Korkos

Scribble [NZ] [seria] [Life]

Recommended Posts

Pisane na bieżąco podczas czytania:

Spoiler

Opis rynku trochę mnie rozbawił. Skoro sprzedają tam głównie marchew, to nieźle muszą kombinować. Marchew z sianem. Siano z marchwią. Marchew z marchwią. Marchwiana marchew podlewana sokiem marchwiowym. Sok jabłkowo-marchwiowy, z dodatkiem marchwi. 

 

Czy dobrze rozumiem? Jest szkoła, koło niej park, a przez park można dojść na cmentarz? Czy to symbolika życia, czy po prostu wesołe otoczenie szkoły, mające umilić życie źrebaczkom?

 

Rozmowa w poczcie na w sprawie pracy była... krótka. Dziwnie krótka. 

 

Po przeczytaniu:

krótkie. Pocieszające jest to, że nie ma... w sumie prawie wcale nie widziałem błędów ortograficznych czy interpunkcyjnych. 3 strony to naprawdę nie dużo. Jednak czytało się przyjemnie, o ile opisów jest dużo, to nie są jakieś szczegółowe, bo są na różne rzeczy. Nie przeszkadza to może, ale osobiście dałbym dłuższe i konkretniejsze opisy o jakiś ważnych, konkretnych rzeczach. Choć rzeczywiście, ciężko szczegółowo opisać owsiankę :v. Ogólnie ciężko mi na razie stwierdzić, czym to będzie. Pomijając, że raczej nie uświadczę tu cięższych tonów ani komedii. Chyba po prostu to będzie historia tego kucyka, który, to co udało się wyczytać ze skąpych informacji, lubi rysować. Cóż, na razie ni jak nie mogę tego ocenić, jest to za krótkie, a sam nie wiem, co dalej będzie i czego się spodziewać. Nie oceniam tego źle, fragment jest dobry. Ale ciężko mi cokolwiek konkretnego przy tej długości powiedzieć. 

Ogólnie mając nadzieje na więcej, czekam i pozdrawiam.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.