Skocz do zawartości

Przyjazne cosplay'e!


Victoria Luna

Recommended Posts

- Twilight! Zobacz, co znalazłem! - zawołał Spike, niosąc pewną książkę. Była ona dosyć ciężka, sądząc po wysiłku mojego asystenta. Siedzieliśmy w bibliotece, gdzie popijałam kakao i czytałam kolejne dzieło stworzone przez Starswirla Brodatego, które było dołączone do ostatniej przesyłki od niego.

- Co to jest? - zapytałam. Szczerze mówiąc, pierwszy raz widzę tą książkę. A to się rzadko zdarza, zwłaszcza, że znam swoją kolekcję na pamięć.

- Znalazłam ją przy Magicznym Lustrze. Był też list od Sunset Shimmer!

Wzięłam księgę od smoka, chcąc mu oszczędzić dalszego wysiłku. Spike odetchnął z ulgą, po czym usiadł obok mnie i chwycił swój kubek z parującym napojem. Znalazłam list między kartkami księgi. Szybko przeczytałam jego treść, po czym zaczęłam przeglądać zawartość prezentu.

- I co ci napisała? - zapytał Spike.

- Jakiś czas temu był bal przebierańców,.. Sunset przesłała mi zdjęcia z imprezy, gdzie większość studentów była przebrana za mnie...

- Woo... - przerwał na chwilę. - Chwila, że co?

- Sam zobacz. - Pokazałam mu przykładowe zdjęcie z uczennicą upodobnioną do mnie.

- Ta najbardziej przypomina ciebie, Twilight. - Wskazał pazurem na inne zdjęcie.

- Przejrzymy je? - zapytała zaintrygowana zawatrością księgi.

- Mamy chwilę czasu... - odpowiedziałam, po czym przewinęłam na kolejną strone

 


 

Spoiler

my_little_pony_by_hc_karol-d62tfhh1.jpg

 

Spoiler

94c54e8eacb2888c029240db75fe239f.jpg

 

Spoiler

6c9d409bd3d211ff3a6fa9901e3b1d4c.jpg

 

Edytowano przez Victoria Luna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...