Skocz do zawartości

Danio trochę Gryzmoli


Recommended Posts

Dziewczyno , ja widziałem twoje prace , osobiście uważam się za niegodnego pracy z geniuszem takim jak ty , szczególnie kiedy ja naprawdę cienko przędę z obsługą komputerów , wszelkich programów z nimi związanymi oraz nawet mediami społecznościowymi ( może z wyjątkiem tego ):twilightsparkle:

Co do collaba , byłbym zaszczycony:fabulous:, problem w tym , że nie wiem zbytnio co i jak .

Więc bałbym się , że bym tylko przeszkadzał .

 

Edytowano przez Danio Doża Venucci
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich którzy to czytają, mam szczerą nadzieje, że wigilia i boże narodzenie wszyscy mieli udane i obfite w karpia i inne ulubione potrawy .:pinkieawesome:

Dziś wieczór zepsuje wam wszystkim trochę wesołą atmosferę i wstawię rysunek naszej kochanej psychopatki i wielbicielki babeczek ( Cupcake!!!):crazy:

[Uwaga, zawiera Krew]

Spoiler

image.png.3476fe50cea7767f51f6bb757deae48c.png

Poza tym życzę zawczasu wszystkim udanego Sylwestra i nowego roku :party:

  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna świetna praca. Uwielbiam twoją dbałość o najmniejsze szczegóły ^^

Mam delikatne wrażenie, że kopytka są nieco złe zrobione ale i tak padam na kolana przed Tobą :lunaderp:

 

Dnia 22.12.2018 o 23:50, Danio Doża Venucci napisał:

Dziewczyno , ja widziałem twoje prace , osobiście uważam się za niegodnego pracy z geniuszem takim jak ty , szczególnie kiedy ja naprawdę cienko przędę z obsługą komputerów , wszelkich programów z nimi związanymi oraz nawet mediami społecznościowymi ( może z wyjątkiem tego ):twilightsparkle:

Co do collaba , byłbym zaszczycony:fabulous:, problem w tym , że nie wiem zbytnio co i jak .

Więc bałbym się , że bym tylko przeszkadzał .

 

Dziękuję <3

Choć przyznam szczerze, że mało której rysunki spod mojego ołówka czy rysika mi się podobają xD

 

Collab polega głównie na tym, że dwie osoby dzielą się pracą - najczęściej wygląda to tak, że jedna z osób robi szkic/lineart i podsyła tej drugiej by wykolorowała, wycieniowała itp. Za Twoją zgodą chciałabym wziąć na warsztat jeden z Twoich rysunków, by przerobić go na wersję cyfrową, że tak to ujmę :3 Oczywiście zaznaczę, że jesteś współautorem :)

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, proste i nieskomplikowane, może podołam :madtwilight:

Poza tym, mam tu coś dla fanów pegazów, bo wiem, że jest ich tu kilku.:pinkiesmile:

Moja kolejna szczątkowa OC .

Streamlight Fog -Inżynier oraz kucyk od pogody i odgarniania smogu z Venucci (Vinci to kraj postępu, nazwa kuc pogodowy jest trochę słabo brzmiąca, więc skoro pegazy mają magię zmieniającą pogodę, nazwę to trochę profesjonalnie ,,Areomancja" (tak , wziąłem to z Gwinta):godpony:

Spoiler

image.thumb.png.63c454f59136a55aed5ae967add3197c.png

Może trochę za późno, ale życzę wszystkim udanego dnia.

  • Lubię to! 2
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, wszystkich, którzy to przeczytają, dawno nic nie zamieszczałem tutaj, więc trzeba to zmienić.

Każdy szanujący się zły antybohater i złoczyńca potrzebuje, swoich wiernych minionów. 

Kto oglądał ,,Atlantyda zaginiony ląd" Disneya powinien rozpoznać tę zachłanną grupę najemników.

P.S. Potrzebuję więcej masek gazowych:crazy:

Spoiler

image.thumb.png.72c26b635a8131efa5871619265b7a85.png

 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się (w kwestii masek) :NjdaT:

Podziwiam twoją pomysłowość i przyznam szczerze, że ociupinkę Ci zazdroszczę xD

Wróćmy jednak do tematu... (tak, będę upierdliwa) 

Jedno ze szkieł w masce jest większe od drugiego. Nie jestem fanką rysowania przedmiotów trzymanych w rękach przez kucyki, ale tutaj dałeś nawet radę. Kopyta dziwnie się rozjeżdżają - zupełnie, jakby były na różnych poziomach. Nogi potrafią sprawić trudności, więc się nie zrażaj :fluttershy5:

 

Liczę na kolejne crossovery :3

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ostatnio, rysowanie kucyków mi nie wychodziło, więc zrobiłem test i przerzuciłem się na Equestria girls .

Oto efekt .

Landsknecht Sunset Shimmer

Spoiler

 6Xg4IGj.jpg

Jakby co przepraszam za jakość zdjęcia.:twilightsparkle:

A tu lekcja historii :interesting:

P.S. Zauważyłem, że nie mamy emotikonek z Sunset.

 

 

  • +1 2
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Dla wszystkich fanów naszej ukochanej księżniczki książek. Twilight Sparkle razy trzy.

1.To najprawdopodobniej jeden z najbardziej martwych i sztampowych memów o Twilight:twilightconfused:

Spoiler

OBQMycl.jpg

Tutaj możecie mnie nienawidzić, doprowadziłem małą klaczkę Twiliy do płaczu.:hBB25:

Spoiler

Wz1kS4k.jpg

A tutaj ostatni szybki, ale chyba niechlujny rysunek śpiącej Twilight:lazyrainbow:

Spoiler

2nsAdR7.jpg

A tutaj rzut na całość, wszystko wykonane na pojedynczej kartce A4:interesting:

Spoiler

45rf2tP.jpg

 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... mnie najbardziej podoba się rysunek numer 3 ze śpiącą Twili... urocza jak kicia jakaś i oczywiście dwójka... fajnie się zjeżyła na widok tej biedronki. 

Pierwszy mi nie podszedł, ponieważ z całym szacunkiem dla Twili, ale z tym powietrzem z nosa skojarzyła mi się od razu z byczkiem Fernando.. :wut:

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2019 o 00:26, Starlight Sparkle napisał:

Cóż... mnie najbardziej podoba się rysunek numer 3 ze śpiącą Twili... urocza jak kicia jakaś i oczywiście dwójka... fajnie się zjeżyła na widok tej biedronki. 

Pierwszy mi nie podszedł, ponieważ z całym szacunkiem dla Twili, ale z tym powietrzem z nosa skojarzyła mi się od razu z byczkiem Fernando.. :wut:

Spokojnie, dla mnie też było to pierwsze skojarzenie jakie przyszło mi do głowy, można powiedzieć, że ta kartka na której narysowałem, naszego ulubionego mola książkowego razy trzy, była dla mnie swoistym polem do eksperymentów z rozmiarem oraz dokładnością jaką mogę zrobić rysunek. W końcu małe jest piękne :NjdaT: 

Jeśli chodzi o przerażoną jak kociaka Twi, to przyznam jest ona moim ulubieńcem, byłem ciekawy efektu jaki otrzymam, gdy dodam wyraźnie większą ilość futerka na resztę ciała, nie tylko na klatkę piersiową jak robi to wielu, po to aby dać efekt puchu do miziania i tulenia.   :pinkiesmile:

Oczywiście nie obyło się bez małego ups, stąd ten dżem jagodowy na kopytku Twi, eksperyment z mazakiem dla poprawienia koloru nie poszedł po mojej myśli.:sjf1O:

Numer trzy za to, hmmmmm powiem szczerze, zajął mi najmniej czasu na wykonanie i przyznam się z bólem zrobiłem go typowo na odwal się, bo druga w nocy. Ogólną koncepcją tego rysunku było, narysowanie małej słodkiej Twi trzymającej swój ogonek jak kocyk albo poduszeczkę podczas snu. Najprawdopodobniej sama koncepcja małej słodkiej Twi, przeważyła nad moim nijakim wykonaniem. 

 

Edytowano przez Danio Doża Venucci
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Znowu, dawno mnie tu nie było zgroza, strasznie ten mój temat zaniedbuje.:twilightsparkle::pun::despair:

Spoiler

UGdwWlP.jpg

Spoiler

Rysunek przedstawia Sunset Shimmer z Crossovera RWBY i MLP który niedawno czytałem, rysunek nie jest do końca zgodny z opisem autora, ale to jest bardziej moja wizja.

https://www.fimfiction.net/story/418151/sapr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz fajną kreskę i całkiem niezłą anatomię, nawet w przypadku rysowania ludzi. No i podobają mi się szczegółowość oraz same pomysły - zwłaszcza landsknecht. Problem w tym, że te prace wydają się strasznie brudne. Kolorowanie jest niechlujne, wychodzi za linie, bywa też niedokładne. Kolory się nie łączą, tylko się wzajemnie brudzą. Sam lineart też bywa poszarpany. Oraz brudzący.

 

Czym rysujesz i na jakim papierze?

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papier to zwykła kartka A4, natomiast jeśli chodzi o to czym rysuje to ,też nic specjalnego zwykle ołówki czasem ołówek automatyczny( skończyły mi się do niego wkłady). Kiedy zrobię szkic, poprawiam to czarnym długopisem takim z chińczyka, sporo ich zużywam. Co do twojej oceny to zgadzam się, mam problemy z kolorystyką i rysunki wychodzą mi niestety takie jak odpisałaś. Do samego kolorowania używam niemal wszystkiego pod ręką, kredki, mazaki, flamastry. Odnośnie szarpanych linii, one akurat były planowane, to tylko raczej moje zdanie, ale lubię ich wygląd.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak poprawiasz szkic, to sugerowałabym przy okazji wymazać ołówek. Albo jeszcze wcześniej go nieco zebrać gumką chlebową. Jeśli chodzi o papier, to on potrafi zrobić różnicę i to znaczną. Moim odkryciem z końca zeszłego roku są bloki Happy Colour Premium. Są gładkie, tanie i wystarczająco grube by można było bez obaw mazać.

 

Same kredki też robią różnicę. Wielką. Chociaż mam wrażenie, że Ty je po prostu strasznie ciśniesz, zamiast nakładać poszczególne warstwy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że masz o wiele więcej doświadczenia w rysowaniu niż ja, przy okazji gratulacje za twoją spostrzegawczość. Tak przyznaję za mocno naciskam kredki, brakuje mi trochę cierpliwości do tego. Aby bardziej pieszczotliwie to szrafować. Mam problem z dokańczaniem rysunków, jeśli te zajęły mi więcej niż jeden wieczór. 

15 godzin temu, Cahan napisał:

Same kredki też robią różnicę. Wielką. Chociaż mam wrażenie, że Ty je po prostu strasznie ciśniesz, zamiast nakładać poszczególne warstwy.

Boże przez chwilę czułem się, jakbyś zaglądała mi przez ramię podczas rysowania.

Dziękuję za polecenie marki papieru, wypróbuję go.

Edytowano przez Danio Doża Venucci
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Po raz pierwszy raz umieszczam tu rysunek w połowie wykonany, bo niepokolorowany . Moją największą słabością jest odpowiednie dobranie barw i ożywienia nimi rysunku , aby dodać trochę koloru, więc chciałbym umieścić ten rysunek, zanim zabiorę się do wykończenia i mam nadzieje, że  tego nie spartaczę.  Przez co rysunek wyląduje, albo w koszu albo w szufladzie.

Oto:

Aztecka Wojowniczka-Jaguara Adagio Dazzle 

Spoiler

zX2NRrv.jpg

Jeszcze nie wiem jak wyjdzie mi kolorowanie tego, :dunno:więc jeśli ktokolwiek jest ciekaw rezultatów, powinien się pojawić do końca tygodnia.

  • +1 1
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Minął miesiąc jestem strasznie niesłowny. I najwyraźniej nie mogę przysiąść nad jedną rzeczą i skończyć nie zaczynając drugiej.

Narysowałem nową wersję Sunset Shimmer jako Landsknecht z dodatkiem fantasy, czyli magii ognia. Nie jest to żaden konkretny crossover, ale po prostu  zastanawiałem się jak będzie wyglądać nasza podcina Sunny z płonącym Zweihanderem w jednej ręce, a kulą ognia w drugiej i jeszcze kilku miejscach w będących w ogniu.

Oto efekt

Spoiler

5X0vKRs.jpg

 

  • +1 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...