Skocz do zawartości

Zapytaj Triste Cordisa... Tja, znowu to.


Cipher 618

Recommended Posts

Pomyślicie sobie: "no tak, następny szuka atencji". Oj co to, to nie. Bo ja mam plan! Ja mam plan i powody do założenia takiego tematu :grumpybloom:  Po pierwsze primo, chcę zwiększyć ruch na forum (na jakieś dwa dni, może więcej). Po drugie primo, chcę sprawdzić, która zapytajka wytrzyma najdłużej. 

 

Zasady są oczywiste, ale tak dla pewności:

1. W jednym poście mogą pojawić się maksymalnie trzy pytania.

2. Zakaz pisania posta pod postem

3. Pytania na odpowiedzi... znaczy się odpowiedzi na pytania mogą pojawić się z drobnym opóźnieniem (praca).

4. Lubię się powygłupiać, ale niech te pytania mają jakikolwiek sens 

5. Regulamin forum obowiązuje na całym forum. Nawet tutaj 

Edytowano przez Triste Cordis
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mało takowej atencji trzeba mieć, by musieć założyć zapytajkę na forum, żeby się dobrze poczuć? Pytam dla kolegi...

 

5 godzin temu, Triste Cordis napisał:

która zapytajka wytrzyma najdłużej. 

Czy to są zawody?

 

5 godzin temu, Triste Cordis napisał:

niech te pytania mają jakikolwiek sens 

Czy to jest dyskryminacja pytań bez sensu?

 

Jeśli zechcesz odpowiedzieć na więcej niż 3 pytania to tu masz ładną litanię :v

Spoiler

 

Jaki jest sens życia?

 

Po co żyjemy?

 

Dokąd zmierzamy?

 

Co jutro zjeść na obiad?

 

Wolisz keczup czy musztardę?

 

Zjadłbym batona... miało być pytanie, tak? A to przepraszam...

 

Ile byś dał by kupić swojego ulubionego kucyka?

 

Wolisz życie bez kawy, czy życie bez herbaty?

 

Kiedy ostatnio zdziwiłeś się, że był wtorek?

 

Na kiedy mogę umówić się do fryzjera?

 

Jakby Twoje konto na forum mogłoby być sprzedane, to za ile?

 

Ogry czy gobliny?

 

Uber czy taxi?

 

Kiedy ostatnio miałeś przyjemność spotkać kogoś z forum na forum?

 

Czemu ta lista nie ma końca?

 

Po co ja to w ogóle piszę?

 

Czy umieranie jest końcem życia czy życie jest początkiem końca?

 

Potrzebujesz więcej pytań?

 

Poszedłbyś połowić ze mną ryby?

 

Lubisz żarty o "Twojej starej"?

 

Ja tam kocham swoją klawiaturę, też tak masz?

 

Ciemny styl czy jasny?

 

Napisy, lektor czy dubbing?

 

Jadłbyś ryby jakby mówiły ludzkim głosem, ale wymawiały tylko słowo "ryba"?

 

Kiedy ostatnio znalazłeś coś za sałatą?

 

Czy moje pytania są fajne?

 

Gdzie zniknęła moja punktacja?

 

Która godzina?

 

 

Edytowano przez Szonszczyk
Hemmm?
  • Lubię to! 2
  • Haha 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, darkblodpony napisał:

1) Lubisz Bat pony? 
2) Masz zwierzaka? 
3) Co myślisz o mnie? 

1. Są mi kompletnie obojętne. Tak samo jak cała reszta ras, która pojawiła raz, czy dwa. Prawdę mówiąc cały serial zaczyna robić mi się obojętny.

2. Niestety nie

3. Myślę, że jesteś Ryszardem :grumpybloom:

Spoiler

 

 

16 godzin temu, Szonszczyk napisał:

Ciemny styl czy jasny?

No jasne, że ciemny. Na resztę pytań odpowiem na dniach

 

16 godzin temu, PervKapitan napisał:

1. Twoja obecna praca jest przejściowa czy zamierzasz się rozwinąć jakoś w niej?

2. Czy też ryczałeś jak bóbr czytając końcówkę trzeciego dziennika? :fluttercry:

3. Masz jakiś ulubiony paring z Gravity Falls?

 

1. Moja praca ma to do siebie, że nie za bardzo jest gdzie się rozwijać. :v Jestem dyspozytorem w piekarni (papierkowa robota). Jedyny awans to stanowisko kierownika, a kierownik musi też ogarniać trasy i "zarządzać" kierowcami. A ja nawet nie mam prawa jazdy...

2. Nie. Nie jestem aż tak wrażliwy. Najbardziej zdołowała mnie historia Fiddleforda. Dziennik pokazuje jak bardzo Ford zniszczył mu życie. W końcu "F" mógł być jak Steve Jobs, a skończył na złomowisku  :applesad: To, że przebaczył Fordowi pokazuje jak inteligentnym jest człowiekiem. 

3. Niezbyt oryginalne, ale Dipper i Pacifica. Bardzo uroczy fragment oficjalnego komiksu:

Spoiler

34b.jpg

 

10 godzin temu, misterspauls napisał:

Cześć Triste!!

 

1. Czy się wstydzisz że jesteś Bronym?

2. Ile napisałeś fanfików?

3. Masz ulubionego kucyka?

Życzę ci miłego dnia :squee:

1. Szczerze? Nie, ale nie włożył bym np. do pracy koszulki z MLP... Nigdy. Mam swoje lata, a MLP to dla mnie tylko i wyłącznie serial, który lubię. Jeśli już, to koszulkę z Gravity Falls

2. Nie wiem. Wiem, że za dużo ponieważ niektóre nie powinny ujrzeć światła dziennego. 

3. Pewnie, że tak. A jest nią Księżniczka Big Mac... znaczy się Lyra :YEtmX:

 

2 godziny temu, Jakubas18 napisał:

Pytania ode mnie Triste:

1. Wolisz Sunset czy Starlight?

2. Jaką rasą chciałbyś być w Equestrii?

3. Czy często odwiedzasz mój kanał yt?

  Odkryj ukrytą treść

PS.Kucyko-Sonicowy Fan

Podałem jeszcze raz, bo może zapomniałeś jak się nazywa mój kanał.:NjdaT:

1. Sunset, a już na pewno w jej ludzkiej postaci. To chyba jedyna postać, która jest fajniejsza jako człowiek :twilight3:

2. Wookiee. No dobra... Pegazem. Mógłbym latać i okrutnie mścić się na gołębiach. 

3. To ty masz kanał na YT? :fswhat: W wolnym czasie rzucę okiem bo najwidoczniej zapomniałem. 

  • +1 2
  • Mistrzostwo 1
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Triste Cordis napisał:

Najbardziej zdołowała mnie historia Fiddleforda. Dziennik pokazuje jak bardzo Ford zniszczył mu życie. W końcu "F" mógł być jak Steve Jobs, a skończył na złomowisku  :applesad: To, że przebaczył Fordowi pokazuje jak inteligentnym jest człowiekiem. 

Ja się czasami zastanawiam  czy Ford bardziej Fiddlefordowi czy Stankowi jednak zniszczył życie. Ale obu im współczuję i tak się cieszę, że Ford ostatecznie zrozumiał swoje błędy i grzechy, bo były wielkie. Dość krzywdzące jest to, że w serialu w ogóle tego nie pokazali. (mimo wszystko wypłynięcie w morze ze Stankiem to za mało bez usłyszenia ani jednego przepraszam)

A Dippera z Pacificą też lubię :3

 

1. Więc szukasz jakiejś innej pracy? Masz jakiś konkretny "kierunek" na oku?

2. Lubisz/oglądałeś Ricka i Morty'ego? Jeśli tak to dostrzegłeś GF'owe easter eggi?

3. Grałeś w Shadow of the Colossus?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2019 o 21:57, PervKapitan napisał:

1. Więc szukasz jakiejś innej pracy? Masz jakiś konkretny "kierunek" na oku?

2. Lubisz/oglądałeś Ricka i Morty'ego? Jeśli tak to dostrzegłeś GF'owe easter eggi?

3. Grałeś w Shadow of the Colossus?

1. Nie szukam innej pracy ponieważ wiem, że lepiej się nie da. Ot taki "urok" małych miasteczek :grumpyscoot: A jaki byłby konkretny "kierunek"? Ten który studiowałem, czyli nauczyciel klas 1-3. Bardzo ciepło wspominam praktyki i żałuję, że tak ciężko znaleźć pracę na tym stanowisku.

 

2. Uwielbiam Ricka i Morty'ego. Nie mogę doczekać się kolejnych sezonów, ponieważ ten porąbany humor idealnie trafił w moje gusta :YEtmX: Na początku musiałem przywyknąć do głosu Morty'ego, który brzmi dokładnie tak jak Blendin (a może to Morty z alternatywnego wymiaru?)  I tak, dostrzegłem kilka nawiązań i muszę przyznać, że są bardzo fajne.

 

3. Tak, grałem ale jeszcze nie skończyłem. To dość specyficzna gra, ale ma swój urok i powala klimatem. Swoją drogą może to dziwne, ale po zabiciu kolosa trochę mi przykro. To trochę tak, jakby zgładzić ostatniego przedstawiciela jakiegoś gatunku, który nikomu nie robił krzywdy. 

 

Dnia 31.01.2019 o 09:29, Jakubas18 napisał:

Kolejne pytania ode mnie Triste:

1. Czy zamierzasz mieć Minecrafta na PC?

2. Kogo lubisz ze Znaczkowej Ligii?

3. Lubisz mnie i czy chciałbyś poznać mnie w realu?:rd9:

Dzięki :)

1. Nie, i nie mam zamiaru kupować Minecrafta na PC. I to z dwóch powodów. Po pierwsze, nie mam Windowsa (przesiadłem się na Ubuntu). A po drugie, ta gra jest dla mnie potwornie nudna. Lubię gdy gra daje mi jakikolwiek cel. Oczywiście nie oznacza to, że zagrywam się namiętnie w CoDy, które traktują gracza jak debila :drurrp: O co to, to nie. Poza tym, nie jestem aż tak kreatywny, żeby bawić się w budowanie skomplikowanych mechanizmów. Szczyt moich możliwości to chatka w jaskini... którą i tak zgubiłem. Właśnie dlatego zagrywam się w No Man's Sky, który oferuje proste budowanie oraz momentami fantastyczny klimat. 

 

2. Lubię je wszystkie, ale najbardziej Apple Bloom. Moim zdaniem jest najbardziej urocza ze wszystkich

 

3. Tak, lubię ciebie, ale w mojej maleńkiej mieścinie nie ma Reala (mamy dwie Biedronki, Lidla i dwa Archelany)

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Triste Cordis napisał:

Tak, grałem ale jeszcze nie skończyłem. To dość specyficzna gra, ale ma swój urok i powala klimatem. Swoją drogą może to dziwne, ale po zabiciu kolosa trochę mi przykro. To trochę tak, jakby zgładzić ostatniego przedstawiciela jakiegoś gatunku, który nikomu nie robił krzywdy. 

Raczej nie dziwne, a normalne. Bo tak właściwie to cel naszego gracza jest bardzo egoistyczny. ^^ 

 

1. Masz jakieś gadżety z GF oprócz dziennika? Mi właśnie dziś dotarły pluszowe Bille :lunaderp: 

2. Jakieś jeszcze ciekawe seriale animowane oglądałeś/oglądasz, które byś ocenił wysoko?

3. Masz jakiś ulubiony film?

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PervKapitan napisał:

1. Masz jakieś gadżety z GF oprócz dziennika? Mi właśnie dziś dotarły pluszowe Bille :lunaderp: 

2. Jakieś jeszcze ciekawe seriale animowane oglądałeś/oglądasz, które byś ocenił wysoko?

3. Masz jakiś ulubiony film?

1. No pewnie, że mam :) Mam oficjalny komiks "Lost Legends", książkę "Gravity Falls: Dipper and Mabel and the Curse of the Time Pirates' Treasure!" oraz grę na 3DSa "Legend of the Gnome Gemulets" (szajs :( ). A do tego wydanie DVD domowej roboty (drewniane pudełko z nadrukiem) i kubek z nadrukiem (własny projekt). Chciałem kupić sobie torbę na ramię z nadrukiem (pewnie coś z Billem), bo potrzebuję drugiej. W trakcie testowania "kreatora" na stronie megakoszulki.pl wrzuciłem pierwszy lepszy art z Horizon: Zero Dawn... i tak już zostało. 

 

Wizualizacja projektu:

Spoiler

gbTjrsU.png?1

 

2. Zdecydowanie Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów. Pierwszy sezon jest taki sobie, ale później robi się tylko lepiej. Anakin w tym serialu bije na głowę filmowego "zakochanego chłopczyka". A do tego South Park i Futurama. 

 

3. Szczerze mówiąc, to nie. W każdym gatunku mam swój ulubiony film. Ostatnio bardzo spodobał mi się Avengers: Wojna bez Granic, ale lubię też klasyki (Gorączka, Siedem, Pluton) 

 

22 minuty temu, Jakubas18 napisał:

Po raz 3 pytania ode mnie Triste:

1. Czy masz jakieś przemyślenia na temat jaki może mieć znaczek Flurry Heart?

2. Lubisz może podmieńce i hipogryfy?

3. Co sądzisz o Trixie?

1. Nie. Kompletnie mnie to nie interesuje

 

2. Tak. Szczególnie hipogryfy ponieważ są naprawdę fajnie zaprojektowane. 

 

3. Trixie to bardzo fajna postać, która chyba zawsze będzie taką chwalipiętą :) 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...