darkblodpony

Nareszcie święta yaay... [Oneshot][Slice of Life][Alternate Universe]

Recommended Posts

Witam was serdecznie drodzy czytelnicy. Przedstawiam wam opowiadanie napisane specjalnie z okazji nadchodzących świąt.

Nareszcie święta yeey...

Autor: Darkbloodpony

Korekta i pre-riding: @Grento YTP@Stormy Mood

Opis: Mała Starlight Glimmer od zawsze kochała wigilie serdeczności. Co roku spędzała ten wyjątkowy dzień z Sunburst, grając w gry planszowe i rozmawiając do pierwszej gwiazdki, lecz tego roku przyjaciel już nie będzie...

LINK

• +1 2
  • Lubię to! 3
  • Mistrzostwo 1

Ciężko mi to skomentować. Jest to po prostu fanhyc okazjonalny, bardzo dobrej jakości. 

Dużo nie mogę powiedzieć, długość nie jest powalająca, ale taka też nie miała (chyba) być, treść jest poniekąd pocieszna, czuć klimat zbliżających się wielkimi krokami Świąt a dodatkowo jakość, jak wspomniałem, jest naprawdę dobra, choć są błędy, pewnie jeszcze trochę zaznaczę, ale nie jakoś skrajnie przeszkadzające w czytaniu. Największą zawiechę miałem przy fragmencie z wagą. Domyślam się, że chodziło o kuchenną, ale mam jedno pytanie. Czy jest waga, na której nie kładzie się ważonego przedmiotu? Możliwie, że chodziło ci też o te starsze, gdzie się porównywało wagę przedmiotu do odważników, jednak tam też się kładło ważony przedmiot. Nie mam pomysłu. 

W sumie tyle, co do życzeń, by nie przynudzać klasycznym „nawzajem" (które ostatnimi czasy dość często słyszę) to powiem; tego samego, ze zdwojoną mocą. 

No i pozdrawiam.

• +1 1

Dziękuję za życzenia.

2 godziny temu, Ziemniakford111222 napisał:

Największą zawiechę miałem przy fragmencie z wagą. Domyślam się, że chodziło o kuchenną, ale mam jedno pytanie. Czy jest waga, na której nie kładzie się ważonego przedmiotu? Możliwie, że chodziło ci też o te starsze, gdzie się porównywało wagę przedmiotu do odważników, jednak tam też się kładło ważony przedmiot. Nie mam pomysłu. 

Zwykła waga kuchenna, cyfrowa, na której kładzie się przedmioty do zważenia. 

Edytowano przez darkblodpony
  • +1 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się