Skocz do zawartości

A cio to źa śłodkie kaciątko tutaj?


Duckling

Recommended Posts

Bry wieczór wszystkim :pinkieawesome:

 

Nowy na forum tutaj! Można kocić lub przytulać, ale szczerze, to wolałbym to drugie :tigertaming:  Z kucykami jestem już od dawien dawno na Ty i ja ihaha, ale na forum już niekoniecznie :) Żaden ze mnie wybitny forumowicz, ALE... czas temu (dawno temu) byłem bardzo zakręcony w świecie kucyków - TAK BARDZO, że zacząłem popełniać fanfica, ale niestety go nie skończyłem... Wyjechałem ze swojego miasta celem rozpoczęcia życia w innej części kraju i właściwie, mając wiele na głowie, zapomniałem o mlp. Było to raptem 4 lata temu.

Znacie takie uczucie, kiedy nagle najdzie Was chętka na zobaczenia czegoś, czego nie widzieliście/słyszeliście lata. Jakiejś piosenki ACDC, Władcy Pierścieni albo Króla Lwa? No to właśnie ja tak miałem z naszymi kucami :aj3: i oczywiście, zaraz po zobaczeniu co tam Hasbro nowego urodziło, zacząłem szukać swojej twórczości, a gdy znalazłem, to uznałem, że chętnie bym ją dokończył. I dlatego tu jestem :) Ponieważ chciałbym prosić Was, moje małe kucyki, o pomoc. Jeżeli KTOKOLWIEK z Was ma czas i ochotę na przeczytanie powoli rozkwitającego kwiatka mojej twórczości, to będzie mi niezmiernie miło :pinkiehappy: Mam tylko jedną, maluteńką prośbę - abyście po przeczytaniu zostawili mi jakikolwiek feedback. Post, priv, czekoladki et cetera. Da mi to OLBRZYMI zapał do dalszej pracy i możliwość skorygowania swoich błędów, bo przecież perfekcyjny nie jestem i stety nie będą :aj5:

klik  

 

Edytowano przez Duckling
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...