Skocz do zawartości

ET Games "challenge everything"


Sosna

Recommended Posts

Witajcie.

Redakcja Equestria Times pragnie zaprezentować wam pierwszą grę studia developerskiego ET Games, pod wodzą i kierownictwem redaktora i głównego tekściarza redakcji Equestria Times - Ghatorra. Dużej pomocy udzieliła mu Moonlight, bez której ta gra nie miałaby grafiki.

W przedstawionej grze, będącej ukoronowaniem serii tekstów o Ren'py, mamy możliwość pokierowania losami Sweetie Belle przez tydzień nauki.

Falconek Action: 10/10, tylko nie każcie mi w to więcej grać, błagam.

Ghatorr Times: Najlepsza gra pod słońcem, kochałem każdą chwilę jej tworze... znaczy, recenzowania.

Pan Mietek spod baru: Ale że co?

Grę można pobrać stąd. Aby poprawnie uruchomić grę należy pobrać cały folder i uruchomić plik .exe

 

Garść screenów:

ASCJVmc.jpg

dP8gERW.png

tYBUYpW.png

Edytowano przez Cahan
  • +1 4
  • Lubię to! 3
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przeszedłem tą grę i postanowiłem coś o niej napisać. Dużo czytania a mało opcji do wyboru. Co do samej gry to jest dobrze wykonana przyjemnie się w nią gra, tylko czekałem na ten egzamin końcowy i byłem ciekawy jak mi pójdzie. No... troszeczkę się rozczarowałem gdy wystarczyło kilka sekund by pojawił się napis ZDANE bez mojego uczestnictwa. Naprawdę miałem nadzieję że będę odpowiadał osobiście na te pytania no ale cóż. Wiem że to jest pierwsza wersja i zapewne będzie aktualizowana czy coś tego typu więc nie chcę być surowy ani się zbytnio czepiać ;) Lecz na dzień dzisiejszy wersję 1.0 oceniam 5/10 :sweetbook::sweetie2::RAevk:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja coś napiszę po ograniu.
Tak jak napisał kolega powyżej - niezwykle przyjemna, lekka produkcja, idealna na odstresowanie. Ja również sądziłem, że będę odpowiadał na jakieś pytania, szkoda, że wyskoczył mi napis zdane i tyle. W każdym razie warto było być aktywnym w samej szkole. Tak czy owak jest krótko i przyjemnie, fandom doprawdy nie przestanie mnie pozytywnie zadziwiać. Podziwiam to, że komuś się chciało, doceniam pracę i trud włożony w projekt, ale niestety jedyne co mogę napisać, to proste dziękuję. Na koniec dam dwa screeny:
 

Spoiler

a1.jpg.d1ebf795dcd8f145c5bc218d9d08f01c.jpg

Chyba mała literówka się tu wkradła, pewnie miało być sprawdzianu.
i jeszcze pewna, hm, niech będzie z braku lepszego słowa nielogiczność
a2.thumb.jpg.58d1d1f1f492e9e133eaf14338a3ad92.jpg
nie zaprosiłem go do Ligi, wybrałem opcję wspólnej nauki, więc chyba nie powinno mi się to pokazać...

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych... Wersja poprawiona wejdzie, jak tylko developer znajdzie źródło błędu. Wkrótce także ukaże się wersja z lokalizacją rosyjską. Stay tunned. :D

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Powiem tak, zagrałem i stwierdzam, że gra dziwna a znajomy z poza naszego kręgu nazwą ją nawet "beką". Nie sądzę by miał coś złego na myśli, po prostu go bawiła. Tylko musiałem mu tłumaczyć teksty, bo nie znalazłem angielskiej wersji i tu pytanie: 

Czy autorzy planują "Anglizację" tego tytułu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...