Skocz do zawartości

Lista studentów Szkoły Przyjaźni


Victoria Luna

Recommended Posts

Twilight Sparkle siedziała w swoim gabinecie, przekładając różnego rodzaju papiery, podczas gdy Spike przewijał długi zwój pergaminu, licząc wymienione tam imiona studentów uczęszczających do pierwszej Szkoły Przyjaźni w Equestrii.

– 217... 218... – mruczał pod nosem. – Razem mamy 218 uczniów na najbliższy rok szkolny!

– Mhm.. - odpowiedziała księżniczka, czytając pewien dokument. – Czekaj, co? – zawołała wyrwana z transu klacz.

Purpurowy smok westchnął.

– Mamy razem 218 stworzeń zapisanych na ten rok.

– To świetnie! – zaklaskała w kopytka Twi. – Choć myślę, że możemy popytać w Ponyville oraz okolicy, czy ktoś nie jest jeszcze chętny.

– Po co? - zapytał Spike. – I tak mamy prawie komplet...

– Myślałam nad otworzeniem nowych kierunków – wyjaśniła księżniczka Przyjaźni. – Już wszystko jest przygotowane- pracownie, sprzęt, nauczyciele... Niestety, drukarnia, która drukowała nasze broszury, zapomniała dodać o nowych klasach, jakie będzie można wybrać. Nie zajrzałam na nie, tylko od razu wysłałam hurtem do różnych części Equestrii i poza nią. Dopiero kilka dni temu zauważyłam błąd, a wczoraj przyszły nowe, poprawione ulotki...

– Rozumiem... – Smok odłożył pergamin na bok i ruszył w kierunku drzwi.

– Gdzie idziesz? – spytał alikorn.

– Po te ulotki... I tak nie miałem żadnych planów na dzisiaj... – westchnął.

– Poza pomaganiem Rarity przy nowej kolekcji?

– Nie wiem o czym mówisz... – wyparł się smok, lecz zaczerwienione policzki zdradziły prawdę. Twilight zachichotała, po czym poszła za swoim asystentem.

 

Oto lista studentów Szkoły Przyjaźni

czyli inaczej mówiąc - spis fanów księżniczki Twilight Sparkle

 

@Victoria Luna

@Grzegorz_Nikodem

@darkblodpony

@MLPFan

@GlaceCordis

@Starlight Sparkle

@wampir221

@misterspauls

@MagiMemNon

@C.J Sparkle
@Tempest Shadow
@Autumn Blaze

@Krystian Jurek
@MarianWisniewski

Edytowano przez Antilia
  • +1 1
  • Lubię to! 3
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga księżniczko Twilight Sparkle

Dzisiaj dowiedziałem się o przyjaźni bardzo ważnej rzeczy. Mianowicie trzeba ją pielęgnować i dbać jak o rosiczki, by trwała ona jak najdłużej. Ważne jest też aby od czasu do czasu wyrwać rosnące wokół niej chwasty i zadbać o świeżą wodę. Wiem tylko tyle księżniczko. To mało. Dlatego potrzebuję pomocy. 

Proszę cię dopisz mnie do listy swoich przyszłych studentów, bym mógł znaleźć prawdziwą przyjaźń, a może nawet coś więcej?

Twój nowy uczeń Darbloodpony.     

  • +1 2
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga księżniczko Twilight Sparkle. 

Prosiłbym o rozpatrzenie mojej 

aplikacji przyjęcia mnie do twojej szkoły przyjaźni, gdyż muszę wiele nauczyć się w tej kwestii jeszcze. Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojego wniosku. Twój poddany DJ Pon 3. 

Edytowano przez wampir221
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Księżniczko Twilight Sparkle.

O przyjaźni nauczyłem się bardzo wiele, lecz chciałbym nauczyć się jeszcze więcej, a któż byłby lepszym mentorem od samej Księżniczki Przyjaźni. Gdy tylko w moje kopytka wpadła ulotka, postanowiłem nie zwlekać dłużej. Mam nadzieję, że tym razem się nie spóźniłem.

Twój wierny poddany, oraz mam nadzieję przyszły student MagiMemNon.

  • +1 2
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Droga Księżniczko przyjaźni,bohaterko Equestrii i dyrektorko Twilight Sparkle.

Chciałbym cię prosić o wpisanie mnie na listę uczniów.

Pomimo jakiegoś pojęcia o przyjaźni,czuje ciągle że niewiele umiem.

Wiem,że trochę czasu minęło od wpisów.

Wiem również,że się spóźniłem,ale mogę obiecać być gorliwym, przykładnym i pragnącym wiedzy uczniem.

Twój wielki fan i wierny poddany.

C. J Sparkle.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Droga księżniczko Twilight od wielu lat byłam gorącą fanką Mlp i śledziłam każdy nowy sezon oraz odcinek.Od dziecka chciałam być tak mądra oraz mieć tak wspaniałych przyjaciół jak ty.Od niedawna uczę się przyjaźni i bardzo jestem z tego szczęśliwa .Więc czy mogłabyś wpisać mnie na swoją listę fanów?

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...