Skocz do zawartości

Popkulturowe gadżety


PervKapitan

Recommended Posts

Od razu zaznaczam, by nie wrzucać gadżetów z MLP, bo od tego jest TEN temat. Jeśli chcesz pokazać całą kolekcję gdzie część będzie z MLP to spoko, ale nie na tym się skupiamy ^^ Mam też prośbę by pisać skąd dany gadżet jest, z jakiego filmu/serialu/gry/itp

Co prawda nie mam ich wiele, nawet kolekcją się tego nazwać nie da, ale budżet nie pozwala na zbyt częste inwestowanie, nie mniej jednak każdy pojedynczy bardzo cieszy. 

Ostatnio zdobyłam takiego ślicznego pluszaka Billa Ciphera z Gravity Falls i stwierdziłam, że jest taki słodziaśny, że muszę się nim pochwalić :lunaderp:
 

b99UQR6.jpg

 

A tutaj postarałam się zebrać wszystkie itemki jakie mam (chociaż o paru pewnie zapomniałam). Wiem, że zdjęcie jest strasznie niewyraźne, ale z moim aparatem lepszego nie zrobię. Jeśli ktoś chce zobaczyć coś z bliższa to można napisać, a zrobię temu osobne zdjęcie i wyjdzie o wiele lepiej ^^

Oko1fBO.jpg

 

Koszulki: Bill Cipher (Gravity Falls), Rick Sanchez (Rick i Morty), Lords of Cinders (Dark Souls 3)

Kubek ze Svenem (Dota 2); podkładka pod mysz z Genjim (Overwatch); pluszowy Bill (Gravity Falls); tazosy z Pokemonów; pluszowy Vaporeon (Pokemon); pierścionek z Pikachu (Pokemon); figurki 4 pokemonów: Reshiram, Shiny Magikarp, Rowlet i Torchic; figurka Sebastiana (Kuroshitsuji); artbook z Dark Souls I; dwie figurki Solida Snake'a (Metal Gear Solid) i jego pudełko kochane.

 

Oczywiście zapomniałam o czymś i już po zrobieniu fotki sobie przypomniałam.

4EbzGVc.jpg

Figurka Jacka Sparrowa z Piratów z Karaibów. Jeszcze gdzieś mam złoto Azteków do tego... Gdzieś :rainderp: 

Z tych co nie zrobiłam zdjęć to mam laleczkę Undertakera z Kuroshitsuji, zrobioną przez koleżankę; plakat z Wiedźmina 3, plakat z Dark Souls 3, kalendarz z RDR2 (już nieaktualny bodajże).

Jak o czymś zapomniałam i przypomnę sobie to napiszę. 

Można komentować czyjeś gadżety, wstawiać swoje, także wysyłać linki do ciekawych rzeczy na necie, ale wolałabym by jednak nasze gadżety dominowały ^^

W każdym razie jeśli ktoś by chciał bym zrobiła zdjęcie czegoś czego nie zrobiłam albo zdjęcie konkretnego gadżeta to śmiało pisać. I dzielić się swoimi :3

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... to ja daję moją kolekcję pluszową z Sonica.:grumpyscoot:

Spoiler

5c55a120018fc_NewSonic.jpg.66d887339774ab46c5560f46b4a8b824.jpg

Sonic the Hedgehog, ponadźwiękowy jeż który jest głównym bohaterem z tej serii.

Spoiler

5c55a125df3ba_NewTails.jpg.bb892e5d7746eed516bdd20b7d619c9d.jpg

Miles "Tails" Prower, lis który jest jego najlepszym przyjacielem tego głównego bohatera.

Spoiler

5c55a12aa08f9_NewAmy.jpg.6aa4eb1d5b7e1cb6fc8be6892139bfb6.jpg

Amy Rose, jeżyca która jest jego dziewczyną, naszego Sonica.

Spoiler

5c55a13455cf5_NewKnux.jpg.8533a5482e379e97f4ed55e55438dee2.jpg

Knuckles the Echidna, kolczatka który jest jego dawnym rywalem, obecnie teraz przyjaciel jego ale nie za bardzo.

Spoiler

5c55a137b32e7_NewShadow.jpg.5f772616d0d98b42d5ac7a48acbaef0d.jpg

Shadow the Hedgehog, jeż znany jako "najwyższa forma życia", został on stworzony przez profesora Geralda Robotnika który jest dziadkiem głównego złoczyńcy czyli Dr. Eggmana. Nie lubi on się z Soniciem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolej :YEtmX:

 

Kolekcja modeli Lego Speed Champions. Ten żółty był kiedyś McLarenem P1. Pochodzi z "pierwszej fali" wydanej kilka lat temu. Wtedy wyglądał super, ale w porównaniu do nowych jest... taki sobie. Dlatego znalazłem instrukcję na alternatywny model, który moim zdaniem jest lepszy (uwielbiam "fizyczne" maski i światła) :)

Spoiler

QHNmI5S.jpg

 

Lego Kylo Ren - Ben nie chce pozować do zdjęcia, strzelił focha i odwrócił głowę. Wredna łajza

Spoiler

p1bZYQG.jpg

 

Minas Tirith z edycji specjalnej Władcy Pierścieni: Powrotu Króla. 

Spoiler

UDADZBj.jpg

 

I znowu Gwiezdne Wojny. Tym razem X-Wing, czyli model do składania firmy Revel. Nie mam ani czasu, ani chęci, ani umiejętności do sklejania czegokolwiek :dunno:

Spoiler

IzJIex6.jpg

 

A teraz coś dla fanów Gravity Falls - zrobione na zamówienie drewniane pudełko na płyty z nadrukiem

Spoiler

Pyxuntp.jpg

 

A oto Czcibora, czyli moje pierwsze i na 99% jedyne Amibo. Skąd imię Czcibora? I dlaczego w ogóle nazywam kawałek plastiku? W temacie, w którym opisałem tą grę użyłem imienia Czcibora (znalezione w internecie) żeby opisać jedną z postaci. Spodobało mi się i zostało :) 

Spoiler

txIXejS.jpg

 

Na koniec breloczek do kluczy, który dostałem gratis do gry New Super Mario Bros U Deluxe (Muve.pl)

Spoiler

cdaNoc9.jpg

 

  • Mistrzostwo 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 6 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...