Skocz do zawartości

[Zabawa] Zgadnij Miejsce


Starlight Sparkle

Recommended Posts

Miała zamiar go pogryźć, ale przeszło jej po tym, jak znalazła kilka odpowiednich według niej obrazków do zagadki. Naszukała się trochę i była dość zmęczona, wiec nawet nie wołała nikogo do pomocy czy do sprawdzenia, czy też obrazki, które znalazła, nadają się do zagadki i czy nie będą dla niego zbyt proste.

Pierwszy obrazek, jaki postanowiła poddać próbie "Youkaiowej" wybrała w ciemno, sięgając kopytkiem do torby, którą ze sobą przytaszczyła i wyciągając z niej pierwszy lepszy obrazek. Widać było po wielkości torby, że ma ich przy sobie przynajmniej kilka i już wszystkie są gotowe i wystarczy je tylko umieścić na tablicy, ścianie czy czymkolwiek innym co sobie wymyśli. 

Zastanawiała się, przyczepiając do ściany kolejne obrazki czy to, co wybrała, będzie miało szansę trwać dłużej niż przez kilka najbliższych godzin, ale miała nadzieje, że choć jeden z nich będzie na tyle niezbyt czytelnym, że @Cheerful Sparkle i @Youkai20 będą musieli się nad nimi dobrze zastanowić. Po chwili, gdy już wszystko przygotowała, to pokręciła głową i sama do siebie powiedziała, że przecież Cheerful praktycznie nie wykazuje zainteresowania, więc zapewne jak już przyjdzie to tylko by dopiec Youkaiowi.

Spoiler

1776211458_Beztytuu.thumb.png.a8d833ea09954d33914931f378b01a6e.png

 

 

Edytowano przez Starlight Sparkle
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

– W sumie wygląda to dość znajomo... jak fragment Zamku Dwóch Sióstr w Everfree z przeszłości. Ale może to być i co innego. Zastanawia mnie inna rzecz – Youkai spojrzał na klacz z zainteresowaniem.
– Skąd wytrzasnęłaś taką ilość nowych obrazków, że aż musisz je chować w torbie? Gwizdnęłaś Twilight sprzed nosa, czy co?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- O… nie! Znaczy się, nie gwizdnęłam tego od Twilight ani od nikogo innego - Dumna z siebie wypięła pierś - W końcu… - dodała po chwili, przechadzając się po sali - W końcu trochę mnie tutaj nie było i wykorzystałam ten czas, by znaleźć kilka obrazków, które mam nadzieję, jakoś Cię zatrzymają na dłużej. - Zatrzymała się i spojrzała na niego - w sensie przy zagadce - lekko się zarumieniła.

 

Zła na siebie poszła w kierunku tablicy, mijając go bez słowa.

- I nie trafiłeś! To nie jest zamek dwóch sióstr! A teraz muszę dodać następny element i - Pogrzebała chwilę w torbie i wyjęła kolejny fragment - i pewnie to będzie ostatni, ale… O… O! Ten wygląda obiecująco!

Spoiler

1.thumb.png.5d278269ec39c6410e44c2e5b269b99e.png

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

– Ta, rzeczywiście wygląda obiecująco... jak twoja minka, gdy na mnie patrzysz – palnął Youkai rozbawiony, widząc rumieńce na twarzy klaczy.
– Chyba faktycznie zostanę tu na dłużej, ale czy to wina... zagadki? Odpowiedz sobie na to sama, słodka Bello – mrugnął zawadiacko i rozsiadł  się wygodnie na swoim ulubionym krześle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klacz tym bardziej się zarumieniła... wręcz zrobiła się cała czerwona na pyszczku.

- pff... mów co chcesz... - odpowiedziała z udawanym fochem, zerkając raz po raz na niego i dostawiając kolejny fragment obrazka.

- Przepraszam, że z takim opóźnieniem, ale ostatnio nasza Starlight zrzuca na mnie coraz więcej obowiązków, a od kiedy wyrusza na te swoje wycieczki, to mam urwanie głowy w szkole... - Mówiła, przyglądając się kolejnemu elementowi zagadki. Nie była pewna czy zaraz nie odpadnie, czy jednak będzie się trzymał na miejscu.

 

Spoiler

1.thumb.png.53d52f62bc9c53b0c27b6ed939902769.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

– Niech mnie licho, podziałało! Jakaś mała zaczepka tu, jakaś krótka przypominajka tam... i jednak @Cheerful Sparkle wrócił! Co prawda chwilę to trwało, a i do teraz w uszach mi dzwoni, skorom wyłapał kontrolnego w ceber, ale może Starlight da mi za to buzi na osłodę, więc było warto! I nie, nie potrzebuję podpowiedzi ,po prostu dajmy szansę naszemu ulubionemu... kucykowi, skoro raczył się pojawić!

  • Fow de Swowm 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna zagadka była już w zasadzie gotowa. Mała Bella zaraz po tym, jak wpadł do sali Cheerful, wybiegła szukać Starlight i opowiedzieć jej o niesamowitym wyczynie Youkaia, który to sprowadził do nas z powrotem naszego podejrzanego kucyka.

- A więc mówisz, że... Słodka Celestio naprawdę tutaj jest! - Starlight spojrzała na Cheerfula i Youkaia i zaraz przemkło jej przez myśl, że dwa ogiery zaczną się lada chwila być czy znowu obrzucać "przyjacielskimi" docinkami.

- Mówiłam... i to Youkai go ściągnął tu... a przynajmniej tak twierdzi. Ja jednak mu wierzę.

- Masz rację Youkaiku - Starlight usiadła obok ogiera i spojrzała na zagadkę - też już wiem, co to jest... ale faktycznie dajmy szansę.

 

Spoiler

1.png.11ba26b4f7d2acca21a19750d72ad973.thumb.png.01ff873bc699b081dc93a208ca37023a.png

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klacz przeciągnęła się leniwie i spojrzała na zasypiającego Youkaia. 

 

- Cóż chyba trzeba będzie kończyć zagadkę i zabawę… 

- Jesteś tego pewna? - Bella zapytała, dokładając kolejny fragment.

- A no niestety, ale coraz bardziej tak. Skupię się na innych projektach… moich własnych i chyba zmienię szkołę na coś zupełnie innego, ale już nie w tym miejscu.

 

Bella wiedziała, że w tym momencie klacz już nie rzuca słów na wiatr. Wkrótce pewnie i ona, Merry skończą naukę u Starlight i wrócą do własnych domów i rodzin.

 

Spoiler

1.thumb.png.ec6e18e5b05bfbc68f84a10cbca50798.png

 

  • Smutny 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...