Skocz do zawartości

Bazgroły


Recommended Posts

No cześć. Nie rysowałem kucy już od ładnych kilku lat i musiałem sobie trochę przypomnieć jak to się robi, jednak wydaje mi się, że nie wyszedłem z wprawy aż tak bardzo. Raczej nie rysuję requestów, ale sprzedaję komisze. Na dA(tak jak prawie wszędzie) można mnie znaleźć pod nazwą Owachinashi(https://www.deviantart.com/owachinashi).

 

Spoiler

pony.png.672f9408547c38be6a2cae9f090792c6.png

 

Co do konika, to nazywa się Pepper/Pieprz i w sumie jeszcze sam do końca nie wiem jaką będzie miał osobowość. Na pewno będzie dość łagodny. No a tak poza tym, to będę tu wrzucał moje rysunki kuców jak będę pamiętał. |D

Edytowano przez owachinashi
  • +1 8
  • Lubię to! 1
  • Nie lubię 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie korciło, aby to tu wstawić:

 

Spoiler

ThreadbareDeliriousGardensnake.webp

 

Serio, twój post, to dosłownie reklama. Nie mówię, że to źle, ale aż się poczułem na tablicy ogłoszeń, a wystarczyło wspomnieć, że robisz comishe i tyle.

 

Pomijając ten dość ważny mankament to styl masz spoko, tutaj ciężko jest się do czegoś doczepić. Jest dość prosty, kreska wyrobiona. Choć jakieś lepsze cieniowanie mogłoby się przydać, bo to że jest poczucie głębi oraz kształtów to jedno, ale jakieś przebłyski oraz poczucie, że jakieś światło pada by się przydało. Ja lubię to nazywać rysunkami postaci zawieszonymi w próżni :NjdaT:.

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba na czacie mi wspomniała, że sprzedawanie comishy jest dozwolone, więc myślałem, że nie będzie z tej strony problemu, ale w takim razie to zmienię. Co do cieniowania, dałem je tylko w paru miejscach, bo nie chciało mi się już całkowicie cieniować, plus chciałem tylko na dobry początek wymyślić postać, którą mógłbym dalej jakoś wykreować, gdy będę robił ref.

Edytowano przez owachinashi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, owachinashi napisał:

Jedna osoba na czacie mi wspomniała, że sprzedawanie comishy jest dozwolone, więc myślałem, że nie będzie z tej strony problemu, ale w takim razie to zmienię.

 

Tu raczej chodzi o granicę dobrego smaku. W większości jak się czytało twoją poprzednią wypowiedź to mowa była o piniądzu i reklamie w bardzo dużej mierze :MJTQO:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle o "piniądzu i reklamie", co po prostu chciałem określić co mogę jeszcze narysować prócz tego co normalnie mam w cenniku, jakby ktoś chciał. Jednak skoro stanowi to problem, to już ten fragment usunąłem, a także przepraszam za naruszanie wspomnianej granicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie naruszyłeś żadnej granicy. :v Nie rozumiem skąd ten negatywny odzew i reakcje. Co prawda rzadko na forum ktoś commisiony wystawia, ale za to jak się rzucają, kiedy są darmowe requesty! Z tym nikt nie ma problemu. :P W każdym razie masz spoko styl, talent, jeśli będziesz rysował więcej to może i się z tego utrzymasz. 

Co do stylu to ciekawy, ale widać, że raczej ta anatomia jest mało końska (widzę, że dużo kotowatych rysujesz). Ale ogólnie prace mi się Twoje podobają.

Jak coś to nie musisz tutaj tylko poniaczowe prace wstawiać. ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, PervKapitan napisał:

Co do stylu to ciekawy, ale widać, że raczej ta anatomia jest mało końska (widzę, że dużo kotowatych rysujesz). Ale ogólnie prace mi się Twoje podobają.

Jak coś to nie musisz tutaj tylko poniaczowe prace wstawiać. ;) 

 

Ano prawda, ostatnim razem koniowate rysowałem ze dwa lata temu, a kuce... może pięć? Albo nawet więcej. Przynajmniej tak na poważnie i w dużej ilości. Ale dziękuję za pozytywną opinię. uwu Najpewniej z czasem się z powrotem przyzwyczaję do końskiej anatomii. I skoro nie trzeba tu tylko kuców wstawiać, to w takim razie będę też wrzucał moje inne rysunki.

 

9 godzin temu, Victoria Luna napisał:

Requesty masz otwarte? :NjdaT:

Jeśli nie, mam chociaż szansę na trade'a z tobą? ^^'

 

Mogę wziąć AT. :3c Tylko musiałabyś chwilę poczekać, bo muszę zrobić ref Pieprza. Chyba, że chcesz narysować którąś z moich kocich OCek.

Edytowano przez owachinashi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! 
Chciałam powiedzieć, że bardzo podoba mi się stylistyka rysunku. Jest bardzo minimalistyczna i czysta, co dodaje jej uroku. Podoba mi się też dobór kolorów, a w szczególności to, że paleta jest raczej stonowana z wykorzystaniem barw pastelowych. Prosty, bardzo ładny rysunek kucyka.

Jak już stwierdziła Perv, anatomia jest nieco kotowata, ale nie przeszkadza to jakoś bardzo w pozytywnym odbiorze pracy. 

Odnośnie negatywnego odzewu, mimo że nie popieram krytyki ze względu na reklamę "komiszy" w temacie, bo sama czasem reklamuje sprzedaż moich rysunków na forum, to jestem w stanie nieco ją zrozumieć. Myślę, że jest spowodowana faktem, iż był to Twój pierwszy post na tym forum. Może lepiej by to przyjęli, jakbyś udzielił się przed tym też w innych tematach, chociażby rysunkowych. Istnieje prawdopodobieństwo, że to w przyszłości pomoże Ci w uzyskaniu większej widowni i przyciągnie innych artystów do Twojego tematu, także polecam spróbować. Taka mała porada ^^

 

Na koniec dodam, że jestem ciekawa, jak rozwinie się ten temat.
Powodzenia! 

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...