Skocz do zawartości

[Zabawa] Zgadnij Miejsce


Starlight Sparkle

Recommended Posts

Czas udzielić jakiejś odpowiedzi, choć wciąż nie wiem na co patrzę...
 

Spoiler

To pomieszczenie tyciusie, lub wielki budynek...
...może to pokój Luny, bądź Celestii gabinet...
... Nie wiedząc co to za miejsce odpowiem tak właśnie:
... wciąż nie mam pomysłu, Starlight mnie za to w gębę trzaśnie.

;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kombinuję dalej, jak tylko dojdziemy z kolegą @Cheerful Sparkle co to za miejsce, roślinka stamtąd magicznie wyparuje... i równie magicznie znajdzie się u mnie. Fajna to roślinka.
 

Spoiler

czy puzzle przedstawiają wejście do jednej z klas uniwersytetu Flima i Flama?

 

Edytowano przez Youkai20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- pff nawet mi nie wspominaj o tym miejscu panie Youkai — Klacz stuknęła kopytkiem o krzesło — To miejsce powinni zamknąć, jak tylko zjawili się Ci dwaj oszuści. 

Spojrzała na Cheerful i pokręciła głową. 

- Niestety obydwie odpowiedzi nie są poprawne. W takim razie teraz damy taki fragment, który może coś wam więcej powie. - Spojrzała za siebie, zatrzymując się i dodała — Tak wiem... mówiłam już tak.

Odetchnęła głęboko i zaczepiwszy puzzel, stanęła obok tablicy. 

- Więc tak... może tym razem uda wam się odgadnąć skąd pochodzi to zdjęcie... - Spojrzała w stronę drzwi i cicho powiedziała sama do siebie — Gdzie się podziewa Starlight i Merry...

 

pppp.thumb.png.70a6a8fc1c45125ed2c8b6b0762162e7.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nad tym myślałem. I nad domem rodzinnym Rainbow Dash, i Fluttershy, nad szkołą Celestii, i jej gabinetem w pałacu, nad kilkoma sklepikami, pokojem Luny, zamkowymi korytarzami, Akademią Wonderbolts... ale to wciąż nie to. Odpadają też miejsca wcześniejodrzucone, czyli Szkoła Twilight, Spa, Uniwersytet, butiki... Starlight może być z siebie dumna, że dała nam taką zagwozdkę. Ciekawi mnie jakie to uczucie, tak sobie siedzieć w gabinecie z Trixie i resztą i czekać na właściwą odpowiedź. Czy nasza wspaniała klacz się niecierpliwi, czy też raczej chichocze, widząc że wciąż się mylimy...  

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Youkai20 napisał:

Czy nasza wspaniała klacz się niecierpliwi, czy też raczej chichocze, widząc że wciąż się mylimy...  

 

Jak znam życie, to prędzej to drugie... :priesthug:

 

Plusem jest to, że nawet taki spec od zagadek @Youkai20 ma problem z odgadnięciem! :NjdaT: Z początku myślałem, że udaje dając mi fory, ale nie :)

Jest wyzwanie jest zabawa! :chainsaw:

 

@Starlight Sparkle

 

Dobrze się bawisz naszym kosztem? :boredstarlight:

Edytowano przez Cheerful Sparkle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Oczywiście, że tak... - zachichotała klacz, przechadzając się obok tablicy. 

- Wasze... - przerwała nagle widząc kątem oka jak do pomieszczenia wchodzi panna Glimmer i Merry. 

- Nawet nie wiesz, ile się musiałam jej naszukać... - Rzekła mała klacz, podchodząc do tablicy — O... sporo już tego i dalej nie trafili? 

- Jak widzisz... a żebyś słyszała, jak kombinują. - Przeniosła wzrok z Merry na Starlight Glimmer. 

- Ale gdzie się podziewała moja pracodawczyni? 

- Urządziła sobie wakacje w swojej rodzinnej wiosce. 

- pff od razu wakacje... - Starlight pokręciła głową — Po prostu udałam się tam w odwiedziny. Byłam ciekawa jak bardzo zmieniło się to miejsce od mojej misji z Sunburstem. 

- Pamiętam — Mówiła, przyczepiając kolejny fragment zagadki — Zostałaś wysłana do swojej rodzinnej wioski, by rozwiązać problem przyjaźni — Przyczepiła puzzel i spojrzała na Starlight przykładając kopytko do pyszczka — Jak to powiedziałaś? - Zastanowiła się chwilkę — A tak... dlaczego nie mogliście zostać wysłani, by zatrzymać jakąś wojnę czy coś... albo coś w tym stylu — Puściła oczko do Merry. 

- Tak, tak... widzę, że z zabawą wszystko dobrze... pójdę teraz do biura, a potem wrócę do was. 

Merry pokiwała głową i spojrzała w stronę grających — Więc panowie... - spojrzała na asystentkę, która usiadła obok Cheerful Sparkle — A ten to, kto i gdzie jest Grzegorz? - powiedziała cicho, po czym szybko dodała — oto kolejna runda. 

 

pppp.thumb.png.24705f3b9d091e3398aa124213aae281.png

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak tak... - Klacz chichotała, słysząc ich próby odgadnięcia, co jest na obrazku, aż w końcu spojrzała na wiszący na ścianie zegar i zeskoczyła z krzesła — Rany... dlaczego nikt mi nie powiedział, że już czas na następny fragment. - Podbiegła do tablicy szybko wyjęła na chybił trafił puzzel i chciała go przyczepić do tablicy, gdy do klasy wparowała Merry. 

- Jest tutaj Starlight? - Zapytała zdyszana, po czym szybko rozejrzała się i wybiegła. 

- A tej, co się znowu stało... - asystentka z tego wszystkiego upuściła puzzel, a po chwili pokręciła głową, podnosząc go magicznie i przyczepiając do tablicy. - Starlight znowu się zgubiła?

 

pppp.thumb.png.828fe3ef23885e56d834159c109045a2.png

Edytowano przez Starlight Sparkle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...