Skocz do zawartości

Zapytaj Octavię


Suchar

Recommended Posts

Halo, halo?

 

Macie może jakieś pytania do jednej z najlepszych wiolonczelistek w Equestrii? Jeśli tak, macie do tego okazję w tym temacie i jak tylko skończy grać, na pewno wam na wszystkie odpowie.

- Mówiłeś coś?

Tworze temat z pytaniami do ciebie. Wiesz, jakby kogoś interesowało co robisz po godzinach.

- Serio myślisz, że kogoś to ciekawi?

Uwierz mi, że znajdzie się parę osób zainteresowanych twoją osobą.

- No... Dobrze. Skoro komuś ma to sprawić radość, to się zgadzam.

 

Świetnie, skoro to mamy ustalone, to może parę zasad:

 

  1. Proszę o pytania w miarę na poziomie.
  2. Maksymalnie pięć pytania na post.
  3. Kultura przede wszystkim.

 

No i to by było na tyle. Czekamy na pytania!

Edytowano przez Suchar
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tavi  jak tam zdrówko i mam mały prezent dla ciebie ( podaje bukiet róż i pódełko czekoladek).

1. Co sądzisz o szkole Twilight?

2. Co sądzisz o swojej przyjaciółkę Vinyl?

3. Lubisz muzykę Vinyl?

Pozdrawiam Cię i pozdrów od te mnie twoją przyjaciółkę Vinyl :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie piękna damo poznaliśmy się jakiś czas temu, mam do pani kilka pytań.

Po pierwsze: Czy dogadujesz się ze swoją współlokatorką Vinyl.

Po drugie: Jakiej muzyki lubisz słuchać, nie licząc własnej. (O piękna i wspaniała.)

Oraz po trzecie: Dasz się namówić na kolację przy świecach. Ehem znaczy ulubiony kolor. (Brawo Magi sprytnie wybrnąłeś.)

 

Pozdrawiam ciepło.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No, cześć. Widzę, że parę pytań się nazbierało, nie spodziewałam się, że ktokolwiek będzie się mną interesował. Suchar mówił, żeby poczekać na niego, ale co jest trudnego w odpowiadaniu na pytania? Dobrze, mniejsza o to, przechodzimy do działania!

18 godzin temu, Polineks napisał:

1. Jak wspominasz poprzedniego Opiekuna?
2. Czy możemy się spodziewać jakiś twoich koncertów w najbliższym czasie?

3. Co się dzieje z Vinyl?

  1. Poprzedniego opiekuna... A, faktycznie, przepraszam, ale częste podróże między Equestrią a realnym światem źle robią na pamięć. Nie do końca wszystko pamiętam, ale pod koniec naszej znajomości jakoś rzadko się widywaliśmy...*Chwila zastanowienia* I to chyba przez to tak często podróżowałam... bo w tym świecie nie było co robić... Chyba tak to było... Czekaj, czekaj, jak on się nazywał? Poli, Poli... Nie pamiętam.
  2. Tak, na święta zostałam zaproszona do Canterlot na pewne przyjęcie dla arystokracji, ale czy nazwałabym to koncertem? To raczej tylko wystąpienie i umilanie czasu gościom.
  3. Ostatnio jak byłam w Equestrii, to coś tam próbowała tworzyć, ale jej nie bardzo szło. Mogę porozmawiać z Sucharem, może się zgodzi na to, żeby też tu mogła pomieszkiwać. Jak wychodzi rano z domu, to nie ma tu co robić, a z Vinyl zawsze jakieś zajęcie się znajdzie.

 

18 godzin temu, Akouu napisał:

1. Ile kucyki w Equestrii wiedzą o Eurowizji?

2. A może chciałabyś w takiej Eurowizji wystąpić?

3. Za co byłaś przebrana na ostatnim święcie koszmarów?

  1. Eurowizja... To ten konkurs w którym różne państwa z tego świata wystawiają swoich artystów i konkurują o wygraną? W Equestrii raczej nie wiele o tym wiadomo. Jakieś pojęcie mają jedynie kucyki które odwiedzają ten świat, ale jest ich raczej nie wiele w skali całego państwa. Ja sama mało o tym wiem... Albo nie pamiętam...
  2. Ja? Na Eurowizję? Już raczej Vinyl by się do tego bardziej nadała, z tego co słyszałam, to ludzie wolą teraz raczej mocniejsze brzmienia a nie muzykę klasyczną. Ona mogłaby się tu dobrze wpasować.
  3. Na święto koszmarów, jak już się przebieram, to wolę raczej proste kostiumy. Ostatnio zrobiłam z siebie coś na wzór batponyego, tylko, że bez skrzydeł. Sztuczne kły, takie śmieszne, gumowe nakładki na uszy imitujące uszy batponyego, nieco inna fryzura i tyle. Udało mi się w ten sposób trochę nastraszyć Vinyl, ale o tym może kiedy indziej;)

 

17 godzin temu, misterspauls napisał:

Cześć Tavi  jak tam zdrówko i mam mały prezent dla ciebie ( podaje bukiet róż i pudełko czekoladek).

1. Co sądzisz o szkole Twilight?

2. Co sądzisz o swojej przyjaciółkę Vinyl?

3. Lubisz muzykę Vinyl?

Pozdrawiam Cię i pozdrów od te mnie twoją przyjaciółkę Vinyl :rwink:

Dziękuje dobrz...*Patrzy ze zdziwieniem na czekoladki i kwiaty - Następny?- myśli. Uśmiechnęła się lekko*- Dziękuję... Emm...

  1. Rzadko bywam w tamtych rejonach i nie wiele o tej  szkole słyszałam. Może porozmawiam z księżniczką i zorganizujemy tam kółko muzyczne?
  2. Bardzo ja lubię i spędzamy ze sobą dużo czasu kiedy tylko nie zajmujemy się muzyką. Ale muszę powiedzieć, że czasem jak puści to dudnienie na cały regulator, to mam ochotę ją zatłuc pierwszym lepszym przedmiotem.
  3. Czy lubię jej muzykę... Wolę klasyczną, aczkolwiek czasami stworzymy coś razem. Bywa, że jej brzmienia całkiem ładnie komponują się z wiolonczelą lub innymi instrumentami.

Dziękuję, jak tylko ją spotkam, to przekażę:D.

 

17 godzin temu, MagiMemNon napisał:

Witaj ponownie piękna damo poznaliśmy się jakiś czas temu, mam do pani kilka pytań.

Po pierwsze: Czy dogadujesz się ze swoją współlokatorką Vinyl.

Po drugie: Jakiej muzyki lubisz słuchać, nie licząc własnej. (O piękna i wspaniała.)

Oraz po trzecie: Dasz się namówić na kolację przy świecach. Ehem znaczy ulubiony kolor. (Brawo Magi sprytnie wybrnąłeś.)

 

Pozdrawiam ciepło.

*Patrzyła na gościa zmieszana, zachowywał się inaczej niż reszta. Spotkała go już wcześniej ale nadal nie wiedziała czego się może po nim spodziewać.- Już wiem dla czego miałam sama nie odpowiadać na pytania... A jeśli to jakiś szaleniec? Chce mnie uwieźć a potem zamknąć w piwnicy z kotami?- pomyślała ze strachem. Trochę spięta zaczęła odpowiadać*

  1. T-tak czemu miałoby być inaczej. Przyjaźnimy się...
  2. Jakiej muzyki? Lubię słuchać koncertów organowych, czasami na jakiś pojadę jeśli mam czas... Oprócz tego podobają mi się brzmienia wszystkich instrumentów smyczkowych i klawiszowych... Lubię spokojną muzykę...
  3. *Zrobiła krok do tyłu z niepokojem słysząc pierwszą wersję pytania, chciała by ta rozmowa jak najszybciej się skończyła* Emm... Fioletowy...

*Widząc żegnającego się gościa, Octavia skinęła mu nerwowo cofając się, a następnie szybkim krokiem poszła do swojego pokoju zamykając się w nim*

Edytowano przez Suchar
  • Lubię to! 2
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Suchar napisał:

z tego co słyszałam, to ludzie wolą teraz raczej mocniejsze brzmienia a nie muzykę klasyczną.

Jest 5 różnych rodzajów Eurowizji :priesthug:

Myślę, że tą dla młodych muzyków mógłabyś wygrać, tam się gra tylko muzykę klasyczną.

Edytowano przez Akouu
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy po dłuższej przerwie, Tavi chyba nieco za poważnie bierze to świąteczne wystąpienie...

*Patrzy z dezaprobatą*- To nie jest jakaś zwykła gra w... no nie wiem... w kawiarni... To przyjecie dla arystokracji jak już mówiłam i tam wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, tam nie ma miejsca na najmniejszy błąd!

Ale do tego występu jeszcze nie cały miesiąc...

*Podchodzi i patrzy prosto w oczy*- To bardzo mało czasu.

Dobrze, to może przejdźmy do pytania skoro jesteś taka zajęta. Przez ten czas pojawiło się tylko jedno, więc zaraz wrócisz do swojej wiolonczeli. Jak ci jej nie schowam...

- Co tam mamrotałeś pod koniec?

Nic, nic, przejdźmy do pytania.

Dnia 21.11.2018 o 15:44, Akouu napisał:

Jest 5 różnych rodzajów Eurowizji :priesthug:

Myślę, że tą dla młodych muzyków mógłabyś wygrać, tam się gra tylko muzykę klasyczną.

 

- Cóż... Może... Ale nawet gdybym wystartowała, to mogło by to się spotkać z raczej mało przyjaznym podejściem. Z tego co słyszałam ludzie, poza pewną grupą osób, nie wierzą w nasze istnienie i kto wie jak taki występ mógłby się skończyć... A tak poza tym, muzyka klasyczna dla młodych muzyków? Myślałam, że młodzież ludzka interesuje brzmieniami pokroju tego co tworzy Vinyl.

 

Ekhem...

- No w sumie...

Uwierz mi, że nie jestem jedynym który lubi także muzykę klasyczną.

- No dobrze, dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

*Do mieszkania wchodzi Octavia z jukami na grzbiecie*

O, cześć Tavi, jak tam koncert?

- Ehh... Nie wyszło to najlepiej- Mówiła klacz lekko przygnębionym głosem

A co się stało?

- Tak jak myślałam, zmiana organizatorów nie wpłynęła dobrze na to wydarzenie i mam nadzieję, że następnym razem organizować to będzie stara ekipa, bo to co teraz było, to była katastrofa, a nie koncert. Chciałabym również przeprosić, jeżeli w czasie przygotowań do tego koncertu byłam nie miła dla kogoś.

Myślę, że jeżeli faktycznie kogoś uraziłaś, to ta osoba na pewno nie ma ci tego za złe, ale może mniejsza o to. W trakcie gdy byłaś tak zajęta próbami pojawił się pewien użytkownik mający do ciebie kilka pytań.

- To czemu mi wcześniej nie powiedziałeś? Bardzo mi miło.

Oto one:

Dnia 15.12.2018 o 21:13, darkblodpony napisał:

Witaj wielonczelistko

1) Co byś zrobiła, gdybyś nagle straciła słuch?
2) Boisz się pająków?
3) Jak było czy ciężko pracowałaś, żeby osiągnąć swój poziom w graniu na instrumentach, czy od tak nagle dostałaś znaczek i już umiałaś grać? 

1. Staram się dbać o słuch, nie używam zbyt często urządzeń typu słuchawki i staram się nie przebywać za długo w zbyt głośnych pomieszczeniach. Jednak gdybym go faktycznie straciła... Byłoby to dla mnie na pewno trudne, ale możliwe, że nie zrezygnowałabym z gry. Słyszałam, że był kiedyś tutaj taki kompozytor, zupełnie głuchy, a potrafił stworzyć piękne melodie, może z wiolonczelą też się tak da?

2. Nie tyle, że się ich boję, ale nie przepadam za nimi. Nie są moim ulubionym gatunkiem, jednak na pewno nie skrzywdziłabym żadnego.

3. Chyba nie do końca wiesz jak działają znaczki. To nie jest tak, że dostaje się znaczek i równocześnie zdobywa nową umiejętność. Umiejętności mamy w sobie i musimy je odkrywać próbując nowych rzeczy i gdy znajdziemy to w czym jesteśmy na prawdę dobrzy, wtedy dostajemy znaczek. Pytałeś o moją naukę, nie umiałam grać na wiolonczeli od początku, było to poprzedzone latami praktyki i nie zawsze było to łatwe, zarówno dla mnie jak i dla mojej rodziny która musiała słuchać mojego... rzępolenia na początku nauki. Jednak nie poddałam się, zawsze lubiłam muzykę i mimo wszystko, nawet kiedy miałam tego serdecznie dość, po jakimś czasie wracałam do nauki, bo coś mnie do tego ciągnęło. Czułam, że to jest to, co chcę w życiu robić.

 

- Mam nadzieję, że rozjaśniłam nieco twoje wątpliwości;)

Zapraszamy do zadawania pytań, Octavia na pewno chętnie na nie odpowie:lunalaugh:

- Oczywiście:D

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kolejna porcja pytań do naszej wiolonczelistki, gotowa?

- Gotowa!

 

Dnia 17.01.2019 o 20:13, darkblodpony napisał:

Hejka tu ja z powrotem. 

1) Przytulas na przywitanie? :pinkie3:

2) Jest jakiś zespół, którego nie lubisz? 

3) Czytasz książki? Jeśli tak to jakie?  

 

1. Przytulas powiadasz? Niech będzie:octaviahug:

2. Konkretny zespół może nie, każdy gra to co lubi i mi to nie przeszkadza. Nie przepadam jednak z ciężką muzyką typu metal itp.

3. Książki czytam różne, powieści, czasem biografie. Co mi wpadnie w kopyta.

 

I tyle pytań, zapraszamy do zadawania kolejnych!

- Dokładnie;)

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Witaj Sebastianie:)

 

1. Miło mi to słyszeć, ale po prostu jestem sobą:laugh:

2. Niech się zastanowię... Oki:octaviahug:

3. Próbowałam. Kiedyś jakaś znajoma Vinyl przyjechała w odwiedziny właśnie z gitarą elektryczną. Próbowałam z ciekawości coś na niej zagrać, ale to raczej nie dla mnie, zupełnie nie ten typ muzyki jaki preferuję.

4. Przepraszam, kogo? Nie znam żadnej Bożeny i nawet nie bardzo wiem o co Ci chodzi... Mam się podobać sobie z czyimś głosem? Mi się podoba mój głos i nie zamieniłabym go na żaden inny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...