Skocz do zawartości

Remont


Starlight Sparkle

Recommended Posts

full.png

 

*Do zaciekawionych kucyków powoli podeszła młoda klacz. Przed sobą magicznie unosiła niewielki plik kartek.*

 

-Witamy wszystkich.

-Jestem Sparkle i przypadła mi rola powiadomić was o tym, co się tutaj wyprawia.

 

*Klacz uśmiecha się szeroko i wskazuje kopytkiem znajdujący się za nią plac budowy*

 

-Wraz z naszą panną Glimmer zdecydowałyśmy, że dziś ruszamy z remontem działu.

 

*klacz spojrzała na zebranych.*

 

-Niektóre tematy zostaną przeniesiona do innych działów. Głównie chodzi o tematy takie jak zapytajka, które zostaną przeniesione do działu “Zabawy”, natomiast tematy nieaktualne lub nieaktywne, jak i temat tawerny w niedługim czasie trafią do archiwum.

 

*Przełożyła kilka kartek i kontynuowała swoją przemowę, patrząc w stronę zebranych*

 

-Zasady działania poszczególnych działów się nie zmienią, natomiast niektóre mogą zyskać dodatkowy, ale niewymagany punkt w regulaminie.

 

*W końcu wskazała kopytkiem miejsce, w którym kucykowi robotnicy wznosili nową budowlę*

 

-Jak pewnie zauważyliście, powstaje nowy dział, który na razie jest w trakcie budowy. Więcej informacji o nim poznacie niebawem, a sam remont powinien zakończyć się w ciągu kilku dni o ile ekipa Riveta wyrobi się na czas.

 

*Klacz schowała plik papierków*

 

-Z powodu remontu może być utrudniony kontakt z nami... jednak na wszystkie wasze pytania postaramy się jak najszybciej odpowiadać.

 

Edytowano przez Starlight Sparkle
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Wasza chęć pomocy jest godna podziwu. Z pewnością zaskarbicie sobie sympatie księżniczki Twilight. Pan Grzegorz jest oczywiście zatrudniony... zawsze brakuje osób robiących porządną kawę. 

*Spojrzała na oferujących pomoc* 

-Jednak co do reszty, to mamy już komplet pracowników dlatego... 

*Jej uwagę zwrócił osobnik oferujący pomoc przy malowaniu* 

-Czy to nie asystent księżniczki Celestii? To wszystko zmienia. Zawsze chętnie przyjmiemy wsparcie finansowe i każde inne płynące z rządu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mamy ciężko w pałacu, mało odwiedzających i przez to niższe dochody. Musiałem aż obciąć swoją pensję o 50%, by księżniczka Celestia mogła dalej kupować swoje ulubione ciastka... więc nie poratuję środkami finansowymi, ale jak macie farbę to mogę wam ją wylać na ściany :crazytwi2:

  • Mistrzostwo 2
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Klacz ponownie wyszła na spotkanie zebranym, jednocześnie spoglądając w stronę robotników. Kucyki zbierały swoje narzędzia i zwijały ogrodzenie, przygotowując się do ostatecznego zakończenia pracy.

- Witajcie ponownie moi drodzy...

Spojrzała po zebranych i podnosząc kopytko dodała.

- Wiem, że remont nam się wydłuża i końca nie widać. Pewnie część z was zastanawia się, czy w ogóle kiedyś ten dział ruszy, czy też ogłosimy bankructwo i zwiniemy interes.
Przeszła kilka kroków, po czym wskazała kopytkiem na ukończony budynek, do którego dorobiono nowe skrzydła.

- Jak widzicie, bankructwo i koniec tego miejsca nam nie grozi.
Odwróciła się do zebranych.

- Dodatkowo ogłaszam koniec remontu. Może nie wyszedł dokładnie tak jak powinien, ale wszystko z czasem uzupełnimy.
Odetchnęła.

- Najważniejsze, że budynek stoi i mamy gotowe pomieszczenia, które już jutro ruszą. Jest też gotowa nowa zabawa i mamy nadzieje przyciągnie sporo zainteresowanych kucyków i innych mieszkańców naszej krainy.
- Kolejne zabawy i atrakcje będą uruchamiane z czasem, ale nie będzie się to tak dłużyło, jak w przypadku remontu.
- Jeśli mielibyście jakieś pytania lub sugestie to zapraszam jutro do mojego biura, lub do pokoju pani pedagog Starlight Glimmer. Gdzie je znaleźć dowiecie się już jutro od naszej nowej asystentki.
- A tymczasem dziękuję wszystkim za cierpliwość i zapraszamy do naszego nowego i odświeżonego działu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...