Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń i regulamin


Suchar

Recommended Posts

Nieobecności, nowe działy, informacje organizacyjne oraz regulamin, zgodnie z wynikami ankiety, te wszystkie rzeczy będą pojawiać się w tym, jednym miejscu. Polecam obserwować ten post, jeżeli interesuje cię życie działu. W razie wątpliwości co do podanych tu informacji zapraszam na PW lub do działu z pytaniami.

 

Regulamin działu:

  1. Szanuj świętość jaką jest regulamin forum. Ona stoi najwyżej.

  2. Wszelkie odstępstwa od regulaminu będą zgłaszane moderacji.

  3. Broń Celestio przed umieszczaniem treści r34 lub gore.

  4. Broń Luno przed jakimkolwiek propagowaniem rasizmu, homofobii, totalitaryzmu czy nadmiernego ewangelizmu.

  5. Pytania, skargi i propozycje należy składać w odpowiednim temacie lub na PW opiekuna.

  6. Szacunek ponad wszystko. Nie obrażamy się, nie wyzywamy i staramy się ograniczać wulgaryzmy.

  7. Obrazki i filmy(oraz odnośniki do nich) należy umieszczać w spojlerach.

  8. Pisanie własnych tematów jest dozwolone po konsultacji z opiekunem.

 

 

Także, zaczynamy:

1.

Zapraszam do nowej dyskusji poświęconej przyszłości naszych muzycznych klaczy w serialu. Znajduje się ona w dziale z dyskusjami, a dokładniej tu:

Spoiler

 

 

2.

Dziś wieczorem w dziale zabaw wystartuje quiz wiedzy muzycznej. Pytania będą dotyczyć wszystkich dziedzin muzyki, od zapisu nut do pytań o konkretnych wykonawców. Zapraszam do zabawy

Spoiler

 

 

3.

Tak dla zasady dodam, że dział od propozycji, pomysłów i uwag został rozszerzony o możliwość zadawania pytań odnoszących się do całego działu.

 

 

To na razie tyle, do zobaczenia w tematach!

Edytowano przez Suchar
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garść informacji

 

 

1.

Lepiej późno niż wcale... Wystartowała nowa roleplayowa zabawa  pod nazwą "Z Octavią przy herbacie", znajdująca się oczywiście w dziale gier i zabaw. Wszelkie informacje znajdują się w pierwszym poście, zapraszam do zapoznania się.

Spoiler

 

 

2.

Nadal jest możliwość zostania opiekunem Vinyl. Jeżeli masz pomysł na prowadzenie tematów poświęconych tej postaci zapraszam do posta w spojlerze poniżej, tam jest opisana praca opiekuna oraz informacja do kogo kierować zgłoszenia. Jeśli chcesz znać szczegóły dotyczące prowadzenia działu, zapraszam do mnie na PW.

Spoiler

 

 

 

Wszystko z mojej strony. Do zobaczenia w tematach!

Edytowano przez Suchar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzień dobry:NjdaT:

1.

Pragnę poinformować, że z powodu przygotowań do koncertu, oraz wyjazdu naszej wiolonczelistki nań aktywność w dziale jest trochę obniżona. Sytuacja ta potrwa do około szóstego stycznia, kiedy to Octavia powinna "powrócić na stanowisko". Zabawa "Jaka to Melodia" będzie trwać nieprzerwanie i dzisiaj pojawi się kolejny fragment piosenki.

Przepraszam za zaistniałą sytuację. Chciałbym przy okazji również życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku.

Do zobaczenia w tematach:lunalaugh:

Edytowano przez Suchar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hej! Jestem Altius i od dziś będę opiekował się tą fantazyjnie niebieskogrzywą klaczą!

Wracam do tego działu z nowym bagażem doświadczeń i mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić przy nowych dyskusjach, a może, kto wie, będzie jakiś mały konkurs?

Stay tuned, everypony! Wub wub!

  • +1 1
  • Lubię to! 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Garść ogłoszeń a dokładniej jedno

 

1.

Z powodu wyjazdu naszej wiolonczelistki na koncert jestem zmuszony uśpić na chwilę moją część działu. Nieobecność potrwa do około 31 marca i mam nadzieję, że w tym czasie Altius razem z Vinyl nie zrobią imprezy po której nie będzie czego zbierać:lunalaugh:. Chodzą słuchy, że Tavi coś szykuje na po powrocie... ale ja już nic nie mówię. Wolę nie mieć za to potem codziennie pobudki o czwartej za pomocą dźwięków z pewnego instrumentu smyczkowego:aj5:

 

 

Do zobaczenia!

  • Smutny 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Halo, halo? Jest tu jeszcze ktoś?

 

1.

Cóż, postanowiłem pobawić się w PKP i tak oto przybywam z lekkim opóźnieniem, za które przepraszam, jednak nie do końca zależałe to ode mnie.

 

2.

Informacja dotycząca zabawy "Jaka to Melodia?": W przypadku kiedy do zabawy w ciągu trzech dni(do piątku włącznie) nie zgłosi się trzecia osoba, zabawa wystartuje z dwoma uczestnikami... a raczej uczestniczkami:lunalaugh:. Później nastąpi finał w którym zagrają zwycięzcy pozostałych gier, a następnie zabawa zostanie zawieszona. Była to edycja pilotażowa zarówno dla Was jak i dla mnie i widzę, że trzeba wprowadzić trochę zmian w organizacji całej zabawy. Zapewne kiedyś powróci, jednak w zmienionej formie i nieco odświeżona. Po zakończeniu edycji stworzę temat w którym uczestnicy jak i osoby które nie brały udziału będą mogły podzielić się spostrzeżeniami, uwagami itp. odnośnie zabawy.

 

3.

Już wkrótce wystartuje nowy temat w sekcji dyskusji, w którym to będzie...

Co będzie, to okaże się wkrótce. Jeszcze nad tym pracuję i proszę mi tu nie zdradzać szczegółów:laugh:

No jak tam chcesz. W takim razie wyczekujcie informacji od naszej wiolonczelistki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...