Skocz do zawartości

Śmieszne filmiki


Adisso

Recommended Posts

Dobra, mała prośba. Nie wiem czy mam syndrom "o jeden odcinek za dużo" - tym bardziej, że ojciec w pokoju ogląda siatkówkę (chyba) w trybie "robimy z domu stadion" a za plecami matula rozmawia na Skype. Mówiąc krótko - ni siana nie słyszę :rd8:

 

Pytanie. Wy też w okolicach 2:05 słyszycie "Isaac Clark vs Applejack"? Najlepiej słuchajcie od 2:00

 

Było by miło. Robi świetne recenzje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

UWAGA! PONIŻSZY FILMIK ZAWIERA WULGARYZMY!

A właściwie to jeden, lecz wielokrotnie powtarzany.

 

Uśmiałem się przy tym jakby nigdy nic. Najbardziej epicka linia obrony 4ever :D... Poza tym to moja reakcja na zablokowanie 90% odcinków 2 sezonu na YT i ogólnie na hejterów MLP.

 

Nie rozwijaj tego spoilera, jeśli nie widziałeś mojego... "rysunku"? :D

Ale też stanowi on... moją reakcję na komentarze z nieistniejącego wątku dotyczącego mojego rysunku i "dziękuję" wszystkim tym, którzy sprawili, że niczego więcej nie narysuję (poza rysunkami do zadań z matematyki ewentualnie fizyki). Jak dobrze, że wtedy był jeszcze stary silnik i można było zniszczyć tamten wątek po 20-30 minutach od założenia.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Oglądać KONIECZNIE z polskimi podpisami. Jeśli podpisy nie działają tu, przejść na YT. Ale oglądać TYLKO z napisami. Dzięki temu wkurzające śmiechy zamieniają się w... a sami zobaczcie.

Link do YT - oglądać z napisami. Tylko i wyłącznie.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Siemanko!

Chciałbym się z Wami podzielić jakże niezwykłym tutorialem. Kto kiedyś otworzył kiedyś czupaczupsa ( :spike:) bez używania dodatkowych narzędzi może mówić o szczęściu. A więc!

Prosto z obozu Catch The Flava, mój ziomek Rainman na oczach fanów dokona niemożliwego! :)

Zapraszam http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=vFwDv3lwbqs

 

Wątek wrzucony do tematu ogólnego na śmieszne filmiki, nie ma sensu żeby był osobno.

Udzielam upomnienia słownego. ~Mad Mike

 

Wymówki są azylem słabych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...