Skocz do zawartości

[Konkurs] Oratio Vincta 3


WhiteHood

Recommended Posts

Witajcie.

Oto trzecia edycja Oratio Vincta. Chwała, splendor, bogactwo to przyjemności których to nie zaznacie. Co do tematów, są one podane poniżej i mają być jakoby inspiracją. Interpretacja tematu jest dowolna. 

Także, powodzenia.

 

1. Limit słów - 1100.

2. Temat konkursu - Smutno mi Boże lub „Homilia” – Zbigniew Herbert .

3. Wiersz musi być w klimacie MLP.

4. Całość musi być w formie wiersza.

5. Dozwolone są wszystkie tagi, poza [Gore] oraz [Clop]. Tag obowiązkowy [Oratio Vincta]

6. Termin oddawania prac: 28.02.2019 do godziny 23:59:59

7. Po oddaniu pracy nie można dokonywać w niej żadnych poprawek - proszę o wyłączenie w google docs opcji komentowania/edycji.

8. Regulaminem obowiązującym jest Regulamin

9. Prace które przekroczą limit słów, będą korzystały z zakazanych tagów lub będą miały nieprawidłową ich ilość, zostaną przysłane po terminie lub zostaną poddane korekcie przez osoby trzecie podlegają dyskwalifikacji. 

10. Przystępujący do konkursu akceptują w całości powyższe postanowienia oraz regulamin.

 

 

large.png

Edytowano przez WhiteHood
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

A ja dziś zacząłem... i już napisałem. Nigdy nie brałem udziału w konkursie, w którym prace muszą mieć stricte formułę wiersza, ale zawsze musi być ten pierwszy raz. :)  Uprzedzam, że przez brak doświadczenia z taką formułą, nie wiem jak bardzo pasuje do tematu, który sobie wybrałem (czyli SMUTNO MI BOŻE), nie mówiąc już nawet o jakości tej pracy, ale skoro jest, to proszę uprzejmie:

Melancholia[Oratio Vincta 3], [Poetry], [Oneshot], [Equestria Girls], [Sad]

https://docs.google.com/document/d/1JiVas4QFxB0VbTGNm7X89mBgbIuOL9f7SLpnBg7Iax8/edit?usp=sharing 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...