Skocz do zawartości

Zabawa Tak czy Nie 2.0


Decaded

Recommended Posts

Tak. Znam kilka osób, które mogłyby być przykładem takiego stwierdzenia. Nie chodzi mi tu jednak o to, że nie miewają problemów, bo każdy jakieś posiada. Często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Jednak są to ludzie, którzy nawet z najgorszych sytuacji wychodzą zwycięsko. U nich nie ma porażek, bo zaraz po nich następują nieoczekiwane sukcesy na innym polu. Natomiast myślę, że sporo zależy również od nastawienia. Wyżej wymienione przeze mnie osoby to ludzie raczej uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do większości spraw - tacy, których mało rzeczy jest w stanie wyprowadzić z równowagi lub załamać. Może to jest klucz do sukcesu?

 

Czy uważasz, że płacz jest oznaką słabości?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci bliżsi wiedzą, że oglądam serial i czerpię z tego dużą przyjemność. Nie czuję potrzeby opowiadania o tym każdemu, jeśli nie ma ku temu okazji - bo i po co?

 

Czy podczas rozmowy Twoja twarz zdradza wszystkie emocje, nawet w momentach, kiedy próbujesz je ukryć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak! Jeśli jest na tym forum jakiś Władca czasu, który chciałby się w wybrać w sentymentalną wyprawę z dziwnym człowiekiem... To w takim zgłaszam się na ochotnika. :chainsaw:

 

Czy jest coś, czym się wyróżniasz z tłumu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...