Skocz do zawartości

Ogłoszenia asystentki Wspaniałej Iluzjonistki


Recommended Posts

trixie__s_wagon_stage_by_moongazeponies-d4bawb1.png

autor obrazka: MoongazePonies

*Moon zmachana, przybija ostatni gwóźdź przy ramie tablicy ogłoszeń i wbija ją w ziemię*
Możesz zaczynać! Skończyłam.
Uwaga, uwaga! Panie, panowie, paprotki, misiaczki i tchórzofretki!
Dział Wielkiej i Potężnej Trixie został wykopany spod sterty starych kartonów, a sama scena powoli staje się coraz bardziej okazała. W tym celu postanowiłyśmy stworzyć temat, w którym będę mogła zamieszczać wszelkie ważne informacje odnośnie, moich planów, nieobecności, ale też konkursów i innych niespodzianek. To będzie mój prywatny kącik asystentki, do spraw ważnych, dlatego pozwolę sobie teraz poprosić Wspaniałą Iluzjonistkę o pójście na zasłużony odpoczynek. 
Jesteś pewna Moon? Poradzisz sobie sama? 
Tak, tak, dam radę. Taka w końcu rola asystentki, pamiętasz? Zapewniam cię, o Wielka i Potężna Trixie, że w tym temacie poradzę sobie sama. Dreptaj odpocząć, może chcesz jakiś masaż? 

*Trixie łapie momentalnie karnet do spa i znika w kłębach dymu*

 

Dział został odkopany już miesiąc temu, a ja cieszę się, że okazujecie mi tyle cierpliwości podczas stawiania go na nogi. 
W najbliższym czasie mam zamiar odświeżyć nieco stare dyskusje oraz dodać nowe zabawy, byście nie nudzili się zbytnio na naszym małym przedstawieniu. Spróbuję też odpowiadać w wywiadzie przynajmniej raz na tydzień, byście nie musieli zbyt długo czekać na zadanie, nowych, nurtujących was pytań. W najbliższy weekend mam też zamiar dodać kolejny wpis do pamiętnika i mam nadzieję, że spodoba wam się równie mocno jak poprzednie! Planuję też w wolnej chwili zrobić obrazek powitalny do działu, także będzie się działo! 
 :trixie:

Edytowano przez Moonlight
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

mlp_resource__heart_s_carol_wreath_by_mewtwo_ex_d5o23r3-pre.png

vector by mewtwo-EX

*Moon przyczepia świąteczne lampki i ozdoby do tablicy ogłoszeń, mając nadzieję, że konstrukcja jakoś to wytrzyma* 


Nadszedł czas na małe sprawozdanie.
Od ostatniego ogłoszenia trochę się zmieniło, ale nie aż tak dużo jak bym chciała.

W poddziale z zabawami pojawił się jeden nowy temat, ale zabawa jest chyba trochę zbyt wymagająca, więc chyba w najbliższym czasie przerobię ją na konkurs. Myślę, że nagrodami będą odznaki, a najlepszy wpis dostanie ode mnie mały rysunkowy upominek. To chyba brzmi dość zachęcająco. 
Pracuję nad dużo prostszą zabawą, którą wprowadzę w najbliższym czasie. Będzie dotyczyć pewnego przedmiotu i mam nadzieję, że spodoba Wam się równie mocno, jak "Chwalipięta"
Wpisu do pamiętnika dalej brak, ale cały czas nad nim pracuje, więc spokojnie. Nie zapomniałam o nim! W ten weekend będzie.
Dyskusje... to będzie mój priorytet po ogarnięciu wyżej wymienionych rzeczy. Myślę, że miło będzie odświeżyć stare dyskusje, chciałabym poruszyć w nich trochę bardziej temat przeszłości Trixie i przeanalizować z Wami przemianę naszej drogiej Sztukmistrzyni. 
Obrazek powitalny jest w trakcie rysowania, jestem nim straszliwie podekscytowana - tyle mogę powiedzieć. 
Myślę, że powoli wyrabiam się w odpisywaniu na pytania i być może w najbliższym czasie trochę bardziej pobawię się w zapytajkowym poddziale. 

 

Dziękuję Wam bardzo za aktywność na Wielkiej Scenie. Wszyscy tworzymy bardzo ciekawe przedstawienie. 
Zobaczymy, co będzie dalej!


 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...