Skocz do zawartości

Danio trochę Gryzmoli


Recommended Posts

Obrazek jest fajny... przedstawia chyba Giacomo. Geniusza ze steampunkowego miasta. Uwielbiam muzykę z tej gry i nadal mam kilka utworków wyciągniętych z niej. Wracając do rysunku...

Jest ok, ale co mnie zastanawia to te cosie latające za postacią. To nie jest jednorożec więc skąd u niego taka magia? No i przednia noga... dziwnie się zgina. :MJTQO:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Danio Doża Venucci napisał:

Terminator eee nie , ale może też narysuje kiedyś , na ogół wzorowałem się tym .

I wierzcie lub nie miał to być steampunk .

 

Och, pardon! :rarityexcited:

 

2 minuty temu, Starlight Sparkle napisał:

No i przednia noga... dziwnie się zgina. :MJTQO:

 

Może to proteza? :twilight3:

Edytowano przez Grzegorz_Nikodem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie magii , Giacomo na początku trzeciej części kampanii wszedł w kontakt z artefaktem fałszywych bogów Cuotl , został zainfekowany mrocznym szkłem więc teoretycznie dostał magie . Stąd maska i neonowe spaczenie na jednej części ciała .

Odnośnie nogi , szczerze nie zwróciłbym uwagi gdyby nie ty , chociaż dla mnie jest w porządku , to posłucham weterana .

Edytowano przez Danio Doża Venucci
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim , wczoraj przedstawiłem sponifikowanego Giacomo , jako główna postać w grze stale zmaga się z armiami antagonisty Doży władcy Venucci .:ponyofroar:

Tu poniżej zamieszczę Elitarną gwardie Doży w trzech wariantach plemion kucyków .

Przy okazji zna ktoś sekret jak wstawić więcej niż jeden rysunek na post ?

Spoiler

image.png.97662bcdc82bcac99fa7ae0e640e08de.png

(Tak wstawię opis , bo mogę)

Elitarna gwardia Doży -Jednorożec

-Wzorowe wyszkolenie

-Duże doświadczenie bojowe

-Średnio opancerzona jednostka

-Zaklęcia ofensywne i defensywne

-Dobra walka wręcz oraz bronią białą

-Ochrona Przeciwgazowa 

-Szary pancerz(Nie bije tak po oczach jak ich Canterlocki odpowiednik )

-Amulety wzmacniające magie ( power up +5 )

Ciekawostka 1# : Szable w imperium Vinci to najbardziej pożądana broń w wojsku , nie dostajesz jej jako jako części ekwipunku , zdobywasz ją dopiero po 5 latach służby lub po roku walk na froncie lub ekspedycjach na wrogie terytoria.

Ciekawostka 2# : Oryginalnie w grze ,,Rise of Legends'' podstawowa broń palna zamiast prochu używa siły pary do wyrzucania pocisku .

Jak to działa nie wiem , ale to steampunk tu jak z technologią orków z ,,Warhammera40k''  nie zadajemy zbędnych pytań o mechanikę i logikę .

 

Spoiler

CRF5L6L.jpg

Elitarna gwardia Doży-Kuc Ziemski 

-Wzorowe wyszkolenie

-Duże doświadczenie bojowe

-Siłacz

-Ciężko opancerzony

-Niszczycielska walka na bliski dystans

-Ochrona Przeciwgazowa 

-Szary pancerz(Nie bije tak po oczach jak ich Canterlocki odpowiednik )

-Tak to chodzący moździerz , wyrzucający granaty:partycannon:

-Ciężkie wsparcie ogniowe

-Mechaniczny ogon( Wiecie jak pyszczek zasłonięty maską przeciwgazową to trzeba sobie radzić)

 

 

Spoiler

1Ifnd5F.jpg

Elitarna gwardia Doży - Pegaz 

-Wzorowe wyszkolenie

-Duże doświadczenie bojowe

-Zawodowy lotnik

-Średnio opancerzona jednostka

-Dobra walka wręcz 

-Ochrona Przeciwgazowa 

-Szary pancerz(Nie bije tak po oczach jak ich Canterlocki odpowiednik )

-Dostają dodatkowe amulety zmniejszające wagę zbroi na skrzydła

-Niszczycielski kaliber broni , aż 20mm

-3 rodzaje amunicji : zwykła , eksplodująca i Przebijająca pancerz (AP)

To na razie tyle .

 

 

Edytowano przez Danio Doża Venucci
połączenie postów
  • +1 2
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie te pozy rysujesz, a w nich jeszcze te wszystkie szczegółowe stroje. Naprawdę ślicznie to wygląda.

 

@Danio Doża VenucciMam jedno ale, lecz nie tyczy się to akurat artów, a postów pod postami. Edytuj pierwszego i sklei do niego wszystkie następne, a potem usuń resztę. Posta pod postem można jedynie kiedy minie 24h od poprzedniego.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę uwolniony od obowiązków, studiów, to też parę słów od siebie dodam. Podoba mi się sam zarys, bo jak się patrzy na twoje pracę to widać, że wszystko ma ręce i nogi, proporcje są zachowane, nie ma nieregularnych elementów. Nie wiem jak długo rysujesz, ale jeśli zaczynasz, to zacząłeś całkiem spoko :rwink:

 

Parę krytycznych uwag. Kształty, całość wygląda całkiem dobrze, to ale niestety głębia i cień gdzieś momentami jest, no ale leży. Przyglądając się szczegółom - draperia (zniekształcenia na ubraniach) na pierwszej pracy jest dosyć uproszczona, i od razu ci powiem, że to tak nie wygląda :D. Gdzieniegdzie zbroja raz dobrze ma zaznaczone końce niektórych płatów, a gdzie indziej się nakładają z innymi, nie dając wrażenia pojedynczych elementów. 

 

Warto popracować tutaj nad cieniowaniem, bo ta nadaje głębi i tu by się przydała. Dobrze by było mieć pod ręką ołówki miękkie (zwykle do zaznaczenia i wyeksponowania konturu / kresek) oraz twardych (podstawa konturu, zarys pracy). No i przede wszystkim zobaczyć jak już inny artyści rysowali podobny elementy czy samemu podpatrzeć jak np. taka draperia na bluzie wygląda. Najlepiej zacząć od rysowania wyłącznie ołówkami, aby uchwycić idee cieniowania, aby potem się przesiąść na cieniowanie kolorowe. No ale nikt ci nie zabroni kombinować już w kolorze, choć obracając się w spektrum czarno-bieli szybciej załapiesz cieniowanie :pinkiesmile:.     

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klacze , Ogiery , Steveny Magnety oraz wszystkie Neko:yay:

Dzisiaj w stolicy miała miejsce fluktuacja mocy tajemnych i bam.:magic:

Lyra Heartstrings wylądowała sobie na czterech kopytkach w Warszawie  i jak się okazało poznała kogoś kto podziela jej najskrytsze marzenie .

Stać się człowiekiem .:lyrahug::lyrahug::lyrahug:

Spoiler

image.thumb.png.9cd759d5efe32f729b7157344e1ea13b.png

P.S. Niech ktoś powie Rainbow Dash , że szympans gwizdnął jej okulary .:rainbowcry:

Dla  jasności tam z tyłu leży Romek , śmiał się trochę z marzenia Lyry i swoje oberwał .

Edytowano przez Danio Doża Venucci
  • +1 1
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę tego pegaza na mojej ścianie.

 

A tak serio- jestem pełna podziwu. Ba, nawet chciałabym się spytać o status collabów u Ciebie... ^^'

Ten Pegaz (Elitarna Gwardia Doży) przypadł mi do gustu, a ja ostatnio nie mam pomysłów na nowe rysunki i chcę też popróbować ze stylem...

 

Oby tak dalej :NjdaT:

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , dzisiaj chciałbym pokazać swoją kolejną ponyfikacje . Tym razem to postać z bajki disneya i jestem ciekaw czy ktoś ją jeszcze pamięta , osobiście była moją ulubiona animacja ( ach nostalgia ) . Dlatego postać nie jest podpisana .:stare:(Zgaduj Zgadula):party:

Spoiler

image.thumb.png.dfbaaf6869aa88683eb3ea369cd602d7.png

Tu zamieszczę imię postaci i nazwę bajki z której pochodzi .

Spoiler

Postać to Milo Thatch 

Nazwa bajki to Atlantyda zaginiony ląd

P.S. Chyba zacznę pracować nad własną alternatywną historią Equestrii , albo może raczej Vinci . W każdym razie Atlantyda też tam będzie .:evilshy:

w końcu ta bajka to też steampunk .:rumors:

 

Edytowano przez Danio Doża Venucci
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach... Mam nawet książkową wersję tego filmu gdzieś na strychu...

Tutaj mogę się doczepić do zbyt sześciennego pyszczka (sama też czasami takie robię ^^') i... nieco zbyt krępą budową ciała? Szczerze mówiąc, nie mam zielonego pojęcia jak to określić ^^"

 

Niemniej jednak bardzo podobają mi się Twoje prace :lunalaugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim , którzy to czytają , dzisiaj zamieszczę dwa bliźniacze rysunki , które powstawały mniej więcej miesiąc temu .

Moje pierwsze ujęcie mroczniejszej strony Pinkie...:pinkieo:ups mam na myśli Pinkameny Diane Pie :crazy:Heheheheh

[Uwaga zawiera Krew]

Spoiler

image.thumb.png.96c99452880ffc4f8a70e4ee76c3d858.png


Pinkamena w masce gazowej , mam chyba na ich punkcie jakieś mentalne skrzywienie , ale w armii Doży Venucii , wszyscy źli noszą maski , tak było w grze , więc trzeba zachować reputacje .

Drugi zamieszczę jak ogarnę jak łączyć posty.:despair:

Edytowano przez Danio Doża Venucci
  • +1 3
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu z kolei mam moją wizje sił specjalnych magów-zabójców z Venucci w postaci mojego szczątkowego OC-ka

Vague Aura

Spoiler

image.png.f35de30c281dedabf3c89460c4f0f057.png

(Przesyłam , wyrazy wdzięczności dla Polineks za komentarz , który bezpośrednio mnie uratował , przed zamieszczeniem posta pod postem )

Nadal nie ogarnąłem jak łączyć posty:sab:

Opis Jednostki

-Lekko opancerzona

-Wzorowy mag wojskowy

-Szpieg i infiltrator

-Egzekutor

-Zaawansowana walka wręcz 

-Ochrona Przeciwgazowa 

-Amulety wzmacniające magie (power up +5)

Najbardziej lojalni i wykwalifikowani przedstawiciele tajnej siły policyjnej Venucci , rzadko opuszczają miasta są bardziej wydajni w terenach miejskich, niż w plenerze . Poza oczywistymi zaklęciami niewidzialności , przenikania przez ściany czy teleportacją ( Jedno z trzech , oni nie są , aż tak OP ).

Cechą wspólną , która odróżnia ich od pozostałych jednorożców jest to ,że są szkoleni w wyciszaniu działania zaklęć lub ich rozpraszaniu . Ich sekretną techniką jest użycie magii , bez użycia magii - są w stanie zamaskować kolor i blask swojego rogu , poprzez zwiększenie ilości koncentracji na jej zużyciu oraz nałożenie dodatkowej warstwy zaklęć niwelujących światło . Kosztem tego , że nawet podstawowe zaklęcia lewitacji , czy telekineza jest trudniejsza i często , bardziej dezorientująca .

 

 

 

Edytowano przez Danio Doża Venucci
  • +1 3
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...