Skocz do zawartości

Wyjazd Księżniczki Twilight czyli nieobecność Opiekuna


Victoria Luna

Recommended Posts

- Szybciej Spike, szybciej! -wrzeszczała Twilight, galopując w stronę peronu. Jej asystent biegł, niosąc, czy też taszcząc ze sobą walizkę pełną rozmaitych ksiąg i kopytopisów. Smok uważał je za zbędne ale Twilight się uparła. W końcu pomocnik dobiegł ostatkiem sił do peronu, z którego miał odjechać pociąg. Po chwili przyjechał ekspres, który miał zawieść księżniczkę Sparkle i jej przyjaciela do celu.

- Mam nadzieję, że nic się nie stanie pod naszą nieobecność... - powiedziała klacz, wchodząc do wagonu.

- Discord ma grypę, więc nic nie powinno się stać... - odpowiedział Spike.

 


 

Witam moich studentów! Jak możecie wywnioskować, na pewien czas znikam z forum z powodu przygotowań do zbliżającego się konwentu (tak, na Krakowski Ponymeet 18.1). Wiem też, że w ogóle ostatnio mnie nie było, lecz teraz dopiero mogę siąść spokojnie do komputera i Was powiadomić.

 

Moją nieobecność określam do dnia 24.11.

 

Życie (zwłaszcza moje) lubi zaskakiwać, więc to nie jest sztywna data... Mogę wstawić coś dzień wcześniej lub dwa tygodnie później, co, mam nadzieję, się nie stanie.

Mogę być online tu na forum (głównie, by być na bieżąco z sytuacją po Samhain), lecz raczej nie będę nic nowego wysyłać. Możecie też mnie dorwać na Discordzie, gdzie często przesiaduję.

To na tyle, moi drodzy. Bądźcie grzeczni i nie wysadźcie zamku/szkoły/forum/Deca/Szona w powietrze. Mam swoich kebsowych informatorów, więc dowiem się dosyć szybko... :hBB25:

 

Have a nice night~

  • +1 3
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...