znikomej próbie badanych przejmowały one kontrolę nad połączeniem i wysyłały informacje zwrotne. Podstępne jednorożce mają nadzieję, że jeszcze się nam odgryzą. Niedoczekanie!

 

Udostępniamy zaklęcie na licencji GPL - Generowane Przez Lucyfera i zalecamy używać na rogatych. Ich magia jeszcze kiedyś wyginie!

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem umieść oficjalnie tekst klątwy. Treść powinna być znana, ponieważ jest on na forum od dłuższego czasu)

 

Sposób działania czaru. Wpływ na kuce (i osobę zrzucającą), oraz otoczenie wynika z wersów (ciągu zdarzeń).

 

Czar (klątwa) nie koniecznie może przynieść to co w nim pisane tzn istnieje sposób (kilka na) uniemożliwienie zaistnienia scenariusza podanego w tekście lirycznym (wierszu).

 

Czar rzucany jest przy aktywnym rogu alicorna, lub jednorożca.

 

https://docs.google.com/document/d/12UwMUKz9iRiy5MQmoJDn6kjkfGdqjJQq7IIXnopX1mw/edit

Edytowano przez Król Etirenus
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cóż, moi drodzy... Tak, oto ten moment, na który (za długo) czekalicie :NjdaT:

Czas na oficjalnie ogłoszenie wyników naszego zaczarowanego konkursu! 

Bez zbędnego przedłużania- oto wyniki! 


III MIEJSCE

@Triste Cordis// Redigamente

 

II MIEJSCE

@Stormy Mood// Krąg Światła 

 

I MIEJSCE

@Arkane Whisper// Somniculosus Animus


Proszę, aby zwycięzcy wysłali tutaj imię swojego Mikołaja (czyli do twórcy waszej nagrody); autora nagrody jako pierwszy wybiera zdobywca pierwszego miejsca. Po wyborze artysty proszę wysłać szczegóły na jego PW. 


Dziękuję za udział wszystkim czarnoksiężnikom i życzę magicznych świąt! 

 

Szczęśliwej Wigilii Serdeczności, moje drodzy studenci! :twihug:

  • +1 6
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i wyniki.

Po pierwsze muszę przyznać, że po pojawieniu się tekstu @Stormy Moodnie liczyłem już na pierwsze miejsce, ponieważ "Krąg Światła" z miejsca stał się moim faworytem, więc jestem dość zaskoczony :) Bardzo fajne opowiadanie w zasadzie, które mam nadzieję, iż pojawi się w tej lub poprawionej formie w dziale z opowiadaniami, gdzie na pewno zostawiłbym jakiś obszerniejszy komentarz.

Po drugie, cieszę się że mój tekst się spodobał. Początkowo miał być również w formie opowiadania, ale ostatecznie połowę wywaliłem, bo wyszło strasznie długie, później to co zostało przerobiłem i ostatecznie uznałem, że napiszę to w takiej formie w jakiej zamieściłem, czyli jakby opisu książkowego lub notatek, a przynajmniej tak chciałem żeby to wyglądało.

Oczywiście gratuluję zdobywcom pozostałych miejsc na podium i cieszę się, że więcej osób wzięło udział w konkursie, bo sam wiem, że często jest uczestników liczba znikoma lub wręcz wcale. Z przyjemnością przeczytałem wszystkie prace konkursowe :godpony: Miałem zamieścić krótkie komentarze/opinie na ich temat ale grudzień miałem tak zawalony różnymi sprawami, że nie miałem na to czasu.

Nie przeciągając zbytnio muszę jeszcze tylko ponarzekać, iż postawiono mnie w trudnej sytuacji wyboru artystki do rysunku, co następne osoby będą miały ułatwione. Ostatecznie jednak wybieram @Victoria Luna, ponieważ urzekł mnie drugi przedstawiony rysunek Antilii. Kojarzy mi się z "Silent Ponyville", a to opowiadanie właśnie sprawiło, że w ogóle się kucykami zainteresowałem.

Na koniec gratuluję pomysłu na konkurs, który moim zdaniem był ciekawy i mam nadzieję, iż nie jest to ostatnia tego typu zabawa w dziale :NjdaT:

  • +1 1
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...