Skocz do zawartości

Rio


BiP

Recommended Posts

Rio-cartoon-movie_1920x1200.jpg

Rio 3D – amerykański film animowany produkowany w technologii 3D. W zrealizowaniu filmu uczestniczyło Studio Blue Sky, twórcy m.in. Epoki Lodowcowej i dystrybutor filmów Imperial. Film promowała piosenka „Real in Rio”.

 

Ostatnio obejrzałem ten film, który początkowo olewałem, ale mimo wszystko go obejrzałem i od razu urzekła mnie jego animacja i piosenki. 

Spodobał mi się tak bardzo, że obejrzałem go ponownie następnego dnia.

Ponad to, film urzekł mnie również za sprawą aktorek podkładających głos pod Julię (Jewel) czyli ostatnią samicę Ary Modrej.

W oryginale była to Anne Hathaway, a w polskiej Agnieszka Dygant, obie je uwielbiam głównie za filmy w jakich obie występowały, a Agnieszkę dodatkowo za rolę Thea Stilton z "Geronimo Stilton", jeden z moich ulubionych seriali animowanych.

 

Mój ulubiony fragment filmu to:

Spoiler

puzzle-rio-29.jpg

Gdy obie papugi tańczą razem, a pod koniec tańca Julia wznosi się w powietrze i zaczyna śpiewać. Jak dla mnie to najlepsza chwila w filmie, ze spoko mimiką twarzy i ruchów obojga bohaterów. A do tego dochodzi świetna piosenka innych ptaków.

 

Podsumowując, film bardzo dobry, dla każdego, który pozytywnie mnie zaskoczył i już nie mogę się doczekać 2 części, która poleci w telewizji w weekend za tydzień.

A jakie są wasze zdania na temat tego filmu?

Edytowano przez Szonszczyk
Zmieniłem ten rysunek, BiP pls...
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje oczy krwawią kiedy widzę jak słabą jakościowo grafikę wrzuciłeś by przedstawić nam ten film... Proszę, zmień na np. tę: 

Spoiler

Rio-cartoon-movie_1920x1200.jpg

 

A co do samego filmu to może dziełem sztuki on nie jest, historia banalna i nie powala, animacja ładna, ale dość zwyczajna taka...lecz mimo to widziałam obie części i bardzo mi się podobały. Aczkolwiek część druga chyba bardziej dzięki uroczej żabci :pinkieawesome: 

No i jeszcze piosenka "I will survive" w wykonaniu tej złej papugi, przez jakiś czas na okrągło jej słuchałam i chyba sobie włączę jeszcze raz. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 6 months later...

W najbliższy czwartek (11.06) na Polsacie lecą obie części Rio... Jedynka o 9:05, a dwójka o 11:05, kto nie oglądał, a chce je zobaczyć, to będzie miał okazję, ja osobiście polecam :enjoy:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...