Orsiro

Zapytaj opiekuna ;)

Recommended Posts

Witam. Dziś mija okrągły rok, jak jestem opiekunem działu :). Mogę przyznać, że dość szybko ten czas upłynął i wiecie co, w ogóle tego nie odczuwam. Tak jak śpiewa Andrzej Rybiński w swojej piosence:

Cytat

Nie liczę godzin i lat,
To życie mija, nie ja.
W zgiełku dni, w morzu dat
Własny swój znaczę ślad,
Własny ślad.

Co tu dużo mówić, po prostu się cieszę, z mojego małego wkładu w życie forum.

Pokrótce podsumuję mój dotychczasowy urząd, a później to wy będziecie budować dalszą zawartość tego tematu (, w sumie zapytajki). Dobrze, szacuję, że zostało napisane ≤ 770 postów, w tym większość waszych i trochę moich. Wynik nawet niezły, powoli zaczynamy doganiać konkurencje :D. W sumie, to nie ma o co wojować, osobiście wychodzę z założenia, że trzeba rozmawiać, czy o sprawach poważnych, bądź bzdetach. Jakoś powinno się spędzać ten czas, aby nie stać ciągle w miejscu. Zawsze poruszałem nieodłączne sprawy życia codziennego, czasem trafiłem w gusta, a niekiedy było w miarę. Starałem się, aby za bardzo nie przynudzać. W dziale zrobiło się trochę muzycznie, a to jakieś zabawy. Kolejne co mi się nasuwa, to aktywność. Niestety technikum jest bardzo wymagającą szkołą, kiedy na prawdę chcesz się czegoś nauczyć. Oczywiście można objąć strategię ,,tumiwisizmu'', ale co będzie się z tego mieć? Twierdzę, że absolutnie nic. Gdy ma się szesnaście przedmiotów, to już nie są przelewki. Jak powiedział Jan Paweł II trzydzieści lat temu, podczas swojej pierwszej pielgrzymki do Polski:

Cytat

musicie od siebie wymagać, choćby inni od was nie wymagali.

Tą małą dygresją ukazałem moje stanowisko odnośnie nauki, wiem że jest ona podstawą sukcesu. Sami widzieliście, jak często tu przebywałem. Nie mam zamiaru niczego ukrywać, mówię jak jest. Smuci mnie to, że nie miałem wystarczająco wolnego czasu, aby tutaj być. Oczywiście dołożę wszelkich starań, by częściej urzędować w dziale ;). Mam nadzieję, że zbytnio nie zanudziłem moją drobną refleksją. No cóż, teraz czas na was, ale jeszcze na koniec taka mała uwaga. Żeby wasze zapytania mieściły się, we wszelkich granicach przyzwoitości, bo to co napiszecie, będzie przedstawiać innym jak na dłoni, co sobą reprezentujecie.

Bez dłuższego przeciągania oznajmiam, że zaczynamy!

• Mistrzostwo 2

Ja się zgłaszam jako pierwszy! :evilshy:

W sumie mam tylko kilka pytań odnośnie jednego tematu: Jakaż to historia się kryje za tym wesołym, spikselowanym kucykiem w Twoim avatarze? :NjdaT: Oczywiście jest uroczy, ale skąd żeś Ty go wytrzasnął? :pinkie4: Sam sobie go stworzyłeś czy ktoś Ci pomógł? I czy on odzwierciedla Twoją osobowość? :ajawesome:

Gratuluję rocznicy i życzę dalszych sukcesów :bronies:

• Lubię to! 2

Cześć Orsiro!!

Mam do ciebie pytanko.

Jak zostać opiekunem Shinig Ąrmora? Jak się pisze takie podanie? Bo za bardzo nie wiem jak to zrobić. Proszę o pomoc. Dziękuje z góry.

Pozdrawiam cie i do zobaczenia.

• +1 2
  • Lubię to! 2
  • Haha 1
  • wtf 1

Dobrze, jako pierwszy zawodnik, wyłonił się @Cheerful Sparkle:).

20 godzin temu, Cheerful Sparkle napisał:

W sumie mam tylko kilka pytań odnośnie jednego tematu: Jakaż to historia się kryje za tym wesołym, spikselowanym kucykiem w Twoim avatarze? :NjdaT: Oczywiście jest uroczy, ale skąd żeś Ty go wytrzasnął? :pinkie4: Sam sobie go stworzyłeś czy ktoś Ci pomógł? I czy on odzwierciedla Twoją osobowość? :ajawesome:

Heh, co tu dużo mówić. Był sobie październik 2015 r., panował u mnie (, w sumie trwa po dziś dzień, tylko bardziej stonowany,) ,,szał'' na kucyki. Pewnego dnia przeglądając internety, znalazłem takie coś jak ,,Pony Creator''. Później pomyślałem sobie: ,,Ty, a może by tak zrobić swoje odzwierciedlenie, w tamtym świecie?''. No cóż, długo zastanawiałem się nad wyglądem i typem kucyka, który by mi najlepiej odpowiadał. Te dumanie zajęło parę ładnych godzin, a efekt finalny był następujący:

Spoiler

pony1.thumb.png.bdf0f3529c9bb144b1d6162fa934fa9c.png

*Co prawda bez znaczka, bo jeszcze wtedy nie wiedziałem, co mnie w życiu najbardziej interesuje.

Później nadszedł marzec ubiegłego roku, w ręce mi wpadło takie coś jak ,,Pony Town''. Wiadomo, że chciałem mieć ten sam wygląd, a dodatkowym ,,bajerem'' był sam gif, zaś ten jak na razie, znajduje się w miejscu avatara. Na zakończenie, rozwieje wszelkie pozostałe wątpliwości. Co do osobowości, odpowiedź brzmi, jak najbardziej. Słuchawki na uszach, bo bardzo lubię słuchać muzyki; czerwona bluza, gdyż ten kolor jest moim ulubionym; a za skrzydłem jak się lepiej przyjrzeć, można zauważyć fragment znaczka, który przedstawia lutownicę. Łatwo się po niej domyślić, elektromechanika.

Gratuluję rocznicy i życzę dalszych sukcesów :bronies:

Bardzo dziękuje ;). Może niedługo i Ty wkroczysz w szeregi opiekunów? Byłoby ciekawie :D.

Następny w kolejce jest @misterspauls:).

11 godzin temu, misterspauls napisał:

Cześć Orsiro!!

Mam do ciebie pytanko.

Jak zostać opiekunem Shinig Armora? Jak się pisze takie podanie? Bo za bardzo nie wiem jak to zrobić. Proszę o pomoc. Dziękuje z góry.

Witam ;). Co Tobie tutaj doradzić? Jeśli chcesz zostać opiekunem i masz pomysł na dział, zwróć się z tym do administracji :), a najlepiej na Twoim miejscu, bym to przedyskutował np. z Szonszczykiem. Co do konstrukcji, to piszesz jak klasyczne podanie, przedstawiasz w nim swoją prośbę, a następnie argumentujesz ją pomysłami, które mają pokazać, że to właśnie Ty możesz zostać przyszłym opiekunem ;).

Jeśli są jeszcze jakieś niejasności, to w tym temacie masz pokazane, co i jak.

11 godzin temu, misterspauls napisał:

Pozdrawiam cie i do zobaczenia.

Dzięki i również pozdrawiam. Cześć :).

No dobrze, pierwsze lody zostały przełamane. Dwóch śmiałków, wykazało się wielką odwagą. Kto będzie następny?

Edytowano przez Orsiro
  • Lubię to! 1

No nie wiem, kto będzie następny, na razie niech to będę ja, bo coś mi się nasunęło! :pinkiesmile:

Orsiro!

A co z zabawą w Twoim dziale zatytułowanym Anagramy?! Od 12 grudnia 2018 nie było tam żadnej Twojej nowej propozycji! :fswhat:

Rozebrałem wtedy pewien wyraz na części pierwsze jak wymagają zasady i nie doczekałem się żadnej reakcji... :dunno:

Zapomniałeś o niej? 

Edytowano przez Cheerful Sparkle
  • +1 1

Hej Orsiro. 

Jak Ci się prowadzi dział?

O jakim motocyklu marzysz?

Czy spotkałeś się z jakimś problemem, jeśli chodzi o motocykle, z którym nie mogłeś sobie poradzić? :twilight8:

• +1 1

Witam ponownie @Cheerful Sparkle:).

A co z zabawą w Twoim dziale zatytułowanym Anagramy?! Od 12 grudnia 2018 nie było tam żadnej Twojej nowej propozycji! :fswhat:

Rozebrałem wtedy pewien wyraz na części pierwsze jak wymagają zasady i nie doczekałem się żadnej reakcji... :dunno:

Zapomniałeś o niej? 

Wybacz ten mały przestój, już za chwilę ją reaktywuję :aj5:.

Hej @Starlight Sparkle:).

10 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Jak Ci się prowadzi dział?

Zdążyłem się przekonać, że to dość wymagająca fucha, a tak to całkiem fajnie i przyjemnie ;).

O jakim motocyklu marzysz?

Hmm... Ostatnimi czasy mam smaka, na:

Spoiler

WSK-ę M21W2  :).

image;s=1000x700

Czy spotkałeś się z jakimś problemem, jeśli chodzi o motocykle, z którym nie mogłeś sobie poradzić? :twilight8:

Jako przyszły mechanik powiem, że wszystko da się naprawić, ale najważniejszym czynnikiem, decydującym o wszystkim jest tylko jedno, czy to będzie opłacalne. Usuwanie niektórych niedomagań jest mniej wymagające, a innych bardziej. Miałem już kilka niemiłych sytuacji, które zajęły mi wiele dni intensywnego myślenia, ale dzięki nim wiele się nauczyłem. Żeby nie było dam przykład, jednej z tych prostszych. Przy kupnie mojej ČEZET-y gościu obniżył mi cenę o 200 zł, z powodu rzekomo ,,ślizgającego się'' sprzęgła. Problem miał się skończyć po regulacji, ale zanim chciałem jej dokonać, zdjąłem pokrywę silnika, a moim oczom ukazał się całkowicie zniszczony kosz sprzęgłowy, czyli skończyło się naprawą. W rezultacie te dwie stówy do przodu, poszły na części, oczywiście ich nie żałuję, bo bardzo lubię kupować :D. Jestem tej myśli, że lepiej mieć oryginał i więcej na tym przejechać, niż co jakiś czas przy tym grzebać. Zwieńczając wszystko w całość, odpowiedź brzmi nie, bo nie ma sytuacji bez wyjścia ;).

Cześć @Jakubas18 :).

3 godziny temu, Jakubas18 napisał:

Mam do ciebie pytanie:

Czy odwiedzisz mój kanał na yt?

Pewnie ;), przed chwilą byłem i powiem, że nawet fajny. Zdziwiła mnie muzyka, która zaczęła grać w chwili przeglądania ;). Powiadasz, że jesteś fanem Sonic-a, ja też go lubię. Kiedy byłem młodszy, to podobała mi się seria ,,underground''. Pamiętam, że Sonię dubowała Monika Pikuła (polski głos Applejack), co tylko wzmacnia mój sentyment. Przy okazji odwiedziłem Deviantart-a i szczerzę Ci powiem, zostaw gry i bez wahania idź w rysowanie, bo masz do tego wyobraźnię i potencjał :aj5:. Gdybym miał więcej takich ,,zajawek'', to na Twoim miejscu każdą wolną chwile, spędzałbym z ołówkiem i kartką na stole, ale niestety takie życie mechanika, że zawsze jest jakaś robota.

I tak rozprawiłem, się z kolejnymi pytaniami. Teraz taka mała uwaga, wszelkie zdania budujące efekt napięcia z mojej strony, są wykorzystane w celu humorystycznym, dlatego nie bójcie się postować w tym temacie :D. Jak głosi przysłowie: ,,kto pyta, ten nie błądzi''.

• +1 1
  • Lubię to! 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się