Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Fanuś

Imiona Kirinów

Recommended Posts

Pewnego dnia, wszedłem sobie na anglojęzyczną Wikię, żeby przejrzeć listę Kirinów. Po chwili, natknąłem się na taki komentarz: 

I know this isn't the place for name suggesting, but just so you know, I'm just gonna list the standard Derpibooru names of the unnamed kirin (by number):

1: Cinder Glow/Summer Flare

3: Spring Glow

8: Winter Flame

Dunno if these will be helpful, but they might be.

Co by oznaczało, że jeszcze trzy Kiriny mają imiona. Czy to prawda? Czy ona 

Spoiler

meHDQ72.png

rzeczywiście ma na imię Cinder Glow/Summer Flare?, Bo gdy wpiszemy w szukajce, któreś z imion, pojawia ona.

Nie ukrywam, że to mój drugi ulubiony Kirin :D

Edited by MLPFan

34 minuty temu, MLPFan napisał:

I'm just gonna list the standard Derpibooru names of the unnamed kirin

Ta linijka wydaje mi się dosyć jasna - są to imiona jakie przyjęło się stosować na Derpibooru(tak jak kiedyś Minuette została ochrzczona jako "Colgate" przez fanów, a potem w kanonie się okazało, że ma inne imię... o ile dobrze się orientuję jak wyglądał ten przypadek, ale i tak chodzi bardziej o zasadę), kanonicznie jednak kiriny te (tak jak chyba wszystkie poza Autumn Blaze) pozostają bezimienne. Nie są to oficjalne imiona, bo ich (jeszcze?) nie ma. To przynajmniej wynika z tego tekstu, być może w jakichś dodatkowych materiałach (np zabawki, komiksy) Hasbro ponadawało im imiona - takie lub inne - tego nie wiem, mówię jedynie przez pryzmat tego tekstu.

• Upvote 1