Skocz do zawartości

Pałacowe wiadomości (i nie tylko)


Szonszczyk

Recommended Posts

Nastaje Nowy Poranek, wydanie 1/18

 

Event Halloweenowy

Jak już dobrze wiecie, Samhain 2018 dobiegł już końca parę dobrych dni temu. Brałem w nim udział grając księżniczką Celestią i dałem się łatwo wrzucić na ruszt, za co wasz wszystkich, moi drodzy, serdecznie przepraszam, że nie udało mi się dobrze wgrać w tą zabawę.

 

Co się dzieje w Pałacu?

W pałacu księżniczki Celestii nie dzieje się za dobrze, mamy bardzo mało odwiedzających co może wpłynąć na niskie przychody z turystyki, a co może niedobrze wpłynąć na samopoczucie samej Celestii. Będę starał się zwiększyć aktywność, ale tutejsze kuce z niewiadomych mi przyczyn wolą księżniczkę Lunę (przecież tu w pałacu też mamy gry wideo...).

 

Czego brakuje w pałacu?

Poza większą ilością postów, brakuje... konkursów. Wynika to z tego, że nie mam niczego zbędnego do rozdania... ale skoro teraz mamy awardy, to może by coś sklecić? Jestem otwarty na propozycje, a jeśli nie macie żadnych, to co wymyślę, ale odbiorę wam prawo do narzekania :wow:

 

Plany na przyszłość

Na pewno nowe tematy, a będą wtedy, kiedy zostaną wymyślone, albo uznam za stosowne napisanie tematu z mojej puli tematów, którą utworzyłem przed stworzeniem tego działu. Wydaje się to zagmatwane, ale takie nie jest. Trzeba także nawiązać przyjaźń z innymi rasami kucyków i sprowadzić Kiriny do Canterlotu, i to migiem...

 

Kiedy będą emotki księżniczek?

To nie ode mnie zależy, jakby to ode mnie zależało, to nie byłoby tego forum. Słyszałem, że będą i jeśli je dostanę do moich mięciutkich kopytek, to wtedy będę wam mógł je Wam nieodpłatnie sprzedać i będziecie mogli z nich korzystać. Trzeba po prostu uszanować geniusza przy pracy (piszę tu o Uszatce :V).

 

Oceny, sugestie, zażalenia, prośby, groźby (takie niekaralne)...

Proszę kierować je tu pod tym tematem, zawsze jestem otwarty na sugestie i tą resztę co ją wyżej wymieniłem. Nie oceniam się jako najlepszego opiekuna Celestii na tym forum i z wielką chęcią usłyszę co macie do powiedzenia na temat mojego opiekunowania (stworzyłem fajne słowo, yay!) tutaj.

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...