Skocz do zawartości

_TK_

Recommended Posts

 

Kolejny Pony Meet w Krakowie~!!!

Zapraszamy was gorąco na kolejny Pony-Meet w Krakowie, tym razem o numeracji 18.1~!
Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, kucowe panele i konkursy. Jak zwykle stoiska o tematyce mlp i wiele innych~!

Dla każdego coś fajnego~! A co ważniejsze nie ma to jak spotkać się ze znajomymi w miłej atmosferze~!

 

Zapraszamy już 24.11.2018!

Link do wydarzenia

maly.jpg.e978216a8bea26f8a782788a8cff3c56.jpg

 

  • +1 4
  • Lubię to! 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, tego sobie nie odpuszczę. Od kiedy wróciłem do MLP  pod koniec wakacji czaję się na jakiegoś meeta w moich okolicach i oto jest, na pewno będę. Opłaty uiszczane na miejscu, czy trzeba się wcześniej rejestrować?

Edytowano przez Suchar
  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się bardzo cieszę, że zapowiedziano jakiś ponymeet w Krakowie. Już myślałem, że w tym roku żadnego nie będzie :fswhat:

Bardzo chciałbym się wybrać, ale na ogół właśnie w weekendy jestem zawalony pracą i nie ma mnie kto zastąpić... :fluttersad:

 

Jakby co to dam znać, bo chętnie spotkałbym Broniaków poza internetem :bronies:

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Spike! I jak nasza lista? - Twilight zawołała swojego smoczego pomocnika, który biegł z długą wstęgą pergaminu.

- Lekcje odrobione, testy zapowiedziane, rysunki na aukcję charytatywną odebrane z drukarni... Jesteśmy gotowi! - Wyszczerzył zęby w uśmiechu. Twilight zachichotała.

- Już nie mogę się doczekać... Zjawią się kucyki z różnych części Equestrii i za granicy! Nie ma to jak zawieranie nowych przyjaźni... - Księżniczka udała się do pokoju, by zapakować wszystko na wyjazd. Smok pobiegł za nią, chcąc pomóc przyjaciółce i prosić ją o pomoc, aby uwolniła go z macek pergaminu, który owinął się wokół niego...

 

Może uda mi się jeszcze zrobić specjalny art z okazji spotkania ^^

Edytowano przez Victoria Luna
  • +1 2
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2018 o 23:56, Suchar napisał:

Oj, tego sobie nie odpuszczę. Od kiedy wróciłem do MLP  pod koniec wakacji czaję się na jakiegoś meeta w moich okolicach i oto jest, na pewno będę. Opłaty uiszczane na miejscu, czy trzeba się wcześniej rejestrować?

Można zapłacić na miejscu. Koszt wejściówki to 10 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja tak na 80% się wybiore, ale mam ważne pytanie - meet ma trwać do 18 i co potem? Ja nie jestem w stanie być wcześniej niż o 16, i to przy dobrym rozkładzie busów. Jeżeli zjawił bym się na koniec imprezy, tj. na ostatnie 2 godziny (lub nawet jedną) to czy kogoś tam jeszcze zastanę? Nie ukrywam że najchętniej zobaczył bym ludzi z forum. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...