Korkos

Scribble [NZ] [seria] [Life]

Recommended Posts

Witam to mój pierwszy fanfik, liczę na ostrą krytykę i poprawki :D

Prolog: https://docs.google.com/document/d/1mrU57ZxxiPhsqg3-_-oNcOgDP67DWBMvw25jz6PYWIU/edit?usp=sharing

Rozdział I: https://docs.google.com/document/d/1R1BfVhiAXp053B6WdRqEVL-GPqeONTD2Meyto9byzj4/edit?usp=sharing

Edytowano przez Korkos
  • +1 3

Pisane na bieżąco podczas czytania:

Spoiler

Opis rynku trochę mnie rozbawił. Skoro sprzedają tam głównie marchew, to nieźle muszą kombinować. Marchew z sianem. Siano z marchwią. Marchew z marchwią. Marchwiana marchew podlewana sokiem marchwiowym. Sok jabłkowo-marchwiowy, z dodatkiem marchwi. 

Czy dobrze rozumiem? Jest szkoła, koło niej park, a przez park można dojść na cmentarz? Czy to symbolika życia, czy po prostu wesołe otoczenie szkoły, mające umilić życie źrebaczkom?

Rozmowa w poczcie na w sprawie pracy była... krótka. Dziwnie krótka. 

Po przeczytaniu:

krótkie. Pocieszające jest to, że nie ma... w sumie prawie wcale nie widziałem błędów ortograficznych czy interpunkcyjnych. 3 strony to naprawdę nie dużo. Jednak czytało się przyjemnie, o ile opisów jest dużo, to nie są jakieś szczegółowe, bo są na różne rzeczy. Nie przeszkadza to może, ale osobiście dałbym dłuższe i konkretniejsze opisy o jakiś ważnych, konkretnych rzeczach. Choć rzeczywiście, ciężko szczegółowo opisać owsiankę :v. Ogólnie ciężko mi na razie stwierdzić, czym to będzie. Pomijając, że raczej nie uświadczę tu cięższych tonów ani komedii. Chyba po prostu to będzie historia tego kucyka, który, to co udało się wyczytać ze skąpych informacji, lubi rysować. Cóż, na razie ni jak nie mogę tego ocenić, jest to za krótkie, a sam nie wiem, co dalej będzie i czego się spodziewać. Nie oceniam tego źle, fragment jest dobry. Ale ciężko mi cokolwiek konkretnego przy tej długości powiedzieć. 

Ogólnie mając nadzieje na więcej, czekam i pozdrawiam.

• Lubię to! 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się