Skocz do zawartości

[KONKURS LITERACKI] Święta z Minuette


Bertram Quist

Recommended Posts

colgate_by_raininess-d6b89lo.thumb.jpg.3763211c11a4d19b1ab62bcdf4c29285.jpg

 

Witam wszystkich serdecznie w zimowym konkursie literackim w dziale Minuette :colgate:

Najpierw trochę zasad:

-Zakazane tagi clop/gore

-Limit słów minimum 2000 słów. (Nie ma górnej granicy ;))

-Minuette musi być postacią pierwszoplanową lub drugoplanową

-Minuette może nazywać się Colgate mnie to obojętne

-Świat Equestria Girls jak najbardziej dozwolony

-Tematyka powinna być klimatu świątecznego

-Prace zamieszczany jako link do google docs

-Edytowanie zamieszczonej już pracy zabronione

-Wspomnę tylko: żeby konkurs miał najmniejszy sens powinny w nim wystartować co najmniej 3 osoby by rozstrzygnąć konkurs.

 

Tyle z nudzenia teraz sprostowanie.

Miejsce czas i akcja jest całkowicie dowolna nie musi to być nawet Equestria, może być nawet średniowiecze tysiące lat przed Celestią. Możecie wymyślić własne postacie czy nawet miasta. WSZYSTKO jest dozwolone i zdane na zdolności autora.

 

TERMIN WYSYŁANIA PRAC DO 14 GRUDNIA.

 

Mam nadzieję że o niczym nie zapomniałem ;) Wszelkie pytanie i niezgodności proszę pisać pod tym postem lub do mnie n PW.

Powodzenia! Niech wygra najlepszy :*  ~Minuette :colgate:

 

 

 

Edytowano przez Bertram Quist
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, z pewnością coś tam napiszę. :)
EDIT - Czy kiedykolwiek posiądę umiejętność tworzenia ciekawych historii, które można... skondensować w tak niewielkiej ilości słów...? Najwyraźniej nie.
Już mam 2000, a dopiero zacząłem pisać, ech...
No cóż, wygląda na to, że moja praca zostanie zdyskwalifikowana (bo w regulaminowym limicie 3000 słów to się nie zmieszczę z pewnością...), ale i tak wrzucę ją do tego tematu po ukończeniu, wszak obiecałem.
Mam nadzieję, że kolega @Bertram Quist  pomimo tego się z nią zapozna (oczywiście najwyraźniej poza konkursem); nie pozostaje mi nic innego, jak tylko życzyć powodzenia osobom, które również coś tam napiszą. :) 

Edytowano przez Youkai20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.12.2018 o 12:21, Youkai20 napisał:

Już mam 2000, a dopiero zacząłem pisać, ech...
No cóż, wygląda na to, że moja praca zostanie zdyskwalifikowana

Słuchaj, u mnie konkursy przebiegają na luzie ;) Więc jeżeli jakiś uczestnik potrzebuje zmianę wymagań to ja jak najbardziej się temu przyjrzę :) Dałem małą ilość słów gdyż chce mieć czas sprawdzić tę pracę jak najszybciej. Jednak jeśli opowieść jest dobra i masz na nią pomysł to większa ilość słów jest oczywista. Więc zmieniam wymaganie i nie daję górnej granicy ilości słów :pinkiesmile: Bądźcie kreatywni i nie ograniczajcie się:colgate:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, no to po prostu super, bardzo dziękuję. Skoro nie muszę już przejmować się ilością słów, to się rozkręcę... :)


EDIT - oto i jest, tam gdzieś na dole, link do "Ostracyzmu". Jestem pewny, że nie jest to praca jakoś specjalnie na temat, miała być praca świąteczna, a u mnie o świętach to usłyszycie, czytając o choince czy dwóch. Poza tym, kolega @Bertram Quist  śmiało może przyjąć, że nie ma tu Minuette, bo jakoś tak wyszło, że nie jest to "jej" historia, a "o niej". Ciekawi mnie, jak też przyjmie kolega fakt, że przez kilkanaście stron, Minuette wypowiada u mnie raptem... kilka słów. Ale nie to jest ważne - liczy się historia, a ta miała taka być i już. Życzę wszystkim niewidzialnym uczestnikom powodzenia i niech wygra najlepszy!

 

Spoiler

Tylko dlaczego napisałem to tutaj, a nie w poście z linkiem? Nie wiem...

 

Edytowano przez Youkai20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@Youkai20 Z racji iż ty jako jedyny podesłałeś prace konkurs nie ma najmniejszego sensu. Ale nie martw się, przeczytam twoją pracę i jak tylko to zrobię napiszę tu jej recenzję. Trafisz też oczywiście do sali zasłużonych działu Minuette (która wkrótce powstanie) ;) . Dzięki za pracę!  :pinkiesmile::colgate:

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...