Skocz do zawartości

Gdzie oni są?


Razh

Recommended Posts

Przeszukiwałem oficjalną mapę w poszukiwaniu podmieńcowego królestwa czy ziem, jak zwał, tak zwał. Otóż co znalazłem? Zupełnie nic. Jest to dziwne, że mniej znaczące wsie są tam pokazane (i to w niemałej skali), a całe państwo jest ukryte lub jest poza granicami wytyczonymi przez kartografa. Może moje informacje są niepełne, może coś po prostu pominąłem... Dość istotna nacja, która była znana już od początków, nie jest uwzględniona na mapie!!! Myślę, że to spisek, lub celowe ukrywanie informacji w celu zachowania domu podmieńców przed nieproszonymi gośćmi. Można wyciągnąć z tego ciekawe wnioski, a mianowicie sprawność w działaniu podmieńcowych służb wywiadowczych jest o wiele bardziej skuteczna, niż można by było przypuszczać. Albo też KTOŚ nie chce, aby podmieńce były znane w Equestrii i blokuje dostęp do nich z czystej zazdrości lub nienawiści. Aż sam zacząłem się w tym gubić...

W takim razie gdzie jest dom podmieńców? A jeśli nie ma to dla czego? Czy podmieńce rzeczywiście istnieją?

 

mapa w spojlerze:

Spoiler

9dbabb4cc9367baa0dd721345a774fdf.jpg

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zobaczyłem nazwę tematu, to pomyślałem, że to Enrico Fermi na forum zawitał. A co się zaś tyczy lokalizacji królestwa Podmieńców - oni istnieją, ale tak naprawdę nie mają żadnego królestwa, stąd brak ich państwa na mapach. Podmieńce mają za to tajną bazę na Księżycu, księżniczka Luna mi tak szepnęła na uszko, gdy spałem.

  • +1 1
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...