Skocz do zawartości

Zabawa Tak czy Nie 2.0


Decaded

Recommended Posts

Nie, aczkolwiek zawsze chciałam tego doświadczyć i zapewne w przyszłości będę podejmować próby w tym kierunku.

 

Miałeś kiedyś sen, który był tak rzeczywisty, że do dnia dzisiejszego nie wierzysz, że to się nie zdarzyło naprawdę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej... owszem był sen, który był straszliwie realistyczny, ale to zawsze jest sen. Chyba że podczas snu wędrujemy po innych wymiarach i nieraz strasznie dziwnych... :hBB25:

 

Miałaś kiedyś sen, że rozmawiałaś z czymś... dziwnym, majestatycznym, a po przebudzeniu pozostało Ci takie uczucie doświadczenia czegoś niezwykłego? 

Spoiler

O czym my rozmawiamy! :fsscream:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, miałam ku temu okazję.

Spoiler

Swoją drogą, połączę odpowiedzi na oba poprzednie pytania. Bo śniło mi się, że umarłam, a powodem było właśnie postrzelenie mnie. Odczuwałam przy tym tak dziwny ból i kilka innych rzeczy, że w sumie się zastanawiam, czy faktycznie postrzeleni ludzie odczuwają to właśnie w ten sposób. Niby głupie, ale od ponad dekady nie mogę o tym zapomnieć.

 

Strzelałeś kiedyś z łuku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Czasem trzeba podejmować takie drastyczne środki, dla dobra ogółu.

 

Czy podobają Ci się obecne znaczki CMC? 

W porównaniu do tych, które ich postacie miały w poprzednich generacjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jej zachowanie było skrajnie nieodpowiedzialne i głupie. Czy jednak zasłużyła na zamknięcie w tamtym miejscu? Cóż... jeśli mimo tego, że jest pegazem, to potrafi w jakiś sposób aktywować artefakty. Jeśli przebywałaby gdzieś indziej i uciekła, to mogłaby spróbować ponownie pozbawić świat magii. Biorąc pod uwagę, że nikt by wtedy nie wiedział, gdzie ona przebywa, to zapewne by jej się to udało. Dlatego uważam, że choć kara jest surowa, to jednocześnie zamknięcie jej tam gwarantuje bezpieczeństwo. W skrócie Tak... uważam, że kara nie była zbyt surowa tylko odpowiednia. 

 

 

Uważasz, że Chrysalis w końcu się nawróci? 

Edytowano przez Starlight Sparkle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...