Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Rio-cartoon-movie_1920x1200.jpg

Rio 3D – amerykański film animowany produkowany w technologii 3D. W zrealizowaniu filmu uczestniczyło Studio Blue Sky, twórcy m.in. Epoki Lodowcowej i dystrybutor filmów Imperial. Film promowała piosenka „Real in Rio”.

Ostatnio obejrzałem ten film, który początkowo olewałem, ale mimo wszystko go obejrzałem i od razu urzekła mnie jego animacja i piosenki. 

Spodobał mi się tak bardzo, że obejrzałem go ponownie następnego dnia.

Ponad to, film urzekł mnie również za sprawą aktorek podkładających głos pod Julię (Jewel) czyli ostatnią samicę Ary Modrej.

W oryginale była to Anne Hathaway, a w polskiej Agnieszka Dygant, obie je uwielbiam głównie za filmy w jakich obie występowały, a Agnieszkę dodatkowo za rolę Thea Stilton z "Geronimo Stilton", jeden z moich ulubionych seriali animowanych.

Mój ulubiony fragment filmu to:

Spoiler

puzzle-rio-29.jpg

Gdy obie papugi tańczą razem, a pod koniec tańca Julia wznosi się w powietrze i zaczyna śpiewać. Jak dla mnie to najlepsza chwila w filmie, ze spoko mimiką twarzy i ruchów obojga bohaterów. A do tego dochodzi świetna piosenka innych ptaków.

Podsumowując, film bardzo dobry, dla każdego, który pozytywnie mnie zaskoczył i już nie mogę się doczekać 2 części, która poleci w telewizji w weekend za tydzień.

A jakie są wasze zdania na temat tego filmu?

Edited by Szonszczyk
Zmieniłem ten rysunek, BiP pls...
  • Upvote 1

Moje oczy krwawią kiedy widzę jak słabą jakościowo grafikę wrzuciłeś by przedstawić nam ten film... Proszę, zmień na np. tę: 

Spoiler

Rio-cartoon-movie_1920x1200.jpg

A co do samego filmu to może dziełem sztuki on nie jest, historia banalna i nie powala, animacja ładna, ale dość zwyczajna taka...lecz mimo to widziałam obie części i bardzo mi się podobały. Aczkolwiek część druga chyba bardziej dzięki uroczej żabci :pinkieawesome: 

No i jeszcze piosenka "I will survive" w wykonaniu tej złej papugi, przez jakiś czas na okrągło jej słuchałam i chyba sobie włączę jeszcze raz. 

• Upvote 1

Moja ulubiona piosenka z pierwszej części, niestety nie mogę znaleźć pl wersji... 

Spoiler

• Upvote 1

5 minut temu, Natuszka napisał:

Ta piosenka nie ma polskiej wersji. 

Aha thx.

Ps za tydzień w sobotę i niedzielę 2 część leci ;)

W najbliższy czwartek (11.06) na Polsacie lecą obie części Rio... Jedynka o 9:05, a dwójka o 11:05, kto nie oglądał, a chce je zobaczyć, to będzie miał okazję, ja osobiście polecam :enjoy:

• Upvote 1