Skocz do zawartości

Cześć :)


Cerssie

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie, a w szczególności tych, którzy postanowili poświęcić swój czas na czytanie moich wypocin :fshug:

Zamierzałam się przedstawić w jakiś wyszukany i błyskotliwy sposób, a zamiast tego od kilku minut przeglądam i zachwycam się tutejszymi emotikonkami, które są absolutnie urocze.

Mam 20 lat, a z My Little Pony miałam już styczność kilkanaście lat temu, kiedy zaczęłam kolekcjonować ówczesne figurki. Od tego czasu nieco wyrosłam, ale wewnętrzne dziecko we mnie pozostało i do dnia dzisiejszego uwielbiam oglądać różnorakie animacje - zarówno filmy, jak i seriale. MLP nie jest tu więc wyjątkiem i jakimś szczególnym odstępstwem od moich codziennych upodobań :woops:

Kilka lat temu, dzięki temu, że posiadam dużo młodsze od siebie kuzynostwo, zaczęłam wybiórczo oglądać losowe odcinki serialu. Tak pozostawało przez dłuższy czas, aż w końcu niedawno zabrałam się za nadrabianie całego serialu (a także filmów), bo w końcu nie bez powodu człowiek ma konto na Netflixie. I po prostu przepadłam. To, jak złożony jest ten świat oraz jak różnorodnych, niejednoznacznych i wielowymiarowych bohaterów można w nim spotkać, mnie po prostu urzekło.

I oto jestem tutaj, licząc na to, że poznam tu miłych ludzi, z którymi będę mogła w przyszłości porozmawiać na temat kucyków - moi znajomi lubią różnorodne rzeczy, ale niestety żaden z nich nie chce dać się przekonać, że MLP może być odpowiedni dla kogokolwiek, kto wyszedł już z podstawówki.

Na koniec dodam, już tak faktycznie w kwestii serialu, że moimi ulubionymi postaciami są Starlight i Celestia. Prawdopodobnie jest to spowodowane tym, że ich psychologia, działania i postępowanie są dla mnie najbardziej zrozumiałe, gdyż identyfikuję się z nimi - choć z tą pierwszą w dużo większym stopniu.

Chętnie odpowiem na jakiekolwiek pytania, jeśli takowe będą - tutejsza społeczność wydaje się być niezwykle cudowna.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :party:

 

  • +1 1
  • Lubię to! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum 

Powitanie wyszło dobre, mimo zapatrzenia w emotikony :P .

Mam nadzieje, że pobyt będzie miły, długi i owocny. Co do twych znajomych, którzy nie dali się przekonać - jeśli twierdzą, że cokolwiek posiada ograniczenie wieku maksymalnego, to powiedz im,  ode mnie szczerze, że oni akurat nie wyszli z podstawówki. Bo to, że coś jest różowe lub dziecinne, nie oznacza, że nie może tego lubić ktoś dorosły. Przepraszam za tą lekką złość ale nigdy takiego podejścia nie trawiłem :/ 

Za pozdrowienia i życzenia dziękuje,

Sam też pozdrawiam, niechaj Śniący wskaże ci właściwą ścieżkę. Czy jakoś tak, czy w co tam wierzysz... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w stadzie :bronies:

 

Ile pozytywnych emocji wyraziłaś na wstępie! :rarityexcited:

 

25 minut temu, Cerssie napisał:

Witam wszystkich serdecznie, a w szczególności tych, którzy postanowili poświęcić swój czas na czytanie moich wypocin

 

Poświęciłem czas i nie żałuję - bardzo fajnie piszesz.

 

25 minut temu, Cerssie napisał:

Zamierzałam się przedstawić w jakiś wyszukany i błyskotliwy sposób, a zamiast tego od kilku minut przeglądam i zachwycam się tutejszymi emotikonkami, które są absolutnie urocze.

 

Zgadzam się z Tobą! :rdhug: Ja jestem zdania, że te wszystkie emotki powinny być opcjonalnym wyborem na portalach społecznościowych i forach. Do wyboru, do koloru i niemal każda emocja pięknie oddana. Z tego, co się orientuję na fb jest jedynie kilka naklejek z kucykami. 

 

29 minut temu, Cerssie napisał:

To, jak złożony jest ten świat oraz jak różnorodnych, niejednoznacznych i wielowymiarowych bohaterów można w nim spotkać, mnie po prostu urzekło.

 

Doskonale Cię rozumiem :cadancehug2: I przypuszczam, że większość forumowiczów tutaj :squee:

 

30 minut temu, Cerssie napisał:

I oto jestem tutaj, licząc na to, że poznam tu miłych ludzi, z którymi będę mogła w przyszłości porozmawiać na temat kucyków

 

Dobrze trafiłaś! Niejeden się taki tutaj znajdzie! :lunahug2:

31 minut temu, Cerssie napisał:

Na koniec dodam, już tak faktycznie w kwestii serialu, że moimi ulubionymi postaciami są Starlight i Celestia. Prawdopodobnie jest to spowodowane tym, że ich psychologia, działania i postępowanie są dla mnie najbardziej zrozumiałe, gdyż identyfikuję się z nimi - choć z tą pierwszą w dużo większym stopniu.

 

Ho ho ho! Opiekun działu @Starlight Sparkle będzie zachwycony :starcute:

 

Mam pytanie: czemuż to tak bardzo identyfikujesz się ze Starlight? Co nabroiłaś? Przyznaj się! :boredstarlight:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry! Lubisz ser? :rainpriest: Nie no serio pytam. Stałe pytanie do nowych członków "czy lubisz ser?" z kopytkiem na sercu ci mówię. >^<

Tak w ogóle to miło poznać :3 Wszyscy ci będą zadawać jakieś ciekawe pytania do rozpisywania się, a ja zapytam, jak się dziś masz? zdrówko dopisuje? życie się układa? Jak tak to dobrze. Przechodzimy do pytań na które będziesz mogła się rozpisać. XD

1. Mówisz że lubisz kuce od poprzednich generacji? 
2. Tak w ogóle to identyfikujesz się ze starlight przed czy po zmianie? 
3. Też uważasz że najlepiej zarysowaną i najlepszą postacią w FiM jest Starlight(Nie ulubioną a najlepszą. To różnica. Ulubiona postać nie musi być najlepsza. Dajmy na to powiedzmy Harrego Pottera... Wiadomo, że postać harrego będzie bardziej rozbudowana etc ponieważ to główny bohater, ale ulubioną postacią może być ktokolwiek inny, nie koniecznie właśnie Harry, Tak więc w tym przypadku chodzi mi o to samo)
4. Jesteś twórcza i kreatywna? Takich osób nigdy za mało, a fandom ochoczo przymuje nowych grafików czy pisarzy :3 <zdarzają się wyjątki, ale tak jest wszędzie i będzie tak już zawsze>
5. Mam rozumieć, że nadrobiłaś wszystkie odcinki do końca 8-smego sezonu, tak? Wiesz pytam żeby nic ci nie zaspoilerować etc. 
6. Wracając lekko do pytania nr3... Po za Glimką i Ceśką masz jakieś postacie które cię urzekły i zaciekawiły jakoś bardziej niż reszta? 
7. Co uważasz o tym, że nie dojenie krów odbija się mocno na płytach tektonicznych szczególnie w okolichach japonii? 
8. Jakoż iż jestem opiekunem Flutterki, muszę zapytać, co w niej lubisz a czego nie? P.S. Zapraszam do mojego działu (w którym się dużo ostatnio nie działo, ale zbieram armię osób które będą mi pomagać się motywowac bym zrobił cokolwiek w wolnym czasie z tym działem. XD)

P.S. Miłego dnia/wieczoru/nocy(Zależy o której czytasz) :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum, towarzyszko.

Mam nadzieję, że Twoje pierwsze wrażenie o tutejszej społeczności nie zmieni się szybko. Idealne nie jest, zdarzają się sprzeczki, niedomówienia, ale to w każdej społeczności. W większym lub mniejszym stopniu. Tutaj akurat mniejszym, więc nie chcę byś odebrała moją wiadomość ze strachem.

 

Zadam więc parę pytań.

1. Jakie seriale animowane oprócz kuców lubisz/oglądałaś?

2. Grywasz w jakieś gry? Jeśli jak to jakie? (gatunki, serie, tytułu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rety, napisałam wcześniej satysfakcjonującą wypowiedź i komputer mi padł. Ale spokojnie, irytacja minęła i zabieram się znowu do roboty. Mam nadzieję, że teraz się uda. Chyba opanowałam już także cytowanie, więc jest cień szansy, że ta ogólna odpowiedź na dotychczasowe posty będzie nadawała się do przeczytania przez kogokolwiek. Nie przedłużając - lecimy :chainsaw:


5 godzin temu, Ziemniakford111222 napisał:
Cytat

Mam nadzieje, że pobyt będzie miły, długi i owocny. Co do twych znajomych, którzy nie dali się przekonać - jeśli twierdzą, że cokolwiek posiada ograniczenie wieku maksymalnego, to powiedz im,  ode mnie szczerze, że oni akurat nie wyszli z podstawówki. Bo to, że coś jest różowe lub dziecinne, nie oznacza, że nie może tego lubić ktoś dorosły. Przepraszam za tą lekką złość ale nigdy takiego podejścia nie trawiłem :/ 

Na szczęście obracam się w kręgu życzliwych ludzi i nie wyśmiewają tego, ani mi nie dokuczają, a zdaję sobie sprawę, że wielu fanów zmaga się z takimi reakcjami swojego otoczenia. Niemniej jednak nie mam z kim oglądać serialu, a tym bardziej nikogo, z kim mogłabym na ten temat dyskutować. Aczkolwiek również jestem osobą, która nie lubi takiego podejścia, niezależnie od tego, czego ono dotyczy. Trzymam się zasady, że lepiej coś poznać, a dopiero potem ewentualnie głośno to krytykować.

 

5 godzin temu, Cheerful Sparkle napisał:
Cytat

Poświęciłem czas i nie żałuję - bardzo fajnie piszesz.

Jest mi niezmiernie miło czytać takie słowa. Pisanie jest nieodłączną częścią mojego życia, z którą - przy odrobinie szczęścia - chciałabym być może wiązać swoją przyszłość. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że moje wypowiedzi nie są odbierane jako bełkot. :ajhug:

 

Cytat

Zgadzam się z Tobą! :rdhug: Ja jestem zdania, że te wszystkie emotki powinny być opcjonalnym wyborem na portalach społecznościowych i forach. Do wyboru, do koloru i niemal każda emocja pięknie oddana. Z tego, co się orientuję na fb jest jedynie kilka naklejek z kucykami. 

Niestety, bardzo irytuje mnie fakt, że podczas rozmów przez Messengera muszę używać znalezionych wcześniej w internecie gifów i obrazków. Wybór jest tam zdecydowanie ograniczony, choć i to określenie jest tutaj na wyrost. Facebook się nie postarał, oj nie.

 

Cytat

Doskonale Cię rozumiem :cadancehug2: I przypuszczam, że większość forumowiczów tutaj :squee:

Uff, nie jestem jakimś odosobnionym wyrzutkiem, wspaniała informacja. :pinkieawesome:

 

Cytat

Dobrze trafiłaś! Niejeden się taki tutaj znajdzie! :lunahug2:

Teraz już na pewno się mnie nie pozbędziecie! :cadancehug:

 

Cytat

Ho ho ho! Opiekun działu @Starlight Sparkle będzie zachwycony :starcute:

Miło mi poznać innych fanów tejże postaci :starcute:

Cytat

Mam pytanie: czemuż to tak bardzo identyfikujesz się ze Starlight? Co nabroiłaś? Przyznaj się! :boredstarlight:

Tylko dzisiaj? Nic specjalnego, sporą część mojego czasu w pracy poświęciłam na przeglądanie forum i pisanie pierwotnej wersji tej wiadomości. Nic takiego, normalnie pracownik roku ze mnie :raritylaugh: Jakoś nigdy nie byłam w stanie identyfikować się z żadną z głównych bohaterek - wszystkie były cudowne na swój sposób, ale zbyt idealne w porównaniu do mnie. Niby miałam coś wspólnego z każdą z nich, ale ostatecznie różniłam się od nich w jeszcze większej liczbie kwestii. Starlight, z kolei, boryka się z problemami, stara się z nimi radzić w sposób często niezręczny i nieadekwatny do sytuacji. Ma dobre intencje, ale często trudno jej odnaleźć się w grupie. Przy tym jest bardzo ambitna, zdeterminowana i nie poddaje się łatwo. To w sumie tak w skrócie. Czy to ma sens, co właściwie napisałam? Czy to już akurat jest bełkot? :eghh:

 

5 godzin temu, Anoax napisał:
Cytat

Lubisz ser? :rainpriest: Nie no serio pytam. Stałe pytanie do nowych członków "czy lubisz ser?" z kopytkiem na sercu ci mówię. >^<

Lubię, i to nawet bardzo! :salut: Prawdopodobnie nawet powinnam ograniczyć jego spożywanie, tak swoją drogą.
 

Cytat

Tak w ogóle to miło poznać :3 Wszyscy ci będą zadawać jakieś ciekawe pytania do rozpisywania się, a ja zapytam, jak się dziś masz? zdrówko dopisuje? życie się układa? Jak tak to dobrze. Przechodzimy do pytań na które będziesz mogła się rozpisać. XD

Dzień minął mi nie najgorzej i mam nadzieję, że tak samo było w twoim przypadku. :fluttershy5:
 

Cytat

1. Mówisz że lubisz kuce od poprzednich generacji? 

Tak. Oglądałam i darzyłam ogromną sympatią pierwszą wersję serialu, dużo starszą ode mnie samej. Kolekcjonowałam także kucyki z G3. Z tych powodów, po kilkuletniej przerwie miałam pewne problemy z przyzwyczajeniem się do nowej grafiki. 

 

Cytat

2. Tak w ogóle to identyfikujesz się ze starlight przed czy po zmianie? 

Dość specyficzna kwestia, ale utożsamiam się z każdą z tych wersji. Jedna i druga przedstawia na swój sposób pewne moje lęki, obawy i związane z nimi sposoby postępowania. 

 

Cytat

3. Też uważasz że najlepiej zarysowaną i najlepszą postacią w FiM jest Starlight(Nie ulubioną a najlepszą. To różnica. Ulubiona postać nie musi być najlepsza. Dajmy na to powiedzmy Harrego Pottera... Wiadomo, że postać harrego będzie bardziej rozbudowana etc ponieważ to główny bohater, ale ulubioną postacią może być ktokolwiek inny, nie koniecznie właśnie Harry, Tak więc w tym przypadku chodzi mi o to samo)

Rozumiem, do czego zmierzasz. Swoją drogą, nigdy nie lubiłam Harry'ego jako postaci. Ale to taka dygresja. Wracam do clou wypowiedzi. Tak, uważam Starlight za najlepiej zarysowaną i rozbudowaną postać. Przypomina mi antagonistów, którym kibicowałam od dziecka - gdyż nie lubiłam bohaterów jednowymiarowych, a tacy często byli protagoniści. Ma za sobą pewne wydarzenia z przeszłości, które nadal ją dręczą. Ma szereg wad, które momentami przeszkadzają jej w życiu. Nie jest nieomylna. Popełnia błędy. Ale jednak ma również szereg zalet, za które można ją pokochać. Jest postacią niejednoznaczną i to jest w niej ciekawe.

 

Cytat

4. Jesteś twórcza i kreatywna? Takich osób nigdy za mało, a fandom ochoczo przymuje nowych grafików czy pisarzy :3 <zdarzają się wyjątki, ale tak jest wszędzie i będzie tak już zawsze>

Tak, wydaje mi się, że mogłabym określić się mianem takiej osoby. Grafik ze mnie obecnie żaden, ale uwielbiam pisać. Oraz czytać opowieści innych, w ostatnich latach zostałam zwolenniczką szeroko pojętego fanfiction. Dotyczy to różnych dzieł kultury, nie tylko tego serialu. 

Cytat

5. Mam rozumieć, że nadrobiłaś wszystkie odcinki do końca 8-smego sezonu, tak? Wiesz pytam żeby nic ci nie zaspoilerować etc. 

Jestem jeszcze w trakcie nadrabiania, bo wcześniej oglądałam wyrywkowo. Spokojnie, ze spoilerami jestem już zaznajomiona - moja kuzynka ma 9 lat i również niezmiernie się cieszy, że wykazuję zainteresowanie tym serialem, jako jedyna osoba w rodzinie. Generalnie często prowadzimy dyskusje na ten temat, więc nawet gdybym chciała o czymś nie wiedzieć, to młoda nie da mi takiej szansy. :raritylick:

 

Cytat

6. Wracając lekko do pytania nr3... Po za Glimką i Ceśką masz jakieś postacie które cię urzekły i zaciekawiły jakoś bardziej niż reszta?

Tak, jak już wcześniej wspominałam - są to antagoniści. Każdy na swój sposób intrygujący i ciekawy. Jeśli jednak chodzi o postacie pozytywne, a w szczególności Mane6, to darzę ogromną sympatią Fluttershy i Applejack. Polubiłam je już od pierwszych odcinków i tak pozostało do dnia dzisiejszego.

 

Cytat

7. Co uważasz o tym, że nie dojenie krów odbija się mocno na płytach tektonicznych szczególnie w okolichach japonii? 

Cóż, zadałaś powyższe pytanie osobie, która ma na studiach zajęcia między innymi z filozofii i teraz będzie się zastanawiać nad słusznością tego twierdzenia oraz możliwością istnienia takiego ciągu przyczynowo-skutkowego. :rd5:

 

Cytat

8. Jakoż iż jestem opiekunem Flutterki, muszę zapytać, co w niej lubisz a czego nie? P.S. Zapraszam do mojego działu (w którym się dużo ostatnio nie działo, ale zbieram armię osób które będą mi pomagać się motywowac bym zrobił cokolwiek w wolnym czasie z tym działem. XD)

Najbardziej lubię postacie, które należą do grupy antagonistów lub ich motywacje bywają niejednoznaczne - bardzo często zostaję fanką charakterów, których nikt nie lubi, nie zauważa lub nie docenia (niech żyją wredni, ciekawi, ale drugoplanowi bohaterowie!). Istnieje jednak druga grupa postaci, które kocham nad życie i będę bronić z pomocą łopaty. Te, które są chodzącymi słoneczkami, zbyt dobrymi dla tego świata. Życzliwymi, otwartymi, empatycznymi, miłośnikami zwierząt. Fluttershy należy do tej drugiej grupy i chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że jej postać jest dużo bardziej złożona, to nadal powyższe cechy przyciągnęły mnie do niej i sprawiły, że ja pokochałam. 
 

Cytat

P.S. Miłego dnia/wieczoru/nocy(Zależy o której czytasz) :squee:

Czytałam po południu, odpisuję wieczorem i mam nadzieję, że tym razem faktycznie zostanie opublikowane. Dziękuję i również życzę tego samego, w zależności od pory, kiedy z kolei ty to czytasz :tigertaming:

 

30 minut temu, PervKapitan napisał:

 

Cytat

Mam nadzieję, że Twoje pierwsze wrażenie o tutejszej społeczności nie zmieni się szybko. Idealne nie jest, zdarzają się sprzeczki, niedomówienia, ale to w każdej społeczności. W większym lub mniejszym stopniu. Tutaj akurat mniejszym, więc nie chcę byś odebrała moją wiadomość ze strachem.

Spokojnie, aż taka strachliwa nie jestem. Sprzeczki zdarzają się wszędzie, a tutejsza społeczność i tak jest bardzo otwarta i życzliwa, więc nastawiam się pozytywnie. :rwink:

 

Cytat

1. Jakie seriale animowane oprócz kuców lubisz/oglądałaś?

Moim faworytem, jeszcze sprzed kilku lat, jest Avatar. Swego czasu oglądałam Gravity Falls, Over the Garden Wall, a niedawno pokochałam nowe Ducktales. Chętnie również wracam do seriali animowanych, które uwielbiałam oglądać kilka/kilkanaście lat temu, jak choćby Code Lyoko lub 6teen. 

 

Cytat

2. Grywasz w jakieś gry? Jeśli jak to jakie? (gatunki, serie, tytułu)

W zeszłym roku w końcu zaopatrzyłam się w PS4. Nadal uczę się grać, ale doceniam gry z ciekawą i rozbudowaną fabułą, jak choćby Detroit: Become Human, Heavy Rain czy Life is Strange. Niedawno wkręciłam się w BioShocka. Czasem grywam też na komputerze, w zeszłym miesiącu zakupiłam w końcu całą oryginalną trylogię Deponii. 

Mam nadzieję, że z powyższego tekstu cokolwiek składa się w całość. Chętnie podyskutuję dłużej, sprawia mi to niewyobrażalną frajdę :)

  • +1 1
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj... 

Widzę, że już część forumowiczów powitała Cię na naszym forum. :starry: A nasz forumowy podmieniec zaspamował Twoje powitanie.:raritylaugh:

Bardzo fajnie, że również jesteś fanką Starlight. Jest to jednak z najlepszych postaci całego serialu, a odcinki z nią i Trixie to istne perełki. :rarityexcited:

Mam nadzieję, że będziesz się u nas dobrze bawić i pozostaniesz z nami na długo. :raritylaugh:

Spoiler

748.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, PervKapitan napisał:
Cytat

Awatar i Gravity Falls :lunaderp: te dwa seriale to ja kocham :D

To w takim razie, jak to się mówi, "witaj w klubie". :pinkieawesome: Są to wspaniałe produkcje i zawsze miło jest poznać ich zwolenników.

 

Cytat

Z grami zawsze lepiej późno niż wcale ^^ 

Moja przyjaciółka uwielbia wszelakie gry, ja dotychczas głównie oglądałam gameplay'e u innych. Ja wcześniej uwielbiałam planszówki, później dopiero przyszła faza na gry komputerowe i konsolowe. Nie żałuję, gdyż twórcy z roku na rok przechodzą samych siebie w tworzeniu coraz ciekawszych produktów. :raritylaugh:

 

22 godziny temu, misterspauls napisał:
Cytat

Masz własne fanfika?

W tematyce MLP jeszcze nic nie napisałam, z naciskiem na słowo "jeszcze". Gromadzę wenę i w międzyczasie czytam prace innych autorów. Chętnie zapoznam się z jakimiś ciekawymi opowiadaniami, jeśli znasz jakieś godne polecenia. :squee:

Cytat

Czy długo jesteś Bronym?

Teoretycznie mogłabym chyba powiedzieć, że już od wielu lat - kucyki były ostatecznie integralną częścią mojego dzieciństwa. Jeśli jednak liczymy tu czas, w którym byłam już świadoma istnienia fandomu, to mniej więcej kilka lat. 

 

Cytat

Czy wstydzisz się że jesteś Bronym?

Oczywiście, że nie. Raczej tylko żałuję, że w moim otoczeniu brakuje osób, z którymi mogłabym dzielić tę konkretną pasję.
Osobiście bardzo cieszę się z faktu, że miałam szansę wciągnąć się w tak niesamowity świat wiele lat temu i niezmiennie do dnia dzisiejszego pozwala mi on na oderwanie się od szarej rzeczywistości, która mnie otacza.

 

Cytat

Pozdrawiam cie serdecznie.

:raritylaugh:

 

22 godziny temu, Starlight Sparkle napisał:
Cytat

Widzę, że już część forumowiczów powitała Cię na naszym forum. :starry: A nasz forumowy podmieniec zaspamował Twoje powitanie.:raritylaugh:

Cudowne uczucie widzieć, że był jakikolwiek odzew. Bardzo mnie to cieszy i za to dziękuję. :tigertaming:

 

Cytat

Bardzo fajnie, że również jesteś fanką Starlight. Jest to jednak z najlepszych postaci całego serialu, a odcinki z nią i Trixie to istne perełki. :rarityexcited:

Starlight i Trixie są wspaniałymi postaciami osobno, ale razem to już istna petarda. :enjoy: Postawiłabym dużą pizzę osobie, która wpadła na tak genialny pomysł, by stworzyć tak nieszablonowy i bardzo ciekawy duet. :rwink:

 

Cytat

Mam nadzieję, że będziesz się u nas dobrze bawić i pozostaniesz z nami na długo. :raritylaugh:

  Odkryj ukrytą treść

748.png

Oj, już chyba się nieco tutaj zadomowiłam, więc się mnie łatwo nie pozbędziecie. :shrug2::party:

 

  • +1 1
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...