Skocz do zawartości

Ogłoszenia Avatarów


K0ziol

Recommended Posts

Witam. Przejdźmy do rzeczy. Nie lubię się zbyt rozpisywać, więc będzie krótko.
Ze względu na mój nienajlepszy stan, o czym mogli się niektórzy przekonać, postanowiłem przekazać stanowisko Avatara Twilight Sparkle Kirarze, na czas nieokreślony. Będzie pełniła tę funkcję dopóty, dopóki moja sytuacja psychiczna nie ulegnie poprawie. Albo w ogóle nie przyjmę tę funkcji z powrotem. Jako, że mam pierdolca póki co nie jestem w stanie pełnić funkcji avatara.
Adminów proszę o nadanie jej praw Avatara. Dziękuję.

Wasz Bronie, K0ziol

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć!

Po blisko tygodniu, wrócił mój komputer z serwisu - spalony zasilacz i problemy z biosem na dobre wyłączyły mnie z życia na forum... Ale wróciłam!

Zaś co do pamiętniczka - potrzebuję kilka dni - zgubiłam zeszyt w którym opisałam przebieg turnieju, a tak z głowy od razu nie napiszę kilku stron, żeby się to trzymało kupy - tym nie mniej, postaram się do niedzieli napisać co nieco - być może, przy pomocy mojego drogiego Regenta Niklasa :)

Dziękuję za uwagę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Drodzy bronies!

Zapewne zauważyliście już, że w dziale panuje lekki... zastój, a Kirara zniknęła.
Ma bowiem trochę... problemów, które musi rozwiązać i dlatego będzie rzadziej do nas wpadać.
Ale spokojnie - będzie. A jak wpadnie, odpowiemy za zaległe pytania, które już nam żółkną na biurku.
No a przynajmniej na kilka z nich.
Dlatego właśnie proszę Was o cierpliwość.

Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ok, ogarnęłam się nieco i myślę, że pora napisać co postanowiłam... A po głowie chodziło mi wiele pomysłów - w tym całkowite porzucenie Społeczności MLP Polska.

Mianowicie... nie mam czasu na wszystko. Nie pogodzę pracy ze wszystkimi funkcjami, które myślałam, że dam radę pogodzić. Zatem z niektórych rzeczy muszę zrezygnować. I tak... chciałam oddać funkcję Avatara, ale Niklas wybił mi to z głowy... Zatem... oto co postanawiam...

Zrzekam się swojego działu MG. Nie będę prowadziła gier, bo zwyczajnie nie mam na to czasu, ani nawet chęci... wypaliłoby mnie to do cna.

Mogę opiekować się działem PBF, lecz jeśli te funkcje zostaną mi odebrane, nie będę protestować. Wola Administracji stoi ponad mną i tylko Administracja może stwierdzić, czy posiadam odpowiednie kompetencje do prowadzenia działu.

Cóż dalej... "Brohoof"... ale co postanawiam w związku z nim, napiszę w stosownym dziale, albo osobiście powiadomię redakcję.

~ Kirara

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Drodzy Bronies,

Tym ogłoszeniem chciałbym poinformować wszystkich (szczególnie tych, którzy ''rozrabiali'' w dziale przed wyborem Avatara i Regenta) że skończyły się już ''rządy'' Imki, i nie możecie już Offop'wać, spamować, i robić co wam się podoba. Większość tego została już usunięta. Nie chcemy widzieć postów nie na temat, krótkich, lub po prostu wypowiedzi bez sensu. Dział musi trzymać jakiś poziom! Liczę na to, że więcej takich postów się nie pojawi.

~Tric

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Bronies,

Dzisiejsze ogłoszenie dotyczy dwóch spraw. Ostatnio padły pytania, dlaczego niektóre tematy w dziale Spike'a zostały usunięte. I teraz rozwieje wszelkie wątpliwości, i przy okazji przypomnę zasady.

Tematy i posty zostały usunięte z racji tego, iż była to tylko wylęgarnia spamu i offtopu. Krótkie, nie wnoszące nic do dyskusji wypowiedzi, pisanie w imieniu Twilight (nie myślcie sobie, że przed wyborem Avatara i Regenta możecie robić co wam się podoba!) to zwykłe zaśmiecanie działu. Przeprowadzone zostały czystki. Dział ma trzymać jakiś poziom, a nie taki śmietnik!

Druga Sprawa, wprowadzamy nagradzanie aktywnych/piszących z sensem w dziale użytkowników rangą Przyjaciela Twilight Sparkle.

Mam nadzieję, że sytuacja w dziale przed ogłoszeniem wyników nigdy się się nie powtórzy.

Tric

Podpisuję się pod tym kopytem, bobule

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dzisiejsze ogłoszenie jest wyjątkowo ważne.

Jak zapewne wiecie, niedawno powstały dział ''Sala Magicznych Pojedynków'' cieszy się dość sporą popularnością. Pojawiło się wielu zainteresowanych, lecz dział wciąż się rozwija. Mam nadzieję, że na lepsze.

I to właśnie teraz chciałbym bardzo, ale to bardzo podziękować Polusenowi, który poddał nam pewien pomysł, jak rozbudować ten nasz dział. Pomyślałem nad tym - a teraz zrealizowałem. Są już dwie nowe sekcje - pozostaje tylko założyć jeszcze parę tematów, i skończone. Właśnie dzięki niemu zrobiliśmy duży krok do ulepszenia naszego działu. Pozostaje tylko czekać na zainteresowanych. Zapraszam serdecznie do działu:

http://mlppolska.pl/Dzial-Sala-magicznych-pojedynkow--224

Porobi się jeszcze zapisy, takie tam. Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni.

I druga sprawa, tak na marginesie: Twilight odpowiedziała na koleją serię pytań. Udaje nam się nadrabiać zaległości, myślę, że reszta pójdzie szybko :)

Tric

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam po krótkiej przerwie. Cieszę się, że nareszcie znalazłem trochę czasu aby coś napisać, tym razem jako Regent i to w nie takim znowuż zwyczajnym miejscu. Przede wszystkim chciałbym jeszcze raz przywitać się ze wszystkimi i zapewnić, że wraz z panem Avatarem, Kocicą Tric (ok, może brzmi to nieco dziwnie, ale to nie ode mnie zależy kto, kiedy i jak zmieni sobie nick) dołożę wszelkich starań aby dział ten nie przykrył się kurzem. Postaramy się kontynuować istniejące zabawy, od czasu do czasu je urozmaicać a także wprowadzać nowości, jednakże nie bez zastanowienia i nie wszystko naraz bo w ten sposób można zrobić tylko bałagan.

W związku z nowym stanowiskiem dochodzi jeszcze kilka innych istotnych spraw, które możliwie szybko ogarnę aby nie obudzić się z kopytem w przysłowiowym nocniku. Pomysłów mam sporo a jestem tu nie tylko ja, ale też i Avatar oraz inni użytkownicy którzy pewnie także mają swoje wizje i życzenia co nowego w dziale mogłoby się znaleźć.

Oczywiście jestem zwolennikiem przestrzegania a nie łamania zasad, także zapowiadam, że będę zwracał uwagę na zachowanie w dziale i reagował, zakładając, że Avatar mnie nie uprzedzi. Akurat swoje metody określiłbym na nieco "łagodniejsze", także jeśli kogoś złapię ja, a nie Avatar to ten ktoś ma prawo mówić o farcie.

Cóż, mam nadzieję, że szybko załapię jak sobie radzić jako Regent i nawiążę owocną współpracę z Avatarem co poskutkuje rozbudową działu. Czas pokaże czy będzie to taka "zwyczajna" rozbudowa czy może mały renesans. Liczę też na wsparcie użytkowników gdyż ich zdanie również jest bardzo ważne.

~ Hoffman, regent Twilight Sparkle

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W dzisiejszym ogłoszeniu chciałbym poinformować wszystkich odwiedzających dział o postępie następujących zmian w tej części forum, a także o paru innych, ważnych i istotnych informacjach:

- Niepozałatwiane sprawy w Sali Magicznych Pojedynków zostały rozwiązane, w tym możecie podziwiać piękno treści Tablicy Informacyjnej, za którą odpowiedzialność przejął Hoffman.

- Pojawiła się nowość, jaką jest dział Shining Armora. Mimo, że są tam dopiero trzy tematy, dział ma większą popularność niż Spike.

- Ruszają kolejne Magiczne Pojedynki.

Oprócz tego chciałbym Was również poinformować o fakcie, iż przygotowania do organizacji Turnieju Magicznego w Sali Pojedynków zostały przyśpieszone. I to o wiele przyśpieszone. Spodziewajcie się go niedługo, bowiem od jutra zacznę pracować nad tym pełną parą. Turniej, eliminacje, i oczywiście... Zwycięzca. Sprawą nagród też w najbliższym czasie postaram się zająć.

Kolejną rzeczą jest prawdopodobne ustanowienie bardzo drobnego regulaminu działu Twilight Sparkle, bo z moich obserwacji wynika, iż niektóre osoby pozwalają sobie na zbyt wiele, a jeszcze inni boją się pewnych rzeczy - zapewniam, że w tymże regulaminie, do ustanowienia którego dołożę wszelkich starań, wszystkie sprawy nie jasne dla użytkowników, bądź przestroga dla tych, którzy w dziale nie potrafią się zachować znajdą się właśnie tam.

Pozdrawiam, Tric, Avatar Twilight Sparkle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, moi Drodzy!

Dzisiejsza informacja będzie dość krótka, dotyczy ona nagrody działu Twilight Sparkle. Wygląda ona tak:

twiliecm.png

Co zrobić, aby ta nagroda pojawiła się w Twoim profilu? Należy wykazywać zainteresowanie działem, udzielać się w Quizie i zabawach, dyskusjach w dziale. Większe szanse na otrzymanie nagrody dają długie i treściwe posty na temat oraz zgodne z regulaminem, których nie trzeba pisać aż tak często.

~Tric, Avatar Twilight Sparkle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Muu!

Czas na sytą porcję informacji na temat działu, oraz nowości, jakie w nim zaszły. Co konkretnie? Na początku chciałbym poinformować Was, iż nagrodę ''Przyjaciel Twilight Sparkle'' (o której wiadomości zamieściłem w ogłoszeniu powyżej) otrzymuje Siper. Nagroda została przyznana jemu za duży wkład w dział Twilight (pomoc techniczna, zainteresowanie działem, pisanie ciekawych i porządnych postów w dziale) Za to, co napisałem w nawiasie, chciałem mu podziękować, bo zasłużył.

Co do Księgi Wyróżnień, która również jest powiązana z działowymi nagrodami, ustaliłem jedno postanowienie - do niej wpisane zostaną osoby, które również są aktywne w dziale, ale jednak nie aż do tego stopnia, aby otrzymać awarda. Aby nikt, kto także wniósł choć troszeczkę do działu, nie czuł się niedoceniony, zostanie zapisany do Księgi Wyróżnień.

Następna sprawa - dział Shining Armora. Zrealizowaliśmy w nim już garść pomysłów, jednak do pełnego życia działu SA potrzebujemy także aktywności użytkowników. Dlatego zachęcam do pisania, każdy post (oczywiście zgodny z regulaminem) się liczy. A oto lista nowości, które niedawno zagościły w dziale dowódcy Straży Królewskiej:

Odpowiedzi Shining Armora (ukazały się nowe odpowiedzi na wszystkie pytania, zachęcam do lektury, bo warto.)

Dyskusja na temat odpowiedzi

[Dyskusja] Shining Armor i sezon czwarty?

[Zabawa] Zmotywuj wojownika.

[Zabawa] Wydaj ekwipunek

Dziennik

Dziennik - Dyskusja ogólna

A prócz tego, planujemy urządzić kontynuację zabawy ''Zmotywuj wojownika''. W kontynuacji tej spodziewajcie się nie tylko mojego wkładu pracy, ale i osoby z innych działów. A wracając do działu ogólnego, jestem w stanie zapowiedzieć nowe dyskusje, jakie już są prawie w procesie tworzenia; pomyślałem po prostu, iż wypadałoby nadrobić zaległości w tematach typu dyskusji, w których pisałoby się syte posty na temat. I to uczynimy.

A w najbliższym czasie ruszy pierwszy rozdział ''Wyprawy po Equestrii'' oraz otworzymy zapisy do drugiej sesji działowej.

Tyle z mojej strony,

Pozdrawiam, Alexsuz, Avatar Twilight Sparkle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ostatnio przeglądając dział zauważyłem, że jest kilka zabaw, które zdążyły już pokryć się kurzem, toteż, żeby o nich przypomnieć i narazić na fantazje forumowiczów pomyślałem, że dobrze będzie o nich tutaj wspomnieć. Zatem, w dziale z zabawami Twilight kurzą się:

 

Znajdź swoją książkę

Opisz zaklęcie*

Dokończ historię Twilight

 

Zabawy "List do Celestii", "Bądź jak Twilight - czyli poleć książkę innym!" pozostają otwarte, zaś "Magiczne szyfry Twilight" i "Wielkie Kompendium Magów Equestrii" są tak jakby... zamrożone. Nie wiadomo jeszcze co z nimi będzie.

 

W dziale Spike'a zaś mamy jedną, zakurzoną zabawę - Wymyśl zadanie dla Spike'a, natomiast w dziale Shining Armora jest tego trochę więcej:

 

Wydaj ekwipunek

Niebezpieczne misje

Zmotywuj wojownika

 

 

To była pierwsza sprawa. Druga tyczy się pojedynków w sekcjach Casual i Epic**. Otóż, z racji trwającego turnieju jest tam mały zastój, aczkolwiek nowe pojedynki w końcu ruszą. Jesteśmy świadomi, że ostatnio niewiele się tam działo, ale to się zmieni. Jednocześnie, informuję wszystkich wojowników, by rzucili okiem na Tablicę informacyjną. Niektóre pojedynki wciąż trwają, toteż prosimy ich uczestników o wkroczenie do akcji, bądź też powiadomienie Avatara/ Regenta odnośnie przyszłości starcia, gdyż na ile pamiętam większość pojedynków odbywa się na zasadach oznaczonych tagiem [C].

 

 

Trzecia sprawa, to ciągle trwający Event. Przypominam, iż nadal możecie zadawać pytania w odpowiednich tematach, czyli tutaj, bądź też tu! Twilight i Cadance czekają na Wasze pytania!

 

 

Czwarta sprawa? Nie, to już chyba wszystko. Pozdrawiam!

 

*Aktualizacja księgi w końcu nastąpi, serio.

** Zapisy otwarte, czekamy na nowe postacie.

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Ważne ogłoszenie!

 

Przede wszystkim, z racji nawału spraw do załatwienia, ciągle rosnącej ilości zaległości, które wypadałoby w miarę sprawnie nadrobić, a przede wszystkim, zbliżającego się nieuchronnie deadline'u, mam znacznie mniej czasu dla działu. Nie potrwa to jednak dłużej niż dwa tygodnie, ale pomyślałem, że wypadałoby o tym wspomnieć. A teraz do rzeczy.

 

1. W związku z powyższym, przedłużam czas trwania półfinałów Turnieju Magicznych Pojedynków o dodatkowe dwa tygodnie. Tak więc, półfinały potrwają do 9 lutego. Uczestników pojedynków proszę o wykorzystanie tego czasu i sukcesywne udzielanie odpowiedzi w tematach z pojedynkami, w ramach oprowadzenia batalii.

 

2. Ankietę w pojedynku Nocturnal Van Dort i Blazing Heart także przedłużam do dwa tygodnie (do 9 lutego). Proszę o komentarze do starcia oraz głosy.

 

3. W sekcji casual wciąż toczą się pojedynki. Pośród nich jest kilka "zamrożonych" starć. Ich uczestników proszę albo o dokończenie bitwy, albo powiadomienie, jak się sprawy mają. Dzięki temu będę wiedział, czy już czas założyć ankietę, czy też przenieść starcie do archiwum jako "nierozstrzygnięte".

 

4. To samo tyczy się sekcji Epic, choć tam toczą się tylko dwa pojedynki. Przypominam, że zapisy do tejże sekcji nadal trwają, czekamy na wasze oryginalne postacie, które mogły by stanąć w szranki i sprawdzić swe moce.

 

5. Jakiekolwiek nowe pojedynki, najprędzej pojawią się za dwa tygodnie, po 09.02. Wszystkich tych, którzy liczyli na ustawienie nowych walk do zeszłego piątku szczerze przepraszam i jednocześnie proszę o cierpliwość.

 

6. Dział z zabawami nieco przykrył się kurzem, jednakże jak już uporam się ze wspomnianymi trudnościami, z całą pewnością odkurzę to i owo. A na razie, zapraszam do odpisywania w tematach.

 

7. Jednocześnie, planowane są (nie)małe zmiany w działach Spike'a i Shining Armora. Szczególne znaczenie ma tutaj ta dyskusja do której zapraszam. Może ona ukształtować przyszłość działu!

 

To by było na tyle. Zarówno na forum, jak i do działu będę zaglądać regularnie, choć na większe zmiany przyjdzie czas za dwa tygodnie. Jeśli czujesz, że jakaś sprawa nie cierpi zwłoki - pisz śmiało, zobaczę co da się zrobić.

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ostatnio powstało kilka nowych rzeczy w dziale, do których zbadania jak zwykle zachęcamy ;)

 

Po pierwsze, Tric założył dwie nowe galerie, jedną dla Shining Armora, zaś drugą dla całej rodziny Twilight - już teraz możecie zamieszczać tam znalezione w sieci grafiki (z oczywistym wyłączeniem *ekhm* pewnych kategorii).

 

Po drugie, powstały także dwie nowe zabawy, a zwą się one Łańcuch opowiadanek i Dopasuj książkę do motywu - sprawdzimy jak tam Wasze oczytanie i jakie smaczki potraficie dostrzec w różnorakich tytułach ;)

 

Poza tym, po znacznych opóźnieniach, jak najprędzej mają ruszyć także poprzednie zabawy, planowane są też wiosenne porządki w Salach Magicznych Pojedynków, z czym wiąże się również aktualizacja tabeli, a także rozstrzygnięcie Turnieju i przejście do głosowania publiczności w kwestii nagród publiczności. Jednocześnie, przypominam, że niektóre zabawy nie ruszą bez Waszej aktywności, toteż może gdzieś po drodze rzucicie okiem, gdzie warstwa kurzu jest nieco grubsza i zaszczycicie tematy swoją obecnością? ;)

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez Hoffman
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Forumowicze,

 

Wczoraj Hoffman poinformował mnie przez komunikator, że z powodu problemu zdrowotnego będzie nieosiągalny co najmniej do piątku bieżącego tygodnia. Proszę więc wszystkie osoby, które mają do niego jakieś sprawy, aby wstrzymały się na kilka dni, dopóki nie wróci.

 

Pozdrawiam. :cydr:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Hello, World! It's me again!

Gdyby ktoś się zastanawiał, dlaczego jeszcze nie ma ciągu dalszego działowych zabaw, odpowiadam - zdarzenia losowe, nowy projekt na głowie, a do tego jeszcze wrzesień. Na całe szczęście, w tym roku wyjątkowo nie mam aż tak wiele rzeczy do nadrobienia, toteż wiele czasu mi to nie zajmie. Plus, koniec miesiąca, a na koniec miesiąca obiecałem nagrody za aktywność, z tymże trochę niespodziewanie (dla mnie) wyskoczyła aktualizacja silnika i z tego co widzę, praca wre i nie ma jeszcze pełnej funkcjonalności wszystkich znanych "ficzerów". W tym nagród. Poza tym, muszę powiedzieć, że z samą aktywnością w wątkach jest dosyć... Średniawo.

W związku z powyższym, daję Wam jeszcze trochę czasu na wykazanie się w poszczególnych tematach ;) Ciąg dalszy zabaw, jak również garść spraw porządkowych są w toku, dodatkowo myślę nad kolejnymi nowymi rzeczami, tak więc wszystko gra.

Pozdrawiam serdecznie, do napisania!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...