Skocz do zawartości

Propozycje, pomysły, uwagi i pytania dotyczące działu


Suchar

Recommended Posts

Co tu się dużo rozpisywać... Masz jakiś pomysł co można by usprawnić w dziale? Wymyśliłeś zabawę lub temat do dyskusji? Albo masz może jakieś uwagi dotyczące mojej pracy lub pytania odnośnie całego działu? możesz się tym podzielić tutaj lub na PW.

- Oczywiście każdy pomysłodawca zostanie nagrodzony jeżeli jego pomysł zostanie zrealizowany... Chyba nie chciałeś wykorzystywać ludzi jako maszynki do pomysłów, a potem podpisywać się pod nimi, jako pod swoimi?

Oczywiście, że zostanie nagrodzony. Wyślemy mu naklejkę z uśmiechniętą buźką.

- Suchar!

No dobrze, przecież żartuję... Osoba której pomysł zostanie wykorzystany w dziale, zostanie wpisana do sali zasłużonych... która... powstanie, tylko jeszcze nie wiem gdzie dokładne. A jeszcze co do uwag, do każdej będę się starał ustosunkować i dojść z daną osobą do porozumienia, aby to miejsce było przyjazne dla jak największej ilości osób.

- Dobrze, może być... W takim razie, czekamy na pomysły!

Edytowano przez Suchar
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjąłem swój płaszcz oraz kapelusz, wieszając je na pobliskim wieszaku. Szybkim krokiem ruszyłem w stronę opiekuna działu. Pragnę cię bardzo serdecznie powit… Słodka Celestio a cóż to za anioł zstąpił z nieba. Witaj o piękna panno Octavio, kopytka całuję. (Gentleman ze mnie w każdym calu.) Spojrzałem w jej piękne, hipnotyzujące oczy. Trwałem tak w osłupieniu przez kilka chwil. Po co ja tu przyszedłem? Ach tak, gapa ze mnie. Nie obawiajcie się, albowiem jestem, ja chodząca skarbnica pomysłów (niekoniecznie dobrych). Proponowałbym urządzenie małego muzycznego quizu. - Zwróciłem się w stronę Octavii. - Czy nie rozważała pani pisania pamiętnika, bo o tobie to bym mógł czytać godzinami. - Ehem panie Suchar, to dopiero początek jeszcze wszystko przed panem, jestem do pańskiej dyspozycji. - Ponownie zwróciłem się do Octavii. - Gdyby pani kiedyś usłyszała o mnie straszliwe plotki, jakobym na Manehattańskim rynku, pod pomnikiem Celestii, pod wpływem upojenia alkoholowego śpiewał “Bo najwięcej witaminy mają Manehattańskie dziewczyny”. Proszę im nie wierzyć to jawne oszczerstwa. Może dałaby się pani namówić… No dobrze, dobrze już wychodzę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Tylko sprostowanie dla niektórych: To nie jest roleplay i nie trzeba pisać w taki sposób jak kolega powyżej, można po prostu napisać swój pomysł bez otoczki fabularnej, aczkolwiek jeśli ktoś chce tak, to nie mam nic przeciwko :D]

27 minut temu, MagiMemNon napisał:

Proszę im nie wierzyć to jawne oszczerstwa. Może dałaby się pani namówić…

*Octavia patrzyła nieco zdezorientowana na gościa słuchając jego wywodu. W pewnej chwili gospodarz widząc zmieszanie klaczy przerwał gościowi*

D-dobrze, dziękujemy za rady. Quiz muzyczny na pewno się pojawi...

- Nawet dwa.

Tavi!

- Oj... Przepraszam...

Na pewno się pojawi i to jeszcze w tym tygodniu. A co do pamiętnika...

-...

No, teraz możesz :P

- No... musiałabym się zastanowić czy chciałabym publikować swój pamiętnik. Może...

 

W każdym razie dz...*odgłos walącego się budynku*

- To nie była przypadkiem sala zasłużonych?

Ożesz... Te! Majster!*Odchodzi w kierunku z którego dochodził hałas*

- To ja dokończę. Dziękujemy za propozycje, rozważę publikację pamiętnika. Jeżeli się zdecyduję, twój nick jako pierwszy zawiśnie w sali zasłużonych... Jeśli ją dokończą...*rozgląda się nerwowo* To... Dziękuję i do zobaczenia.

Edytowano przez Suchar
  • +1 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zbliża się czas świąt, a czas świąt to czas kiedy wszędzie słychać kolędy. Dlaczego by więc nie tu? :NjdaT:

Wydaje mi się że dział Octavii (i Vinyl) to bardzo odpowiednie do tego miejsce. 

Moją propozycją jest stworzenie tematu, gdzie można by podzielić się ze sobą różnymi mniej (lub bardziej) znanymi kolędami regionalnymi. Bardzo chętnie poznałabym trochę waszych tradycji, chociażby.. Co śpiewa się na Śląsku? Nigdy jeszcze nie miałam okazji słyszeć kolędy w tamtejszej gwarze. A na Pomorzu? Jest tyle różnych regionów w Polsce, na pewno mają one swoje własne kolędy, pastorałki, czy innego rodzaju utwory świąteczne. 

Ba, może ktoś z Was mieszka poza granicą i mógłby podzielić się melodiami z tamtejszych świąt? 

Nie wiem jak przyjąłby się ten temat, ale moim zdaniem warto spróbować :pinkiesmile: a może nawet skłoniłoby to kogoś do poszukania takich właśnie świątecznych utworów ze swojego terenu?

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za propozycję. Faktycznie jest to dobry pomysł i wart przemyślenia.

- A właśnie... Jak budowa hali zasłużonych?

Nie słyszałem, żeby coś się waliło, więc chyba dobrze. Kierownik budowy wziął sobie do serca moją zachętę.

- Co takiego zrobiłeś, że się nagle zmobilizował?

A nic takiego... O patrz! Samolot!

Edytowano przez Suchar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...