Skocz do zawartości

Kilka ciepłych słów... :)


Youkai20

Recommended Posts

Gwiazdka za pasem, zatem życzę wszystkim forumowiczom zdrowych i wesołych świąt! 
Mam nadzieję, że czas spędzony w miłym rodzinnym gronie, zrekompensuje Wam z nawiązką tegoroczną, cokolwiek mało grudniową aurę.
Życzę Wam również smacznej jutrzejszej kolacji (a co tam - dzisiejszej też :) )... tylko nie zadławcie się ością ze świątecznego karpia!
A przy okazji - nie zapomnijcie nadstawić uszu, wszak w Wigilię zwierzęta mówią ludzkim głosem, pewnie kucyki również...
Ciekawe, co też powie Wam Twilight i reszta naszych małych bohaterek, jestem pewny, że będą to same dobre słowa!
I na koniec - życzę Wam szampańskiej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego nowego roku... oraz pierwszego stycznia bez kaca.  ;) 

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia w nowym roku!
Youkai20
 

Spoiler

***
A tymczasem ja może wreszcie wezmę się za "Best Gift Ever", bo zapowiedziałem sobie, że świąteczny odcinek specjalny to zobaczę dopiero "when the time is right" :)     

 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tak standardowo. Wzajemnie:shrug2:

 

A tak bardziej poważnie. Wspaniałe życzenia, do których również pragnę się dołączyć i dorzucić parę groszy. Niech te święta, będą dla was lepsze od poprzednich, aby radość zagościła w waszych sercach. Niech jadła nie zabraknie na wigilii, a fajerwerki nie wybiją szyb w sylwestra. Zapomnijcie o tym, co złego uczyniliście wy i uczyniono wam, tak jest zdrowiej (przynajmniej Luna tak mi mówiła rok temu :9rovb:). Wszystkim pracującym podwyżki, a uczącym lepszym ocen. Natomiast twórcom życzę nowych pomysłów, nowego zapału do tego co robicie i wielu wyświetleń.

 

Jeszcze raz. Życzę wam takich świąt, jakich chcielibyście mieć. 

~Dawid Wilk aka Sinusoid.

 

 

Spoiler

Odcinek całkiem fajny, ale polecam wbić również tutaj, bo Hasbro wrzuca shorty świąteczne :D 

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PLNXV9Mb7egjF3LS1ZJYqDdI6JNzFM3o7o

 

 

Edytowano przez Sinusoid
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...