Skocz do zawartości

Sztuka w kolorze Pink(i)


Recommended Posts

W końcu! Zdecydowałam się wrzucić tu nieznaczną część produkowanej przeze mnie sztuki :fabulous:

Fantastyczne to to nie jest, ale ciągle się uczę i ćwiczę.

Niestety skanera nie posiadam, zdjęcia musiałam zrobić telefonem, przyciąć i zmniejszyć format:despair:

enjoy!

 

stare prace jeszcze z gimnazjum

Spoiler

20190126-122556-1.thumb.jpg.053a6584a21178374e5d5566bec97ca1.jpg

 

 

Spoiler

20190126_122619-1.thumb.jpg.e0206ea3e64831a6a12ec2735bc71223.jpg

 

potem długo nie rysowałam nic:rainderp:

i najświeższe

pierwsza praca (akwarelami) po kilku letniej przerwie

Spoiler

20190126_122048-1.jpg.8bd09909db99c2ce29fdf7de132d9ea1.jpg

 

i reszta ołówkiem

Spoiler

20190126_122131-1.thumb.jpg.306607124f1df948dbc669bcb14b90e4.jpg

Spoiler

20190126-122413-1.thumb.jpg.866e4e3cd54e567ea8ee87f527254ecb.jpg

 

 

Spoiler

20190126_121824-1-1.thumb.jpg.0a848db59dce6aa1e03b844d4077b7c1.jpg

Edytowano przez swinkipinki
  • +1 2
  • Mistrzostwo 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cheerful Sparkle napisał:

O rety! Piękne bazgrołki! Ten upadły kotek ze skrzydłami mnie rozczulił! :lunaderp:

 

Ołówkowe portrety są po prostu wyśmienite! :pun:

 

Dwa pytania:

 

1) Kto to jest ta Pani z warkoczykami? Czyżby autoportret? :rwink:

2) A jakieś KUCYKOWE prace będą? 

 

 

1) to randomowe zdj z internetu:v

2) nie podchodzą mi kuce, nie wiem czy kiedykolwiek będę je rysować 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne rysunki... najbardziej mi się podoba kot i ten ostatni jegomość. :twilight3:

Kot ma super narysowaną sierść i praktycznie widać jak się mu błyszczy.

 

Drugi rysunek, czyli kobieta ze skrzydłami kojarzy mi się z pewnym anime i tylko nie pamiętam tytułu. :madtwilight:

Naruto wyszedł kozacko... a te dwie kobiety dalej to bardzo fajnie wypadła pierwsza. Druga jakoś tak mniej mi się podoba, ale usta ma bardzo fajnie narysowane. 

 

I popieram Cheerfula... fajnie by było zobaczyć kucykowy rysunek. :interesting:

Edytowano przez Starlight Sparkle
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Starlight Sparkle napisał:

Drugi rysunek, czyli kobieta ze skrzydłami kojarzy mi się z pewnym anime i tylko nie pamiętam tytułu. :madtwilight:

to chyba było "Ah! My Goddess"

 

 

1 godzinę temu, Starlight Sparkle napisał:

I popieram Cheerfula... fajnie by było zobaczyć kucykowy rysunek. :interesting:

może kiedyś się doczekacie :rainbowglasses:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace niesamowite, moim faworytem również jest ten skrzydlaty Neko-chan.

Świetnie wyszły ci w nim skrzydła, oraz wąsy po prostu fantastycznie:pinkie:

Choć, osobiście jestem fanem anime i mangi, naprawdę ciekawe było by zobaczyć kucyka w stylu anime w twoim wykonaniu na tym forum.

Więc, dołączam się do prośby jakiegoś kuco-podobnego bazgrołka.

 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Danio Doża Venucci napisał:

Prace niesamowite, moim faworytem również jest ten skrzydlaty Neko-chan.

Świetnie wyszły ci w nim skrzydła, oraz wąsy po prostu fantastycznie:pinkie:

Choć, osobiście jestem fanem anime i mangi, naprawdę ciekawe było by zobaczyć kucyka w stylu anime w twoim wykonaniu na tym forum.

Więc, dołączam się do prośby jakiegoś kuco-podobnego bazgrołka.

 

Dziękuję :)

 

Może skuszę się w końcu na kuce skoro tak namawiacie:v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*pada na kolana*

Nie umiem jeszcze malować ludzi, za co oddaje Ci hołd. Prace są staranne i dobrze wykonane, lecz, ja -- upierdliwa jak wrzód na żołądku -- muszę znaleźć jakieś ale. Dodajmy, że nie oglądam ryżowych opowieści (powiedzmy wprost- nie przepadam za nimi z powodu przytłaczającej ilości uzależnionych mango-animo fanów, głównie w mojej szkole).

To jest moja osobista opinia, która (mam nadzieję) ma Ci pomóc wykryć błędy.


Kiciuś jest uroczy <3 Przypomina mi mojego kotka, którego niestety, musieliśmy uśpić z powodu nieuleczalnej choroby. Ale nie zbaczajmy z tematu.

Łapki wydają się dziwnie ustawione, przez co mam nieco mieszane uczucia. Fajne umaszczenie wybrałaś, lecz szkoda, że nie zrobiłaś fakturę sierści... Skrzydełka na plusik.

 

Aniołek na pierwszy rzut oka jest okej. Jak się nieco przyjrzeć, widać, że coś nie ten-teges z paluszkami u nóg, ale jako, iż to dawna praca, można na to przymknąć oko. Wiem, ile palce mogą narobić kłopotu :/ Włosy w ruchu to było dobre posunięcie- nadaje lekką dynamikę.

 

Nie widzę nic złego w Dragonballu (plz, nie bijcie ;_;), więc praca przechodzi dalej.

 

Teraz jakaś pani, która bardzo mi się podoba. Niestety, tutaj nie obyło się bez pomyłek. Jedną z nich jest różnica rozmiaru oraz kształtu szkieł w okularach. Jej lewe oko też wygląda dosyć... dziwnie... Pochwała za fryzurę. Uwielbiam luźne kosmyki na twarzy :lunaderp:

 

Następna proszę... O, oddawaj tego shake'a! Ja go lepiej wykorzystam :v

Coś chyba nie zaskoczyło z oczami... W tym przypadku albo ta pani kupiła krzywe okulary (jeśli tak, to najpewniej z podróbką filtra UV) albo jedno oko jest nieco za wysoko...

 

Ostatni rysunek pzechodzi dalej bez żadnych uszczerbek. Po prostu idealny lineart <3

 

Zauważyłam też, że rysujesz na zwykłej, białej kartce. Na początek jest dobra, lecz z czasem polecam Ci kupować papiery o wyższej gramaturze papieru (zwykły, biały papier ma ok. 100 g/m2). W Empiku można dorwać szkicowniki za ok. 17 zł rozmiaru A4 i o gramaturze ok. 150 g/m2 (mówię z pamięci).

 

Połamanego ołówka <3

~Luna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Victoria Luna napisał:

 

Teraz jakaś pani, która bardzo mi się podoba. Niestety, tutaj nie obyło się bez pomyłek. Jedną z nich jest różnica rozmiaru oraz kształtu szkieł w okularach. Jej lewe oko też wygląda dosyć... dziwnie... Pochwała za fryzurę. Uwielbiam luźne kosmyki na twarzy :lunaderp:

Połamanego ołówka <3~Luna

 

Myślę, że chodzi tu o perspektywę. Oczy z ujęcia perspektywicznego różnią się kształtem, możliwe, że tutaj jest to trochę zbyt wyraźne. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Victoria Luna napisał:

*pada na kolana*

Nie umiem jeszcze malować ludzi, za co oddaje Ci hołd. Prace są staranne i dobrze wykonane, lecz, ja -- upierdliwa jak wrzód na żołądku -- muszę znaleźć jakieś ale. Dodajmy, że nie oglądam ryżowych opowieści (powiedzmy wprost- nie przepadam za nimi z powodu przytłaczającej ilości uzależnionych mango-animo fanów, głównie w mojej szkole).

To jest moja osobista opinia, która (mam nadzieję) ma Ci pomóc wykryć błędy.


Kiciuś jest uroczy <3 Przypomina mi mojego kotka, którego niestety, musieliśmy uśpić z powodu nieuleczalnej choroby. Ale nie zbaczajmy z tematu.

Łapki wydają się dziwnie ustawione, przez co mam nieco mieszane uczucia. Fajne umaszczenie wybrałaś, lecz szkoda, że nie zrobiłaś fakturę sierści... Skrzydełka na plusik.

 

Aniołek na pierwszy rzut oka jest okej. Jak się nieco przyjrzeć, widać, że coś nie ten-teges z paluszkami u nóg, ale jako, iż to dawna praca, można na to przymknąć oko. Wiem, ile palce mogą narobić kłopotu :/ Włosy w ruchu to było dobre posunięcie- nadaje lekką dynamikę.

 

Nie widzę nic złego w Dragonballu (plz, nie bijcie ;_;), więc praca przechodzi dalej.

 

Teraz jakaś pani, która bardzo mi się podoba. Niestety, tutaj nie obyło się bez pomyłek. Jedną z nich jest różnica rozmiaru oraz kształtu szkieł w okularach. Jej lewe oko też wygląda dosyć... dziwnie... Pochwała za fryzurę. Uwielbiam luźne kosmyki na twarzy :lunaderp:

 

Następna proszę... O, oddawaj tego shake'a! Ja go lepiej wykorzystam :v

Coś chyba nie zaskoczyło z oczami... W tym przypadku albo ta pani kupiła krzywe okulary (jeśli tak, to najpewniej z podróbką filtra UV) albo jedno oko jest nieco za wysoko...

 

Ostatni rysunek pzechodzi dalej bez żadnych uszczerbek. Po prostu idealny lineart <3

 

Zauważyłam też, że rysujesz na zwykłej, białej kartce. Na początek jest dobra, lecz z czasem polecam Ci kupować papiery o wyższej gramaturze papieru (zwykły, biały papier ma ok. 100 g/m2). W Empiku można dorwać szkicowniki za ok. 17 zł rozmiaru A4 i o gramaturze ok. 150 g/m2 (mówię z pamięci).

 

Połamanego ołówka <3

~Luna

Też nie oglądam :v i od gimnazjum nie rysuje już mangi.

A kitku jest bezczelnie zrysowany, takie ustawienie łapek już miał.

 

A to Naruto :fsscream:

 

Co do kolejnych, arcybiskup ma rację, zadziałała perspektywa więc okulary wydają się creepy:v 

 

Mam szkicowniki ale jakoś polubiłam się z blokiem ;l

 

Dzięki za uwagi i opinię ;)

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...