Skocz do zawartości

Zabawa Tak czy Nie 2.0


Decaded

Recommended Posts

Pytanie za milion punktów prawda ? Z jednej strony gdybym to już przechorował, byłbym po drugiej stronie mety i czekał spokojnie na resztę, nie martwiąc się niczym wiedząc , że to co ludzie określają najgorszą epidemia/katastrofą dla gospodarki, właśnie zaliczyłem i mogę patrzeć jak cały świat się z tym jeszcze użera. A z drugiej, zawsze pozostaje strach , że od ciebie mogą się zarazić inni członkowie rodziny, szczególnie osoby,  które chorobę mogłyby znieść gorzej albo wcale. A moją odpowiedzią jest to, że chciałbym aby to się już skończyło. Więc Tak.

 

 

Masz filozoficzne myśli pod prysznicem ?

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie czy chciałbym, żyć w przyszłości, wyimaginowanej erze latających aut i domków letniskowych na księżycu ? Tak jasne czemu nie, ale powiedzmy sobie szczerze, gdybym urodził się tam bez wspomnień o obecnych czasach, nie miał bym do czego porównywać jak zmieniła się ziemia i ludzkość. Czy to na lepsze czy gorsze ostatecznie skończyło by się to na tym samym pytaniu, czy chciałbym zobaczyć świat za 100 lub 1000 lat już żyjąc już własnej przyszłości i znając odpowiedz na to pytanie. Ale tak to by było ciekawe.

 

Masz listę rzeczy, które zrobisz po zakończeniu kwarantanny ?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...